× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
بارکن چغندر قند
۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

مکانیزاسیون کشاورزی امروزه به عنوان یک ضرورت غیر قابل انکار در توسعه و تولید اقتصادی فرآورده­های کشاورزی مطرح و شکل گرفته است. یکی از بزرگترین اهداف مکانیزاسیون از بین بردن محدودیت نیروی کارگری می­باشد که از مهمترین موانعی است که در مسیر تولید بیشتر قرار گرفته است. در این بین کشت چغندر نیز از این قاعده مستثنی نمی­باشد. دستگاه چغندر بارکن مدل TAKA2900 برای برآورد هدف ذکر شده در بالا طراحی و ساخته شده است به طوری که این دستگاه عمل برداشت، بارگیری و انتقال چغندر قند را بدون دخالت نیروی دست انجام می­دهد. دستگاه چغندر بار کن قابلیت بارگیری و انتقال سریع چغندر قند از روی زمین به داخل کامیون و خاک‌گیری همزمان با سرعت بالا و تلفات کم را دارا می­باشد. استفاده از دستگاه چغندر بار کن علاوه بر کاهش نیروی کارگری باعث صرفه جویی در زمان و همچنین کاهش تردد می­شود. دستگاه چغندر بار کن دارای عرض کار یک متر بوده و ظرفیت بارگیری آن 40 تن در ساعت می­باشد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
ماشین بارکن

معرفی ماشین بارکن:

ماشین بارکن از پرکاربردترین ماشین آلات کشاورزی است. این ماشین در کشاورزی مدرن مورد استفاده بسیاری قرار می گیرد و برای رفع شدن محدودیت نیروی کارگری و انسانی بسیار موثر است.

امروزه صنعت کشاورزی پیشرفت های بسیاری داشته است و همچنان رو به مدرن شدن گام برمیدارد. عمل برداشت محصولات کشاورزی نیز به صورت مدرن و کاملا مکانیزه صورت می گیرد. 

ماشین بارکن عملیات برداشت، انتقال و بارگیری محصولات کشاورزی را به صورت مکانیزه و بدون استفاده از نیروی یدی انجام می دهد. 

انواع ماشین بارکن:

این دستگاه انواع مختلفی دارد که برای رونق عرصه کشاورزی استفاده از آن‌ها بسیار کارامد است. این دستگاه برای برداشت محصولات مختلف از جمله سیب زمینی، چغندر قند و هویج مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو این دستگاه در صنعت کشاورزی و باغبانی شامل انواع زیر می باشد:

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل