ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
یک درخواست چندین قیمت ویترین نت
درخواست قیمت
ویترین نت، لیست قیمت دستگاه ها، بررسی جزییات ماشین آلات، دستگاه ها و تجهیزات
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
دستگاه بسته بندی بی بی چک
۱۴,۰۰۰,۰۰۰-۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه بسته بندی بی بی چک از جدیدترین دستگاه های بسته بندی این ماشین سازی می باشد و در گروه دستگاه بسته بندی چهار طرف دوخت قرار می گیرد و قابلیت بسته بندی انواع تجهیزات پزشکی را نیز دارا می باشد.ماشین سازی مسائلی مبتکر ساخت جدیدترین دستگاه های بسته بندی افقی در ایران می باشد.این دستگاه بسته بندی دارای حافظه جهت ذخیره سازی پارامترهای چند محصول می باشد.

دستگاه بسته بندی بیسکوییت ساندویچی
۱۴,۰۰۰,۰۰۰-۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه بسته بندی بیسکویت ساندویچی ماشین سازی مسائلی یکی از جدیدترین دستگاه های بسته بندی تولید شده توسط این گروه صنعتی می باشد و برای اولین بار در ایران توسط ماشین سازی مسائلی طراحی و تولید گردیده است

دستگاه بسته بندی کیسه فریزر
۱۴,۰۰۰,۰۰۰-۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه بسته بندی کیسه فریزر جهت بسته بندی انواع کیسه های نایلونی از جمله کیسه زباله ، سفره یکبار مصرف و دیگر محصولات مشابه مناسب می باشد بسته بندی از دیر باز اهمیت بسیار مهمی در امر فروش و بازاریابی محصول و همچنین جلوگیری از آسیب دیدن محصول داشته است که ماشین سازی مسائلی با ساخت دستگاه های بسته بندی بخشی از این نیاز مهم را برطرف نموده است این دستگاه ها به صورت بسته بندی افقی (دو سر پرس) می باشد. دستگاه بسته بندی پلاستیک فریزر دارای اپراتوری بسیار آسانی می باشد و جهت مصرف برق نیز بهینه شده است.

دستگاه بسته بندی کانفت
۱۴,۰۰۰,۰۰۰-۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

بسته بندی کانفت از محصول در برابر آسیب هایی از قبیل خورد شدن محصول ، خراب و یا فاسد شدن محصول جلوگیری به عمل می آورد و همچنین باعث فروش بیشتر محصول می گردد و ماشین سازی مسائلی با تلاش مستمر و هدفمند توانسته است دستگاه بسته بندی کانفت را طراحی و تولید سازد. ماشین بسته بندی کانفت سیستم شمارنده جهت بررسی و شمارش هر شیفت کاری دارد.

دستگاه بسته بندی صابون
۱۴,۰۰۰,۰۰۰-۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه بسته بندی صابون قابلیت بسته بندی انواع محصولات بهداشتی از جمله قرص ماشین ظرفشویی ، دستمال مرطوب ، کیسه فریزر ، کیسه زباله ، سفره یکبار مصرف و... را دارد. ماشین بسته بندی صابون ماشین سازی مسائلی تغییر سایز بسیار ساده ای دارد و در دو مدل مکانیکی و یا PLC دار طبق نیاز و سفارش مشتری طراحی و تولید می گردد.

دستگاه بسته بندی شیرینی سنتی
۱۴,۰۰۰,۰۰۰-۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه بسته بندی شیرینی سنتی قابلیت بسته بندی انواع شیرینی و کیک و کلوچه تا عرض 40 سانتی متر را دارد. این دستگاه بسته بندی دارای سیستم خطایاب و آلارم جهت بروز هرگونه ایراد برقی و مکانیکی می باشد. این دستگاه دارای PLC هوشمند و سیستم تاچ اسکرین می باشد و همچنین جهت مصرف برق نیز بهینه شده است.

دستگاه بسته بندی شیرینی
۱۴,۰۰۰,۰۰۰-۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

ماشین سازی مسائلی طراح و سازنده انواع دستگاه های بسته بندی افقی (پیلوپک) از جمله دستگاه بسته بندی شیرینی ، دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه ، دستگاه بسته بندی نان می باشد. دستگاه بسته بندی شیرینی جهت بسته بندی انواع شیرینی سنتی و کیک و کلوچه مناسب می باشد. این دستگاه بسته بندی دارای سیستم PLC و سیستم تاچ اسکرین می باشد و تغییر سایز سلفون در این دستگاه به سادگی انجام می پذیرد.

دستگاه بسته بندی بلبرینگ
۱۵,۰۰۰,۰۰۰-۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه بسته بندی بلبرینگ تعداد و نیروی محرکه دو موتور AC است . HMI این دستگاه بسته بندی افقی "7 می باشد. سیستم برق دستگاه بسته بندی بلبرینگ PLC می باشد. تنظیم حرارت توسط ترموستات PID می باشد. این ماشین بسته بندی به صورت دو فک به بازار ارائه می گردد. نوع سلفون مورد کاربرد در دستگاه بسته بندی بلبرینگ پیلوپک ترس، متالایز، لامینت و یا کاغذ پلی اتیلن می باشد. سلفون های مورد کاربرد در این ماشین بسته بندی به صورت ساده، رگبار و خالدار می باشد. تنظیم سرعت و طول بسته ها به صورت دیجیتال لمسی انجام می گردد. سرعت این دستگاه در بسته بندی محصولات 130 محصول در دقیقه می باشد. حداکثر ابعاد محصولی که دستگاه بسته بندی بلبرینگ قابلیت بسته بندی آن را داراست 6*18*30 سانتی متر می باشد. رنگ بدنه این دستگاه بسته بندی اپوکسی ضدآب بوده و جنس بدنه آن نیز تمام استیل می باشد .      

دستگاه بسته بندی کیک با دایکات گذار
۲۰,۰۰۰,۰۰۰ - ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه بسته بندی کیک با سیستم دایکات گذار (کاغذ گذار) توسط ماشین سازی مسائلی طراحی و تولید می گردد. این دستگاه بسته بندی ، بسته بندی محصولات را با کمترین ضایعات از سلفون و محصول انجام می دهد و دارای اپراتوری بسیارآسانی می باشد و دارای ولتاژ برق 220 ولت می باشد که باعث میشود این دستگاه بسته بندی هم در محیط های صنعتی و هم محیط های نیمه صنعتی مورد استفاده قرار بگیرد.

دستگاه بسته بندی حلوا کنجدی
۲۰,۰۰۰,۰۰۰ - ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

ماشین سازی مسائلی طراح و تولید کننده انواع دستگاه های بسته بندی افقی از جمله : دستگاه بسته بندی حلوا کنجدی ، دستگاه بسته بندی بیسکوئیت ، دستگاه بسته بندی نان ، دستگاه بسته بندی تجهیزات پزشکی و... می باشد. مفتخریم که کلیه دستگاه های بسته بندی این مجموعه به دستان پر توان مهندسان ایرانی و بدون هرگونه کپی برداری از نمونه های خارجی با بالاترین کیفیت ساخته می شوند.

صنعت سازان نام آور
ثبت و معرفی محصول در ویترین نت

جای شما در کنار تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر ایرانی خالیست؟

معرفی رایگان محصول