× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
گان‌ دستی تولید فرش تافت مدل EG06 , تجهیزات و ابزار آلات فرش بافی
۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

گان‌های دستی شرکت EFAB GmbH گان‌های پنوماتیک منعطفی هستند که با استفاده از جریان هوا نخ را به داخل پارچه زمینه قرار داده و تیغ آن به روش گیوتین مانند نخ را برش می‌دهند. این روش برش بسیار موثر و دقیق بوده و می‌توان محدوده وسیع‌تری از نخ‌ها نظیر پشم، پلی‌استر، ویسکوز، نایلون، پلی پروپیلن، پنبه و ... را با آن برش داد. این گان بسیار کارا بوده و دارای طول عمر بالا و در عین حال سهولت در تهیه و نگهداری می‌باشد. تیغ این دستگاه ارزان بوده و به راحتی تیز می‌گردد که این امر سبب کاهش هزینه‌های دستگاه می‌شود.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
تجهیزات و ابزار آلات فرش بافی

آشنایی با تجهیزات و ابزارآلات فرش بافی
قالی های بافته شده در شرکت ها و کارخانه های قالی بافی در ایران دارای شهرت جهانی می باشند. به طور کلی می توان گفت امروزه یکی از کارهای پربازده سرمایه گذاری در راه اندازی خط تولید قالی می باشد. اگر قصد دارید خط تولید قالی راه اندازی کنید در مرحله اول بهتر است با تجهیزات و ابزارآلات فرش بافی به طور مختصر آشنا شوید. امروزه قالی ها به دو صورت دستی و ماشینی بافته می شوند و ابزارآلات هر یک از آن ها تا حدی از دیگری مجزا می باشند.
تجهیزات و ابزارآلات فرش بافی و قالی بافی
دستگاه قالی بافی یا دار قالیبافی
دستگاه قالی بافی و یا دار به دو نوع عمودی و افقی وجود دارند. در منطقه ترکمن صحرا از دار افقی به صورت خوابیده استفاده می شود و به زبان ترکی به آن قراما گفته می شود. دستگاه قالی بافی در واقع یک دستگاه چهارچوبی می باشد که جنس آن نیز از چوب می باشد. اجزای تشکیل دهنده دستگاه قالی بافی تیر سردار، تیر زیر دار، تیر راست رو و تیر چپ رو تشکیل شده است. این ابزار با استفاده از گوه ها به یکدیگر متصل شده اند. البته برخی از دستگاه های قالی بافی از جنس فلز می باشند.
کوجی
کوجی نیز همانند دستگاه قالی بافی ممکن است از جنس چوب یا فلز باشد که از آغاز تا پایان بافت روی دار قالی باقی می ماند. کوجی در حقیقت میله ای به قطر 4 تا 6 سانتی متر می باشد که به کمک پایه های کوچک روی دار قرار می گیرند. این وسیله جهت کنترل عرض قالی هنگام بافت و جهت نظم و انسجام بخشیدن به تارها و جدا کردن تارهای زیر و روی قالی روی دار افقی قرار می گیرد.
o شانه
o کاردک
o قیچی
o چله
o پود یا آرقاچ

 

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل