× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
سیکلون
۷,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

سیکلونها بر اساس نیروی گریز از مرکز عمل جداسازی را انجام می‌دهند بدین صورت که جریان گاز حامل غبار از جدار بالایی بدنه سیکلون که استوانه ای شکل بوده وبه یک مخروط ناقص منتهی می‌شود وارد سیکلون گردیده و به طرف پایین جریان یافته، ابتدا در فضای حلقوی بین سطح جانبی لوله خروجی و سطح داخلی استوانه سیکلون و سپس در محفظه سیکلون به چرخش در می‌آید و به این ترتیب یک گرداب محیطی بوجود می‌آید. این عمل باعث افزایش نیروهای گریز از مرکز می‌شود و ذرات غبار همراه گاز را به طرف جدار قسمت استوانه ای و مخروط می‌راند. در قسمت مخروطی جریان گاز جهت خود را عوض می‌کند و به طرف بالا و لوله خروجی می‌رود. ذرات غبار پس از تماس با جدار سیکلون به قسمت پایین سیکلون ریزش کرده و از طریق خروجی از سیکلون خارج می‌شوند. انتخاب نوع سیکلون به ظرفیت دستگاه ، محیطی که در آن کار می کند ( از لحاظ رطوبت و دما ) و انتظاری که از میزان کاهش رطوبت در آن داریم بستگی دارد .

کولر خوراک دام 5 تا 7 تن
۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

کولر خوراک دام جهت خنک کردن پلت تولید شده در خط تولید خوراک دام، طیور و آبزیان استفاده میشود. در صورتیکه رطوبت در خوراک تولید شده بالا باشد احتمال کپک زدن و مشکلات در کیفیت محصول به سبب این موضوع که خوراک دارای رطوبت محل رشد باکتری ها و سایر عوامل تخریب کننده خوراک می گردند، بالا می رود. که این موضوع اهمیت جایگاه استفاده از کولر خوراک دام با راندمان بالا را برای هر خط تولید نشان می دهد. با توجه به محدودیتها در کارخانجات می توان ابعاد و اندازه های  کولر را  نسبت به فضاهای موجود طراحی کرد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
فن سانتریفیوژ
۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

فن های سانتریفیوژ یا گریز از مرکز هوا را در جهت عمود بر محور گردش پروانه تخلیه می کنند. به عنوان یک قانون کلی فن سانتریفیوژ در سیستم های کانال کشی شده با فشار بالا کاربرد دارد،هوای ورودی به موازات محور گردش پروانه وارد فن سانتریفیوژ شده و با حرکت شعاعی به سمت پیرامون پروانه و نوک بالک ها حرکت می کند. همزمان با این حرکت، جریان هوا مقداری انرژی جنبشی دریافت می کند که افزایش فشار استاتیک را همزمان با آهسته شدن حرکت جریان هوا قبل از ورود به مسیر تخلیه را در پی دارد. فن های سانتریفیوژ قابلیت عملکرد در مکان هایی که جریان هوا کثیف و دارای ناخالصی است و یا دارای دمای بالا می باشند را دارند. اما مهمترین ویژگی این فن ها توانایی آنها در غلبه بر افت فشار استاتیک بالا در سیستم های کانال کشی شده می باشد.      

دستگاه بذر کار ریزدانه نیمه خاک ورزی مدل ALFA20
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بذر کار ریزدانه نیمه خاک ورزی مدل ALFA20 برای کشت ریزدانه ها مانند کلزا ، یونجه ، کنجد و همچنین بذر غلات ، گندم و جو کاربرد دارد. قابلیت کشت همزمان کود و بذر در این دستگاه بذر کار وجود دارد، که باعث افزایش عملکرد محصولات ریزدانه می شود. ویژگی ها : این دستگاه بذرکار دومنظوره است. (ریزدانه و غلات) دقت بسیار بالا ( تا 500 گرم بذر در هکتار ) قابلیت کشت در انواع سطوح ، پشته ای ، مسطح ،و کفه کار دارای پوشاننده فلزی بذر در پشت دستگاه دارای همزن بذر و تور کود و سیستم سوار شونده با اتصال سه نقطه

مخزن افقی 1000 لیتری دولایه
۹۲۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از مخزن افقی برای :  ۱- ذخیره و نگهداری آب شرب ۲- ذخیره آب آتش نشانی ۳-ذخیره و نگهداری انواع مواد شیمیایی سازگار با پلی اتیلن استفاده میشود.  مخازن افقی دو لایه و سه لایه مانع از نفوذ نور به داخل مخزن شده و از رشد جلبکها در لایه داخلی آن جلوگیری می کنند. ظرفیت مخزن افقی 1000 لیتر ابعاد شامل : عرض 101 ، طول 146 ، ارتفاع بدون درب 106 و ارتفاع با درب 115 می باشد.

