× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
راه اندازی خط تولید ترشیجات و شوریجات (اینفوگرافی)راه اندازی خط تولید ترشیجات و شوریجات (اینفوگرافی)

آیا می‌دانید برای راه اندازی خط تولید ترشیجات و شوریجات به چه دستگاه‌هایی نیاز است؟

ادامه مطلب  
خشک کن قوطی و شیشه

معرفی خشک کن قوطی و شیشه

خشک کن قوطی و شیشه در خطوط تولیدی صنایع غذایی و نوشیدنی مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا قوطی ها و شیشه های مورد استفاده در این صنایع در کارخانه های دیگر و یا در بخش های جدای همان کارخانه ها ساخته می شوند. این قوطی و شیشه ها تا زمانی که به خط تولید رسیده و پر شوند، با باکتری ها و ویروس هایی برخورد خواهند کرد. به همین علت پیش از پر کردن، آن ها را دوباره ضد عفونی می کنند.

نحوه عملکرد

پس از ضد عفونی شدن این قوطی و شیشه ها، آن ها دارای نم خواهند بود. اگر اجازه دهیم آن ها به شکل طبیعی خشک شوند، دوباره اجازه ورود باکتری و ویروس ها را به آن ها خواهیم داد. در این زمان است که خشک کن قوطی و شیشه به انتخاب اول صنایع غذایی تبدیل می شود.

قوطی ها و شیشه ها بر روی نقاله های دستگاه خشک کن قوطی و شیشه قرار می گیرد و با استفاده از گرمای تولید شده توسط این دستگاه خشک می شوند. 

ویژگی های دستگاه خشک کن قوطی و شیشه

در ادامه در خصوص ویژگی های دستگاه خشک کن قوطی و شیشه که از ماشین آلات تصفیه و آماده سازی اولیه مواد غذایی مهم می باشند، توضیح خواهیم داد.

 المنت برقی

این دستگاه ها برای تولید گرما از المنت های برقی استفاده می کنند تا در کنار کاهش مصرف انرژی، ایمنی کارگاه و دستگاه را نیز افزایش دهند.

فن های دائمی

فن های به کار رفته در این دستگاه به شکل دائمی کار می کنند و گرما را به تمامی محصولات حاضر بر روی تسمه نقاله منتقل می کنند. بدین ترتیب دستگاه خشک کن قوطی و شیشه می توانند به شکل یکنواخت تمامی وسایل را خشک کند.

استفاده های دیگر

علاوه بر خشک کردن قوطی و شیشه، می توان از دستگاه خشک کن برای خشک کردن میوه ها و دیگر محصولات نیز استفاده کرد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان