× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
کندوی عسل نوین مدل AG-FHONEY
۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

کندوی عسل نوین مدل AG-FHONEY جدیدترین کندوی عسل است که تنها با چرخاندن اهرم آن ، عسل خالص تخلیه می شود بدون اینکه مشکلی برای کلونی ایجاد شود. حمل آن بسیار راحت است و میتوان برای حابه جای زنبورها کندو اقدام نمایید. آب داخل کندو نمیرود. دارای موم دائم که خرابی ندارند. با اهرم میتوانید سوراخ های موم دا تکان دهید که عسل را به راحتی خارج میکند. قطعات آن به راحتی باز میشود. دیگر برای خارج کردن عسل به کلونی زنبور آسیبی نمیرسد و احتیاجی به کشتن زنبور ها نیست.

کندوی استاندارد کابینی با قاب
۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

برای بسیاری از زنبورداران به دلایل متفاوت، ممکن است شیوه زنبورداری کابینی مناسب باشد. کندوی کابینی در شرایطی از قبیل کوچ زیاد، مناطق سرد، تولید فرآورده های زنبور عسل و تحقیقات، ایده آل است. کار با این کندو به شکلی دلپذیر، دقیق و در محیطی سازمان یافته انجام می گیرد. کندوی کابینی اگرچه امکان گذاشتن طبقات جداگانه ندارد، اما دارای گنجایش اولیه انتخابی و امکان استفاده از هر طبقه برای یک جمعیت مجزاست. شربت و کیک دهی بدون ملاقات زنبور، تهویه مناسب، رطوبت گیری، اتصال نقطه ای قابها و بدنه و کاربری لذت بخش از ویژگی های کندوی کابینی است. کندوی استاندارد کابینی دو طبقه دارای ۱۲ قاب در هر طبقه و یک شربت خوری برای هر طبقه است. قابها به صورت کشویی بازدید می شوند. از هر طبقه برای یک کلنی جداگانه نیز می توان استفاده کرد.این کندو دارای توری و سینی کف است و امکان گذاشتن شبکه مانع ملکه بین طبقات وجود دارد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کندوچه استاندارد مینی ماتریس
۲۳۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

کندوچه استاندارد مینی ماتریس ، کندوچه بچه گیری و تولید ملکه است. این کندو دارای چهار دریچه سه حالته، چهار شربت خوری قابی، هشت عدد قاب استاندارد کندوچه، سه پاراوان یا جداکننده فضا، بدنه، سقف، طلق و درپوش گالوانیزه است.

کندوی استاندارد ماتریس با قاب
۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

آنچه بیش از پنجاه نوع کندوی دنیا را از یکدیگر متمایز می سازد تفاوت طراحی و امکانات آنهاست.ماتریس تحقق یافته ی علم و تکنولوژی کندوست. کندوی استاندارد ماتریس عبارتست از : کفی، سینی، شبکه مانع بافت، دو عدد نیم طبق که یک طبقه کامل را تشکیل می دهد، درپوش داخلی، طلق، فوم و درپوش بیرونی. طبقات به هم قفل می شود. ویژگی های ماتریس : عدم چسبندگی قابها عدم چسبندگی طبقات تغذیه بدون ملاقات زنبور بازدید راحت و بدون تلفات امکان استفاده از تله گرده داخلی فضای عایق و کیک دهی در سقف تبدیل شدن به دو کندو با پاراوان اتصال پیچ و فاق و زبانه در بدنه کاربردهای متنوع نیم طبقات امکان باز و بسته شدن کف اتصال طبقات با قفل فضای تهویه در کف امکان کوچ در روز سکوی پرواز تاشو دریچه پشتی کفی

کندو عسل مدرن
۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کندو عسل جدید در دنیا حمل آن بسیار راحت است و میتوان برای جابجایی زنبورهای کندو اقدام کرد. آب به داخل کندو نفوذ نمیکند. کندو دارای موم دائم که خرابی ندارد و دارای شیری که عسل را به راحتی خارج میکند ، می باشد. تخلیه عسل به سادگی انجام میشود. کندو عسل مدرن دارای 7 عدد موم دائم ، حمل و نقل آسان است.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
تجهیزات زنبورداری

تجهیزات زنبورداری

تجهیزات زنبورداری از وسایل پرکاربرد در صنایع دام و طیور و آبزیان است و برای افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند، مورد نیاز است. زنبورداری جز کسب و کارهایی است که باید در آن تخصص لازم داشته باشید و برای انجام این کار به ابزار تخصصی نیز نیاز است.

کندوی عسل متداول ترین و اولین ابزاری است که برای این شغل مورد نیاز است. کندوی عسل انواع مختلفی دارد که در آن قاب های موم کاری شده قرار می گیرد. قاب های مستطیلی شکل که درون کندوها قرار می گیرد و موم بر روی آن قرار می گیرد یکی دیگر از تجهیزات ضروری زنبورداری است.

انواع تجهیزات زنبورداری

برای غذا دادن به زنبورها معمولاً از کاسه های کم عمق استفاده می شود که برای هر کندوی عسل یک عدد از آن ها مورد نیاز است.
دستگاه هایی برای تنیدن موم و قرار دادن بر روی قاب از دیگر تجهیزات زنبورداری هستند.
برای این که عسل از موم جدا شود از دستگاه های متعددی که در انواع دستی و موتوری هستند، استفاده می شود. این دستگاه ها پس از قرار دادن قاب در آن با چرخش عسل را از این قاب ها جدا می کنند. بر روی موم های عسل یک لایه قرار می گیرد که برای بیرون آوردن عسل، باید آن را از موم جدا کرد.

برخی از این دستگاه ها خود لایه ی رویی موم را برمی دارند و در انواع دستی باید با دستگاه های مخصوص آن ها را برداشت.

انتخاب و خرید تجهیزات زنبورداری

به خاطر پیشرفت صنعت کشاورزی و باغبانی و دامداری برای شروع کار زنبورداری باید از همان ابتدا اکثر این تجهیزات را خریداری کرد. برخی از این تجهیزات نیاز ضروری یک زنبوردار است و می توان با کمک گرفتن از افراد متخصص در این زمینه ابزار مورد نیاز و ضروری را در انواع متناسب با حجم کار زنبودار خریداری کرد و بهترین تجهیزات را برای شروع این کار فراهم آورد.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل