ثبت نام تامین کنندگان ورود
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
دستگاه زیرشویی و روشویی با کارواش اتوماتیک
۴۴۰,۰۰۰,۰۰۰-۱,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه زیرشویی و روشویی با کارواش اتوماتیک بدنه از جنس فولاد با روکش گالوانیزه گرم و مجهز به سیستم هوشمند استفاده از دو آب، جهت بهینه سازی مصرف آب است. دارای سیستم ­های ایمنی متعدد در بخش­ های مختلف دستگاه، دارای صفحه کنترل لمسی رنگی و مجهز به سیستم زاویه­ گیری برس­ های عمودی می باشد. سیستم هوشمند تغییر اتوماتیک جهت چرخش برس های خشک کن فوقانی و مجهز به فلپ تغییر زاویه است. دستگاه امکان تجهیز به سیستم هوشمند تخلیه لوله را داراست.

کارواش شستشوی ماشین آلات صنعتی
۱۰,۰۰۰,۰۰۰-۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه کارواش و شستشوی صنعتی برای شستشوی انواع ماشین آلات صنعتی و خودرو مورد استفاده قرار میگیرد. طرح دستگاه تمام استیل و سیار است . کارواش شستشوی ماشین آلات صنعتیسیستم عملکرد الکترومکانیک ، دارای سیستم فوم سا و محفظه جهت ضد افونی کردن و همچنین دارای پرتابل و پمپ آب با فشار 200 بار سیستم شستشودر کارواش شستشوی دارای سیستم آب گرم با دمای 70 درجه سانتی گراد و دارای نازل های کف پاش و آب داغ است .

کارواش اتوماتیک کلاس CB 3 کارچر
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کارواش اتوماتیک کلاس CB 3 از محصولات صنعتی کمپانی کارچر آلمان است. معیار هایی که عموما در شستشوی اتومبیل ها در نظر گرفته می شود شامل: انعطاف پذیری، سرعت، کارآیی و شستشوی با کیفیت می باشد که تمامی این معیارها در طراحی و ساخت این دستگاه ها کاملا ً مد نظر بوده است. نحوه کار کارواش اتوماتیک کلاس CB 3: در ابتدا سنسور های بسیار پیشرفته ای ابعاد ماشین را اسکن می کنند سپس به وسیله آب و مواد شوینده سطح اتومبیل و رینگ ها کاملا شسته شده و خشک می شوند. این سری از دستگاه های نظافتی به منظور استفاده در مدت زمان طولانی ساخته شده است و از حداقل منابع استفاده می نماید.کنترل کاملکارواش اتوماتیک CB3 دارای کنترل و قابلیت برنامه ریزی کامل می باشد و امکان اتصال به KARCHER FLEET را نیز دارد.شستشوی کامل رینگ و کاهش مصرف آباین سری از کارواش‌ اتوماتیک KARCHER دارای سیستم شستشوی اتوماتیک رینگ و قالپاق خودرو می باشند و با استفاده از سیستم کاهش مصرف آب توانسته اند تا 15 درصد مصرف آب را کاهش دهند.قرارگیری پمپ در درون سیستمپمپ قدرتمند این کارواش دارای 70 بار فشار و دبی 1300 لیتر در ساعت است که در سیستم و تجهیزات قرار گرفته است و نیازی به اتاق جداگانه جهت قرارگیری پمپ فشار قوی ندارد.برنامه شستشوی سریع و خشک کن 100%کارواش اتوماتیک CB 3 قابلیت شستشوی سریع برای ماشین‌هایی با گرد و خاک کم را دارد. همچنین سیستم خشک کن 100 درصدی این دستگاه برای سقف و کنار اتومبیل عملکرد بسیار قابل قبولی دارد.

دستگاه کارواش تمام اتوماتیک - کارواش ایستوبال اسپانیا
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه کارواش تمام اتوماتیک M-START محصول شرکت ایستوبال اسپانیا، دارای کیفیت، دقت و سرعت بالایی در شستشو می باشد. دستگاه کارواش دارای چند مرحله شستشو می باشد: 1-پیش شستشو 2-پاشش فوم و برس زنی 3-آبکشی 4-خشک کردن.

صنعت سازان نام آور