جستجو

× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
بذر خانگی آشلانتوس
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

گیاه آشلانتوس از خانواده‌ی گیاه آمارانتوس بوده و محل اصلی رویش آن آمریکای جنوبی است. این گیاه برگ‌هایی به رنگ سبز زیتونی، جگری و زرد با رگه‌هایی بنفش‌رنگ دارد که به شکلی باریک و قاشقی شکل می‌رویند. آشلانتوس نسبت به سرما حساس است و به خاکی مرطوب با زه‌کشی مناسب نیاز دارد. توجه داشته باشید که نور آفتاب برای رشد مناسب این گیاه بسیار ضروری است. بهترین زمان برای کاشت آشلانتوس اواخر فصل زمستان و بهار است و جزو گیاهان یک‌ ساله محسوب می‌شود.قوه‌ی نامیه و درصد خلوص بذر‌ها از شاخصه‌هایی مهم به شمار می‌آیند. قوه‌ی نامیه نمایانگر قدرت زنده‌بودن بذر است و در تمام بذر‌ها یکسان نبوده و با گذر زمان کاهش می‌یابد. درصد خلوص نیز به معنی خالص بودن بذر از لحاظ فیزیکی و ژنتیکی است. بذر خانگی آشلانتوس قوه‌ی نامیه و خلوصی برابر 95 و 95 درصد دارد.   

بذر خانگی آهار
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

بذرخانگی آهار در داخل پاکت بذری است استاندارد با خلوص 99% و قوه نامیه 98% که زمان کاشت آن اوایل اسفند می باشد. عمق کاشت  آن 1 سانتیمتر بوده و ارتفاع بوته گیاه 50 تا 60 سانتیمترو زمان گلدهی آن اردیبهشت و خرداد است. طول عمر بذر حداقل 4 سال می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
بذر خانگی قرنفل
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

بذر خانگی قرنفل در داخل پاکت بذری است استاندارد با خلوص 99% و قوه نامیه 80% که زمان کاشت آن خرداد تا تیرماه می باشد. ارتفاع بوته گیاه 20 تا 30 سانتیمترو دوره گلدهی آن از اوایل تابستان تا اوایل پاییز است. بذر خانگی دکمه ای در شرایط آفتابگیر رشد بهتری داشته و گل های آن به رنگ های قرمز ، سفید و صورتی دیده میشود.  

بذر گل خانگی سلوی
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 عدد

بذر گل خانگی سلوی بذری استاندارد و با خلوص 95 درصد و قوه نامیه 80 درصد است که زمان کاشت آن اوایل بهار است. ارتفاع بوته سلوی 50 تا 60 سانتی متر و دوره گل دهی اواسط تابستان تا اواسط پاییز است. گل سلوی در شرایط سایه آفتاب رشد بهتری داشته و گل های آن بیشتر به رنگ قرمز ، نارنجی و گلبهی است. عمق لازم برای کاشت این بذر گل یک سانتی‌متری سطح خاک است.

بذر خانگی دکمه ای
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

بذر خانگی گل دکمه ای در داخل پاکت بذری است استاندارد با خلوص 93% و قوه نامیه 92% که زمان کاشت آن اوایل بهارمی باشد. ارتفاع بوته گیاه 20 تا 30 سانتیمترو دوره گلدهی آن از اواسط  تابستان تا اوایل پاییز است. بذر خانگی دکمه ای در شرایط سایه آفتاب رشد بهتری داشته و گل های آن به رنگ های سفید ، صورتی ، قرمز و بنفش دیده میشود.  

بذر خانگی داودی
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

بذر خانگی داودی در داخل پاکت بذری است استاندارد با خلوص و قوه نامیه 90% که زمان کاشت آن اوایل بهار بوده و ارتفاع بوته این گیاه به 80 % می رسد. دوره گلدهی این گیاه اوخر تابستان تا اوایل پاییز است. بذر خانگی داودی در شرایط نیم سایه و تا آفتابی رشد بهتری داشته و گل های آن به رنگ های مختلف دیده میشود.  

بذر خانگی ختمی
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

بذر خانگی ختمی در داخل پاکت بذری است استاندارد با خلوص 99 درصد و قوه نامیه 80 درصد که زمان کاشت آن اوایل بهار می باشد. ارتفاع بوته این گیاه 100 تا 150 سانتی متر و دوره گلدهی آن اوایل تابستان تا اوایل پاییز است. این گیاه در شرایط آفتاب گیر و گرم رشد بهتری داشته و گل های آن بیشتر به رنگ قرمز،سفید و صورتی می باشد.  

سمپاش 800 لیتری بال تمام هیدرولیک
۳۳,۵۰۰,۰۰۰-۳۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سمپاش 800 لیتری بال تمام هیدرولیک دارای شنـاخت و کـاربرد زیر است : سمپاش 800 لیتری بال تمام هیدرولیک جـهت مبارزه با انواع آفـات و بیمـاری ها و علف های هرز مورد استفاده قرار گـرفته و از نظر یکنواختی پاشش محلول واقـعا بی نظیر می باشد. از انـواع سمپـاش می توان موارد زیر را نام برد : - از لـحاظ عـرض کـار:سمپاش سـاده مکانیکی با عرض کـار 8، 10، 12 و 14 متر  - سمپاش حـرفه ای هیدرولـیکی با عرض کـار 20 و 24 متر - سمپاش حـرفه ای هیدرولـیکی با عـرض کـار 12،14،20و 24 متر ساخته می شود. تعداد نازل پاشنده 48،40،36،28،24،20،16 می باشد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
اسکلت گلخانه
۱۱۵,۰۰۰-۱۳۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 متر

اسکلت و یا سازه گلخانه در طرح ها واندازه های مختلف با بهترین کیفیت درتمامی استان ها وشهرهای ایران قابل اجرا ست. اسکلت های با طرح اسپانیایی و کوسه ای و یا طرح های تیپ A و طرح تیپ B و همچنین طراحی سازه با توجه به طرح پیشنهادی کارفرما های محترم درکمترین زمان با دقت بالا اجرا می شود.

بذر خانگی هویج
۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

بذر خانگی هویج در داخل پاکت، بذری استاندارد با خلوص 95 % و قوه نامیه 85 % است. بذر هویج در مناطق سرد در فروردین تا خرداد ماه و در مناطق گرم در اسفند تا فروردین ماه و در عمق یک سانتیمتری خاک کشت میشود. بذر خانگی هویج، 60  تا 80 روز پس از کاشت قابل برداشت می باشد.  

محصول خود را پیدا نکرده اید؟ با یک درخواست چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
صنعت کشاورزی و باغبانی و دامداری

یکی از صنایعی که هم ار نظر داخلی و هم از نظر صادرات اهمیت بسزایی دارد، صنعت کشاورزی و باغبانی و دامداری است.انواع ماشین آلات کشاورزی و لوازم باغبانی و جدیدترین لوازم دامداری را میتوانید در این دسته بندی، به همراه قیمت و مشخصات فنی کامل مشاهده بفرمایید و با تامین کنندگان آنها ارتباط بگیرید. 

قطعا ابزار و تجهیزات تولید شده در هر صنعت می‌تواند، بر روی کیفیت محصولات تولید شده اثر مثبت و یا منفی داشته باشد، صنعت کشاورزی هم از این قائده مستثنی نیست. در این دسته‌بندی می‌توانید با شرکت‌های تولیدکننده و تامین کننده‌ی ماشین‌آلات و تجهیزات کشاورزی آشنا شده، محصولات آن‌ها را بررسی و مقایسه کرده و در نهایت با آن‌ها ارتباط برقرار کنید

شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل