× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه خشک کن شیشه و یا قوطی , خشک کن قوطی و شیشه
۲۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه خشک کن شیشه و یا قوطی : دستگاه خشک کن شیشه و یا قوطی جهت خشک کردن شیشه بعد از استریل و آماده سازی جهت پرکردن محصول مورد استفاده قرار میگیرد . نوع عملکرد دستگاه به صورت الکترومکانیک است . جنس این خشک کن از استیل است . خشک کن شیشه دارای سیستم حرارتی المنتی همراه با فن های دائم کار می باشد . وزن 120 کیلوگرم است . در دستگاه خشک کن شیشه و یا قوطی جنس نوار نقاله استیل ، pvc می باشد . خشک کن میوه دارای اینورتر جهت تغییر دور الکترونیکی دستگاه است .                      

دستگاه تونل خشک کن و سرد کن مدل KPT 2700 , خشک کن قوطی و شیشه
۱۵,۰۰۰,۰۰۰-۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه تونل خشک کن و سرد کن مدل KPT 2700 جهت خشک کردن شیشه های استریل شده در خطوط مربا وترشی و یا سس مایونز استفاده میشود. سیستم خشک کردن دستگاه تونل خشک کن و سرد کن مدل KPT 2700 با دو دستگاه یونیت هیتر است.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
خشک کن قوطی و شیشه

معرفی خشک کن قوطی و شیشه

خشک کن قوطی و شیشه در خطوط تولیدی صنایع غذایی و نوشیدنی مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا قوطی ها و شیشه های مورد استفاده در این صنایع در کارخانه های دیگر و یا در بخش های جدای همان کارخانه ها ساخته می شوند. این قوطی و شیشه ها تا زمانی که به خط تولید رسیده و پر شوند، با باکتری ها و ویروس هایی برخورد خواهند کرد. به همین علت پیش از پر کردن، آن ها را دوباره ضد عفونی می کنند.

نحوه عملکرد

پس از ضد عفونی شدن این قوطی و شیشه ها، آن ها دارای نم خواهند بود. اگر اجازه دهیم آن ها به شکل طبیعی خشک شوند، دوباره اجازه ورود باکتری و ویروس ها را به آن ها خواهیم داد. در این زمان است که خشک کن قوطی و شیشه به انتخاب اول صنایع غذایی تبدیل می شود.

قوطی ها و شیشه ها بر روی نقاله های دستگاه خشک کن قوطی و شیشه قرار می گیرد و با استفاده از گرمای تولید شده توسط این دستگاه خشک می شوند. 

ویژگی های دستگاه خشک کن قوطی و شیشه

در ادامه در خصوص ویژگی های دستگاه خشک کن قوطی و شیشه که از ماشین آلات تصفیه و آماده سازی اولیه مواد غذایی مهم می باشند، توضیح خواهیم داد.

 المنت برقی

این دستگاه ها برای تولید گرما از المنت های برقی استفاده می کنند تا در کنار کاهش مصرف انرژی، ایمنی کارگاه و دستگاه را نیز افزایش دهند.

فن های دائمی

فن های به کار رفته در این دستگاه به شکل دائمی کار می کنند و گرما را به تمامی محصولات حاضر بر روی تسمه نقاله منتقل می کنند. بدین ترتیب دستگاه خشک کن قوطی و شیشه می توانند به شکل یکنواخت تمامی وسایل را خشک کند.

استفاده های دیگر

علاوه بر خشک کردن قوطی و شیشه، می توان از دستگاه خشک کن برای خشک کردن میوه ها و دیگر محصولات نیز استفاده کرد.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل