خرید اقساطی خرید اقساطی
خرید چکی تجهیزات صنعتی اطلاعات بیشتر
فیلتر و دسته بندی‌ها
استان های تامین کننده
مرکزی
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
آشنایی با انواع ماشین آلات بارکن از جمله بارکن چغندر قند آشنایی با انواع ماشین آلات بارکن از جمله بارکن چغندر قند

با پیشرفت علم و تکنولوژی ماشین آلات کشاورزی نیز مدرن و به روز رسانی شدند و امروزه بیشتر کشاورزی به صورت مکانیزاسیون انجام می...

ادامه مطلب  
خرید عمده محصولات، ابزار و تجهیزات کشاورزی چطور انجام می‌شود؟ خرید عمده محصولات، ابزار و تجهیزات کشاورزی چطور انجام می‌شود؟

خرید عمده محصولات کشاورزی ارگانیک یکی از دغدغه‌های بزرگ خریداران در این بازار است. اغلب خریدارانی که به صورت مستقیم محصولات...

ادامه مطلب  
ماشین بارکن

معرفی ماشین بارکن:

ماشین بارکن از پرکاربردترین ماشین آلات کشاورزی است. این ماشین در کشاورزی مدرن مورد استفاده بسیاری قرار می گیرد و برای رفع شدن محدودیت نیروی کارگری و انسانی بسیار موثر است.

امروزه صنعت کشاورزی پیشرفت های بسیاری داشته است و همچنان رو به مدرن شدن گام برمیدارد. عمل برداشت محصولات کشاورزی نیز به صورت مدرن و کاملا مکانیزه صورت می گیرد. 

ماشین بارکن عملیات برداشت، انتقال و بارگیری محصولات کشاورزی را به صورت مکانیزه و بدون استفاده از نیروی یدی انجام می دهد. 

انواع ماشین بارکن:

این دستگاه انواع مختلفی دارد که برای رونق عرصه کشاورزی استفاده از آن‌ها بسیار کارامد است. این دستگاه برای برداشت محصولات مختلف از جمله سیب زمینی، چغندر قند و هویج مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو این دستگاه در صنعت کشاورزی و باغبانی شامل انواع زیر می باشد:

درخواست مشاوره رایگان
حداقل 5 کاراکتر
شماره موبایل صحیح نیست
عنوان محصول (حداقل 10 کاراکتر)
درخواست مشاوره
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان
حداقل 5 کاراکتر
شماره موبایل صحیح نیست
عنوان محصول (حداقل 10 کاراکتر)
درخواست مشاوره
حداقل 5 کاراکتر
شماره موبایل صحیح نیست
عنوان محصول (حداقل 10 کاراکتر)
درخواست مشاوره