مخزن افقی 2000 لیتر سه لایه
۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

مخزن پلاستیکی ۲۰۰۰ لیتری سه لایه افقی برای ذخیره آب شرب در محیط های کاملا روشن پیشنهاد می گردد. مخزن از نوع ​سه لایه است. ظرفیت مخزن افقی 2000 لیتر است. ابعاد مخزن به صورت : عرض 123 ، طول 201 ، ارتفاع بدون درب 125 و ارتفاع با درب 134 می باشد.    

مخزن عمودی 1000 لیتری سه لایه
۸۳۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

مخزن عمودی 1000 لیتری سه لایه رامی توان برای ذخیره سازی آب و انواع مایعات و مواد شیمیایی و خوراکی استفاده کرد. این مخزن پلاستیکی عمودی با حجم ۱۰۰۰ لیتر، به صورت سه لایه بوده و از پلی اتیلن می باشد. مخزن عمودی از نوع سه لایه با ظرفیت 1000 لیتر و قطر 106 می باشد.  ارتفاع با درب 127 و ارتفاع بدون درب 120 است.    

مخزن عمودی 2000 لیتری سه لایه
۱,۳۹۹,۶۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

از مخزن عمودی 2000 لیتری سه لایه می توان برای ذخیره سازی آب و انواع مایعات و مواد شیمیایی و خوراکی استفاده کرد. این مخزن عمودی با حجم ۲۰۰۰ لیتر، به صورت سه لایه بوده و از پلی اتیلن می باشد. مخزن عمودی سه لایه دارای ظرفیت 2000 لیتر ، قطر 130 ، ارتفاع بدون درب 175 و ارتفاع با درب 184 می باشد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
مخزن عمودی بلند 1000 لیتری سه لایه
۸۴۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

مخزن  ۱۰۰۰ لیتری عمودی بلند سه لایه برای ذخیره آب شرب در محیطهای کاملا روشن پیشنهاد می گردد. در مخزن سه لایه آب در مخازن پلاستونیک گوارایی خود را کاملا حفظ کرده هیچ گونه بو و طعمی به آن افزوده نمی شود. از مشخصات مخزن عمودی بلند سه لایه میتوان موارد زیر اشاره کرد :  - ظرفیت 1000 لیتری  - قطر 78  - ارتفاع بدون درب 205  - ارتفاع با درب 214  

کفکش تمام استیل تکفاز استریم SCM 6
۱,۹۰۵,۹۷۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کفکش تمام استیل تکفاز استریم با برق تک فاز کار میکند. جنس بدنه و پروانه استیل می باشد. توان پمپ  1.5 کیلووات و ارتفاع پمپاژ (هد) 66 متر  می باشد. میزان آبدهی پمپ کفکش 5.4 متر مکعب بر ساعت است.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
صنعت کشاورزی و باغبانی و دامداری

تهیه دستگاه ها و ماشین آلات صنعت کشاورزی و باغبانی و دامداری:

یکی از صنایعی که هم ار نظر داخلی و هم از نظر صادرات اهمیت بسزایی دارد، صنعت کشاورزی و باغبانی و دامداری است. انواع ماشین آلات کشاورزی و لوازم باغبانی و جدیدترین لوازم مورد نیاز در صنعت دام و طیور و آبزیان را می‌توانید در این دسته بندی، به همراه قیمت و مشخصات فنی کامل مشاهده بفرمایید و با تامین کنندگان آنها ارتباط بگیرید. 

قطعا ابزار و تجهیزات تولید شده در هر صنعت می‌تواند، بر روی کیفیت محصولات تولید شده اثر مثبت و یا منفی داشته باشد، صنعت کشاورزی هم از این قائده مستثنی نیست.

در این دسته‌بندی می‌توانید با شرکت‌های تولیدکننده و تامین کننده‌ی ماشین‌آلات و تجهیزات کشاورزی آشنا شده، محصولات آن‌ها را بررسی و مقایسه کرده و در نهایت با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل