× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
وان انتظار محصول , وان انتظار
۸,۰۰۰,۰۰۰-۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های وان انتظار محصول : وان انتظار محصول برای ذخیره و نگهداری قوطی ها بعد از دربندی در داخل سبد اتوکلاو مستقر در داخل وان انتظار جهت جلوگیری از صدمه دیدن قوطی ها بعد از دربندی استفاده میشود . جنس وان انتظار از استیل ، فلزی با رنگ اپوکسی است ابعاد این وان شامل قطر به نسبت سبد داخل اتوکلاو ساخته می شود . ابعاد تقریبی به صورت  150 سانتی متر قطر × 120 سلنتی متر ارتفاع می باشد وان انتظار دارای شیر آلات مخصوص خروجی آب در انتهای وان است .        

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
وان انتظار

معرفی وان انتظار

وان انتظار از ماشین آلات تصفیه و آماده سازی اولیه مواد غذایی است و یکی از بخش های اصلی صنایع مختلف است. برخی محصولات همانند محصولات غذایی برای عمل آوری و یا ادامه فرآیند تولید خود نیاز دارند برای مدتی در یک وسیله مانده و در زمان مناسب مورد استفاده قرار گیرند. وان انتظار دقیقا وسیله ای است که محصولات مختلف زمان انتظار خود تا موقع عمل را در آن سپری می کنند.
بارزترین مثال برای وان انتظار می تواند وان های بزرگ سفیدی باشند که در نانوایی ها مشاهده می کنید. خمیر پس از تولید در این وان ها ریخته می شود تا خود را بگیرد و به بهترین حالت خود برسد.

کاربردهای وان انتظار

وان انتظار دارای کاربردهای زیادی است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

صنایع مواد غذایی.

در صنایع مواد غذایی از وان انتظار برای خیساندن و همچنین شستن و نگهداری برخی مواد غذایی استفاده می شود. برای مثال در خط تولید کنسرو ابتدا باید لوبیا ها را برای مدتی در وان انتظار خیساند، سپس آن ها را برای پخت و بسته بندی ارسال کرد. حتی در صنایعی همچون خط تولید رب گوجه فرنگی نیز از وان انتظار برای خنک شدن رب های پخته شده پیش از بسته بندی استفاده می شود.

نانوایی و شیرینی پزی.

در این قسمت بیشترین استفاده از وان انتظار برای شکل گیری خمیر ها و ورز دادن آن ها است. خمیر های نان و شیرینی های مختلف در داخل وان انتظار قرار می گیرند تا به بیشترین میزان پف خود برسند.

صنایع دیگر.

در صنایع دیگر معمولا از وان انتظار با جنس های فلزی استفاده می شود و مواد داغ و مذاب را برای استراحت و شکل گرفتن در داخل آن ها می ریزند. در این صنایع شکل و اندازه وان ها بسیار مهم هستند و باید دقت زیادی در هنگام تهیه آن ها وجود داشته باشد.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل