جستجو

× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
بذر خانگی ناز آفتابی
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

بذر خانگی نازآفتابی در داخل پاکت بذری است با خلوص 99% و و قوه نامیه 85% که زمان کاشت اوایل بهار است. از لحاظ عمق کاشت بذر باید سطحی کشت شود و فقط مقداری خاک سبک بر روی بذر ها پاشیده شود ارتفاع بوته بذر نازآفتابی 10 تا 20 سانتی متر و زمان گل دهی آن اواخر تابستان است و در شرایط آفتابی بهترین رشد را دارد.

بذر خانگی گل مینا چمنی
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 عدد

بذر خانگی گل مینا چمنی در داخل پاکت است و بذری است با استاندارد با خلوص 98% و قوه نامیه 99% که زمان کاشت آن مرداد ماه است. ارتفاع بوته گیاه 10 تا 15 سانتیمتر و دوره گلدهی آن از فروردین ماه تا اواخر بهار است. بذر خانگی گل مینا چمنی در شرایط سایه آفتاب رشد بهتری داشته و گل های آن به رنگ های قرمز ، سفید و صورتی دیده میشود. عمق لازم براي کاشت بذر گل مینا چمنی یک سانتی‌متری سطح خاک است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
بذر خانگی گل میمون
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 عدد

بذر خانگی گل میمون در داخل پاکت است و بذری است با استاندارد با خلوص 98% و قوه نامیه 90% که زمان کاشت آن فروردین می باشد. ارتفاع بوته گیاه 40 تا 60 سانتیمترو دوره گلدهی آن از اواسط  تابستان تا اوایل پاییز است. بذر خانگی گل میمون در شرایط سایه آفتاب رشد بهتری داشته و گل های آن به رنگ های سفید ، صورتی ، قرمز و زرد و دورنگ دیده میشود. عمق لازم براي کاشت بذر گل میمون یک سانتی‌متری سطح خاک است.

بذر خانگی گل مارگریت
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 عدد

بذر خانگی گل مارگریت در داخل پاکت است و بذری است با استاندارد با خلوص 99% و قوه نامیه 90% که زمان کاشت آن اوایل اسفند می باشد. ارتفاع بوته گیاه 50 تا 80 سانتیمترو دوره گلدهی آن از اواسط  تابستان تا اواخر پاییز است. بذر خانگی گل میمون در شرایط سایه آفتاب رشد بهتری داشته و گل های آن به رنگ های سفید دیده میشود. عمق لازم براي کاشت بذر گل مارگریت یک سانتی‌متری سطح خاک است.

ذرت برزیل
۱,۳۵۵ تومان
حداقل سفارش: 15 تن

ذرت برزیل بندر امام یکی از پرفروش ترین اقلام موجود در بازار بزرگ خوراک دام و طیور ایران می باشد، که به واسطه واردات مستمر ، این محصول در طول سال موجود و دردسترس مشتریان می باشد. همچنین مبدا حمل و بارگیری این محصول از بندر امام می باشد. ذرت یکى از متداول‌ترین دانه‌هاى تیره غلات است که به میزان وسیع در تغذیه دام ، طیور ، آبزییان و همچنین کارخانجات تولیدی خوراک آماده در ایران و سایر کشورهاى جهان به مصرف مى‌رسد. دانه ذرت یکی از انواع دانه‏ های غلات است که به واسطه فراوانی نشاسته در آن ارزش غذایی نسبتا زیادی دارد. از این رو در جیره خوراکی دام و طیور و آبزیان به عنوان ماده اولیه انرژی ‏زا به مقدار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد . ذرت علاوه بر نشاسته دارای مواد مغذی دیگری مانند مواد پروتئینی , چربی , ویتامین و املاح نیز می ‏باشد . میزان انرژى ذرت از گندم زیادتر و فیبر آن کمتر است ولى از نظر مقدار پروتئین و کلسیم و فسفر فقیرتر از دانه‌هاى دیگر است. میزان اسیدآمینه نوع لیزین و تریپتوفان آن نیز کم است، از این‌رو باید با منابع پروتئینى که از نظر این اسیدآمینه‌ها مناسب هستند توأم شود. ۶۰ الی ۷۰ درصد منبع انرژی اصلی در تنظیم جیره های طیور به دلیل انرژی بالا، فیبر پایین و وجود رنگدانه ها و اسید های چرب ضروری موجود در ذرت ، تامین می شود. ذرت داراى انواع مختلف مانند ذرت زرد، ذرت بنفش، ذرت سفید و ذرت دندان اسبى و ذرت نوک تیز مى‌باشد. اغلب در تغذیه حیوانات و طیور از ذرت زرد استفاده مى‌شود.  

سولفات منیزیم سه آبه
۴,۴۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

سولفات منيزيم ترکیبی معدني با فرمول شیمیایی MgSO4.H2O بصورت جامد و به رنگ سفید می باشد و در سه نوع کشاورزی، صنعتی، غذایی و دارويي تولید می شود. این ماده مانند دیگر سولفات های معمولي فلزی، محلول در آب است. منیزیم یکی از عناصر تشکیل دهنده کلروفیل و وجود آن برای تشکیل کلروفیل در گیاهان ضروری است. کلروفیل به عنوان رنگدانه گياه، رنگ سبز را به گياه داده و فتوسنتز را انجام می دهد. منیزیم جزء عناصر پر مصرف می باشد و تاثیر زیادی در متابولیسم کربن، نیتروژن، چربی و واکنش اکسیداسيون گیاه دارد. همچنين وجود منيزيم باعث افزايش عمر ميوه گياهان مي‌شود. كمبود منيزيم درگياهان باعث زرد شدن برگهای پیر در فاصله بین رگبرگها مي‌شود. هرچه شدت كسري منيزيم زیادتر شود، رنگ این لکه ها سفید تر مي‌شود. در هر مولکول کلروفیل نیز یک اتم منیزیم وجود دارد، در هنگام کمبود منیزیم نه تنها گیاهان زرد شده بلکه از تشکیل سایر رنگدانه های گیاهی مانند کاروتن کاسته می شود. این عنصر بصورت کاتیون دو ظرفیتی Mg+2 توسط گیاه جذب می شود. از آنجا که اكثر گياهان به سولفات نيز نيازدارند، شکل تجاری عنصر منيزيم بصورت سولفات منیزیم 7 آبه با 9.6 درصد منیزیم و 36 درصد اکسید منیزیم است. كود سولفات منيزيم برای خاک اسیدی، خاک فرو شسته(خاکی که در اثر باران املاح و مواد معدنی خود را از دست داده است) و خاک ماسه ای نیز مناسب است. شرایط نگهداری : عنصر منیزیم در دوز مصرف بالا می تواند برای گوسفندان سمی باشد، از این رو به حیوانات اجازه خوردن و نوشیدن پودر منیزیم سولفات یا مایع غلیظ داده نشود. حجم حمام مصرف را دانسته و مقدار منیزیم را به دقت اندازه بگیرید تا از همین دوز بیشتر نشود. از مقدار سولفات منیزیم که دامپزشک تجویز کرده بیشتر استفاده نکنید. مواد شیمیایی را دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک و به دور از نور مستقیم آفتاب نگهداری شود.

سولفات روی تک آبه
۱۲,۸۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

سولفات روي، برای جلوگیری و اصلاح کمبود عنصر روي در محصول، به عنوان یک افزودنی به کود اضافه می‌شود. عنصر روي به همراه متابولیسم کربوهیدرات برای فعالیت های آنزیمی در گیاه و حیوانات حائز اهمیت است. سولفات روی یا زینک سولفات ترکیبی غیر آلی بوده و در سه نوع کشاورزی، صنعتی، غذایی و دارويي تولید می‌شود. این ماده مانند دیگر سولفات های فلزی، محلول در آب است. فواید استفاده از سولفات روي در گياهان : 1- افزایش مقدار محصول 2- تنظیم درجه pH در خاک 3- تسریع سبز شدن برگ ها 4- افزایش مقاومت گیاه در آب و هوای سرد 5- افزایش شاخه و انشعابات درخت میوه 6- كمك به شكل دهي مناسب گياه و جلوگيري از بدشكلي آن 7- افزایش ظرفیت نگهداری آب 8- جلوگيري از رشد علف های زرد وتسريع رشد گیاه شرایط نگهداری : عنصر روي در دوز مصرف بالا می‌تواند برای گوسفندان سمی باشد، از این رو به حیوانات اجازه خوردن و نوشیدن پودر زینک سولفات یا مایع غلیظ داده نشود. حجم حمام مصرف را دانسته و مقدار روي را به دقت اندازه بگیرید تا از همین دوز بیشتر نشود. از مقدار سولفات روي که دامپزشک تجویز کرده بیشتر استفاده نکنید. مواد شیمیایی را دور از دسترس کودکان و در جاي خشك و خنك و به دور از نور مستقیم آفتاب نگهداري شود.

سمپاش دستی ۲ لیتر
۲۸,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

سمپاش ۲ لیتری با کیفیت بالا و جابه جایی آسان مناسب برای محیط های کوچک می باشد. مخزن سمپاش، یک مخزن با حجم۲ لیتر می باشد که معمولاً در این نوع سمپاش ها، مخازن بزرگتر از فلز گالوانیزه و یا پلاستیک های فشرده با کیفیت ساخته می شود که تحمل فشار هوای ذخیره شده را داشته باشد. فروش به صورت تعداد نیز انجام میگیرد وارسال بار به تمامی نقاط ایران انجام میشود.    

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
سولفات مس پنج آبه
۲۵,۸۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

سولفات مس به عنوان سنگ آبی یا جوهر آبی شناخته می شود و یک ترکیب شیمیایی است که در طیف وسیعی از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. سولفات مس شامل فرم های هیدراته مختلف از جمله تری هیدرات، پنتاهیدرات و هپتاهیدرات ها است. رایج ترین فرم آن سولفات مس پنج آبه نمکی به رنگ آبی درخشان بوده و به عنوان سنگ خاردار شناخته می شود. رنگ این کریستال به واسطه وجود آب در بلور، بهترین روش تمایز بین اشکال بی آب و آبدار این ترکیب است.  سولفات مس می تواند در آزمایشگاه توسط واکنش ترکیبات مختلف مس (II) با اسید سولفوریک تهیه شود. سولفات مس پنتاهیدرات به آسانی در آب حل شده و در متانول، گلیسرول و تا حدی در اتانول قابل حل می باشد. کاربرد سولفات مس در کشاورزی : 1- سولفات مس پنج آبه به طور متداول به عنوان قارچ کش برای کنترل بیماری های باکتریایی و بیماری های قارچی محصولات کشاورزی، میوه و سبزی ها مانند زنگ گیاه، لکه برداری برگ ها، آفت ها و زخم پوست سیب استفاده می شود. لذا در تولید کودهای کشاورزی کاربرد فراوانی دارد. 2- به عنوان عامل محرک در تشکیل ویتامین A؛ نقش متابولیکی مس در چندین سیستم آنزیمی مشخص شده است و همچنین نقش مهمی را در بیوسنتز و فعالیت اتیلن به عنوان هورمون رسیدگی میوه ها ایفا می نماید. 3- برای رفع کمبود عنصر مس (CU) در خاک، بطوریکه کودهای حاوی مس یا سولفات مس محلول در آب به خاک اضافه و یا محلول پاشی می گردند. 4- سولفات مس پنج آبه به عنوان حلزون کش؛ از این ترکیب برای دفع و کشتن حلزون ها و دیگر نرم تنان استفاده می شود. 5- این ترکیب به عنوان یک جلبک کش مانع از رشد جلبک می شود؛ در استخرهای پرورش آبزیان و استخرهای آب برای از بین بردن جلبک و خزه مورد مصرف قرار می گیرد. 6- مکمل غذای دام و طیور مانند افزایش و تحریک رشد مرغ های گوشتی 7- مخلوط سولفات مس و آمونیوم کربنات به عنوان ترکیب خرمایی برای سترون سازی خاک و یا در پرورش گل برای جلوگیری از پژمرده شدن گیاهان جوان استفاده می شود. 8- برای تولید مخلوط بردو (Bordeaux) و همراه با کود، برای کارکرد برگ ها و معالجه بیماری های قارچی بر روی محصولات کشاورزی نظیر انگور، هندوانه و میوه های هسته دار و دانه ها استفاده می شود. نحوه نگهداری : عنصر مس در دوز مصرف بالا می تواند برای گوسفندان سمی باشد، از این رو به حیوانات اجازه خوردن و نوشیدن پودر مس سولفات یا مایع غلیظ داده نشود. حجم حمام مصرف را دانسته و مقدار مس را به دقت اندازه بگیرید تا از همین دوز بیشتر نشود. از مقدار سولفات مس که دامپزشک تجویز کرده بیشتر استفاده نکنید. مواد شیمیایی را دور از دسترس کودکان و در جاي خشك و خنك و به دور از نور مستقیم آفتاب نگهداري شود.

بذر خانگی لاله عباسی
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

لاله عباسی از خانواده‌ی Nyctaginaceae بوده و خاستگاه آن آمریکای جنوبی است. این گیاه گیاهی چند‌ساله محسوب می‌شود ولی اغلب به‌عنوان گیاهی یک‌ ساله پرورش داده می‌شود. گل‌های این گیاه شکل زیبایی دارند و در رنگ‌های قرمز، زرد، سفید، صورتی و چندرنگ می‌رویند. گل‌های لاله عباسی عطر خوبی دارند و جلوه‌ای زیبا به محیط می‌بخشند. این گیاه تا حدی قدرت تحمل سرما را دارد ولی بهتر است آن را گیاهی گرمادوست در نظر گرفت. این گیاه به نور کامل خورشید نیاز دارد. خاک مناسب برای کشت این گیاه باید زه‌کشی مناسبی داشته باشد و به‌ صورت منظم آبیاری شود، چراکه این گیاه نیاز به آب فراوانی برای رشد دارد. یکی از نکات جالب این گیاه باز و بسته شدن گل آن است. گل‌های این گیاه در شب و در هوای ابری بیشتر از شرایطی با نور زیاد باز می‌شوند. قوه‌ی نامیه نمایانگر قدرت زنده‌بودن بذر است و در تمام بذر‌ها یکسان نبوده و با گذر زمان کاهش می‌یابد. درصد خلوص نیز به معنی خالص بودن بذر از لحاظ فیزیکی و ژنتیکی است. بذر خانگی لاله عباسی قوه‌ی نامیه و خلوصی برابر 90 و 94 درصد دارد. بهترین زمان برای کاشت این محصول فصل بهار است. 

محصول خود را پیدا نکرده اید؟ با یک درخواست چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
صنعت کشاورزی و باغبانی و دامداری

یکی از صنایعی که هم ار نظر داخلی و هم از نظر صادرات اهمیت بسزایی دارد، صنعت کشاورزی و باغبانی و دامداری است.انواع ماشین آلات کشاورزی و لوازم باغبانی و جدیدترین لوازم دامداری را میتوانید در این دسته بندی، به همراه قیمت و مشخصات فنی کامل مشاهده بفرمایید و با تامین کنندگان آنها ارتباط بگیرید. 

قطعا ابزار و تجهیزات تولید شده در هر صنعت می‌تواند، بر روی کیفیت محصولات تولید شده اثر مثبت و یا منفی داشته باشد، صنعت کشاورزی هم از این قائده مستثنی نیست. در این دسته‌بندی می‌توانید با شرکت‌های تولیدکننده و تامین کننده‌ی ماشین‌آلات و تجهیزات کشاورزی آشنا شده، محصولات آن‌ها را بررسی و مقایسه کرده و در نهایت با آن‌ها ارتباط برقرار کنید

شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل