× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
تاثیر انواع کنتور آب در کشاورزیتاثیر انواع کنتور آب در کشاورزی

کنتور آب وسیله ای برای نشان دادن میزان حجم مصرفی آب است. این وسایل را بر حسب میزان دقتشان به انواع مختلفی تقسیم می کنند. کنتورهای...

ادامه مطلب  
خرید عمده محصولات، ابزار و تجهیزات کشاورزی چطور انجام می‌شود؟خرید عمده محصولات، ابزار و تجهیزات کشاورزی چطور انجام می‌شود؟

خرید عمده محصولات کشاورزی ارگانیک یکی از دغدغه‌های بزرگ خریداران در این بازار است. اغلب خریدارانی که به صورت مستقیم محصولات...

ادامه مطلب  
کنتور آب

کنتور آب دستگاهی است که برای نشان دادن مقدار آب مصرفی مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه از این کنتورها در بخش های خانگی و تجاری که لوله کشی آب وجود دارد به وفور استفاده می شود. البته دستگاه کنتور آب برای بخش کشاورزی نیز در برخی مواقع مورد استفاده قرار می گیرد. کنتور هایی که بر روی دهانه ی چاه یا ورودی لوله های یک مزرعه نصب می شود برای مشخص کردن مقدار آب مصرفی یا بده چاه مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو جز ابزار کاربردی هستند که نیاز به آن ها بسیار زیاد است.

خرید و فروش انواع کنتور آب
کنتورهای آب انواع مختلفی دارند که میزان آب گذری از آن ها می تواند متفاوت باشد. نوع کنتور باید به گونه ای انتخاب شود که تناسب با بدنه یا عبور آب از آن داشته باشد. در مواقعی که فشار آب بالاست باید از کنتورهایی که توان و مقاومت بالا در برابر فشار زیاد را دارند استفاده کرد.
دسته بندی دیگری که برای کنتور آب صورت می گیرد انواع کنتور آب آنالوگ و کنتور آب دیجیتال است. انواع کنتورهای دیجیتال پیشرفته تر هستند و قابلیت های بیشتری هم نسبت به نمونه های قدیمی دارند. این کنتورها می توانند مقدار آب مصرفی را به کامپیوتر یا دستگاه های هوشمند ارسال کنند و نیازی به مراجعه برای نوشتن مقدار آب مصرفی نیست. از این رو نیاز به نیروی انسانی را کمتر می کند.
هنگام خرید باید توجه داشته باشید که حتماً از مرکز معتبر خرید انجام دهید. به دلیل این که کنتور آب معمولاً فشار زیادی را تحمل می کند باید مقاومت بالایی داشته باشد و کیفیت آن خوب باشد. 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان