جستجو

× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
باسکول 600 کیلوگرمی
۲,۱۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

باسکول 600 کیلوگرمی ساخت شرکت صنعتی میزان بی نظیر قابلیت ارائه با انواع نمایشگرها با توجه به نیاز مشتری را دارد. داشتن بدنه و صفحه بارگیر مقاوم از پروفیل صنعتی از ویژگی های باسکول 1500 کیلوگرمی است. تعداد کلیدهای نمایشگر سوپری 20 کلید و تک نمایشگر 12 کلید است.    

باسکول 1500 کیلوگرمی
۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

باسکول 1500 کیلوگرمی ساخت شرکت صنعتی میزان بی نظیر در مدل های 4 لودسل و تک لودسل تولید می شود. باسکول 1500 کیلوگرمی قابلیت ارائه با انواع نمایشگرها با توجه به نیاز مشتری را دارد. داشتن بدنه و صفحه بارگیر مقاوم از آهن آلیاژی و زنگ کوره ای-پودری استاتیک از ویژگی های باسکول 1500 کیلوگرمی است.    

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
باسکول 200 کیلوگرم دیجیتال
۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

باسکول 200 کیلوگرم دیجیتال حداد ماهر با ابعاد : 45 *55 و زینه : 20 گرم ارائه میشود. در صورت درخواست چرخ مبلغ 100.000 تومان اضافه میشود کلیه محصولات دارای 15 ماه گارانتی و 10 سال خدمات می باشند .  

نمایشگر توزین سقفی ضد آب
۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

نمایشگر سقفی ضد آب در محدوده دما 40 درجه سانتی گراد و محدوده رطوبت 85% ≥ کار می کند. نوع صفحه نمایش نمایشگر سقفی ضد آب ، سگمنتی است.  

لودسل فیدر میکسر
۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

لودسل برای اندازه‌‌ گیری نیرو در كارخانجات مختلف و نیز اندازه‌گیری كشش كابل‌‌ها و كشش نخ در كارخانجات نساجی و سایر صنایع استفاده می‌شود.                       اندازه‌گیری وزن بطریقه دیجیتال در ترازوهای الكترونیكی نیز نیازمند لودسل می‌باشد. امروزه انواع مختلف لودسل با ظرفیت‌های متفاوت در ساخت ترازوها و باسكول‌های الكترونیكی كاربرد فراوان دارد.  سیستم‌های اتوماتیك بر اساس اندازه‌گیری وزن مواد در كارخانجات مواد غذایی ، كارخانجات آسفالت ، پلانت‌های مواد شیمیایی همه از لودسل استفاده می‌نمایند.  شرکت فیدر توزین تامین کننده و وارد کننده انواع لودسل و نمایشگر سیستم های توزین دامداری ها با کیفییت بسیار مطلوب(دلاوال-سکو-نیرو پایه و...) می باشد. لودسل فیدر میکسر محصول دارای تاییدیه آزمایشگاهی معتبر است. پشتیبانی ، نصب و تعمیرات توسط کارشناسان مجرب با درخواست مشتری در محدوده نمایندگی های شرکت در استان های گیلان،قزوین،آذربایجان شرقی و غربی،همدان،البرز و تهران انجام می پذیرد.

باسکول 1500 کیلویی صادراتی
۳,۳۰۰,۰۰۰-۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

باسکول صنعتی دیجیتال در کارخانه ها و کارگاه های صنعتی قابل استفاده است ، بدنه ی باسکول از فلز ساخته شده و مقاومت دستگاه در برابر فشار و ضربه بالا می باشد از این رو باسکول صنعتی نسبت به باسکول فروشگاهی از نظر بدنه و ساختار داخلی و ظاهری مقاوم تر و کاربردی تر است ، به صورت متداول در محیط های صنعتی از باسکول صنعتی استفاده ی بیشتری می شود . انتخاب باسکول بر اساس نوع استفاده و کاربری و همچنین محیط استفاده از باسکول دیجیتال بستگی دارد و قطعا این انتخاب باید با مشاوره کارشناسان صنعت باسکول صورت پذیرد تا انتخابی صحیح صورت گردد .

باسکول کامیون کش
۲۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

اجزای اصلی باسکول: یک باسکول دیجیتالی را می توان به سه بخش اصلی تقسیم نمود: 1. صفحه باسکول یا پلتفرم که وسیله نقلیه روی آن قرار می گیرد. 2. لودسل ها: که با کمک آن وزن وسیله نقلیه اندازه گیری می شود. 3. اندیکاتور یا نمایشگر: که با کمک آن تغییرات وزن نمایش داده می شود. پلتفرم: این سازه در واقع یک سازه پل مانند می باشد که جنس آن می تواند از فلز، بتن، و یا ترکیبی از بتن و فلز باشد. این سازه عموما بر روی یک فونداسیون بتنی نصب می گردد. باسکول دیجیتالی می تواند به صورت ثابت و یا قابل جابجایی طراحی وبه صورت داخل زمین و یا روی زمین نصب گردد. ظرفیت باسکول: ظرفیت باسکول نیز از جمله مباحثی است که جهت انتخاب باسکول باید به آن توجه شود. ظرفیت یک باسکول بر اساس نیاز می تواند از 7 تنی (نیسان کش) تا 200 تنی (قطارکش) انتخاب گردد. لیکن باسکولهای جاده ای بطور متداول با ظرفیتهای 60 تنی و 50 تنی طراحی می گردند. .

ترازو آلمانی با ظرفیت 15 کیلوگرم مدل KERN _ EOB15k10
۱,۳۸۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ترازو صنعتی ساخت آلمان ترازو ۶ کیلوگرمی چهار لودسله دارای قابلیت های زیر می باشد : - پارسنگ ( صفر کردن وزن اجسام خارجی ) - HOLD : ثابت نگه داشتن وزن ( حیوانات) - قابلیت خاموش شدن اتو ماتیک پس از ۳ دقیق - قابلیت کالیبره خارجی  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
باسکول 1تن مکانیکی نیکو
۳,۲۲۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

باسکول 1تن مکانیکی نیکو بدون نیاز به برق شهری ، دارای سنگ وزنه و چرخدار می باشد. جنس بدنه این باسکول چدن و جنس صفحه ورق می باشد. باسکول 1تن مکانیکی نیکو دارای رنگ استاتیک می باشد.    

باسکول 150 کیلوگرم الکترونیک
۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

باسکول 150 کیلوگرم الکترونیک بدون نرده و پایه دار می باشد. باسکول الکترونیک دارای قابلیت های زیر می باشد :  - نصب نمایشگرپرینتر دار - قابلیت نصب نمایشگر بی سیم   - قابلیت نصب نمایشگرماشین حسابدار - قابلیت نصب چرخ می باشد - قابلیت نصب نمایشگر دوطرفه - قابلیت نصب نمایشگرپرینتر دار - قابلیت نصب نمایشگر بی سیم - قابلیت نصب نمایشگرماشین حسابدار - قابلیت نصب چرخ

شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل