× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه تولید زغال فشرده
۱۵۵,۰۰۰,۰۰۰-۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه تولید زغال فشرده  یا دستگاه زغال ساز پرس گردشی ، محصول جدید گروه صنعتی کوره سازان پاسارگاد می باشد. این دستگاه یک دستگاه تولید زغال یا دستگاه زغال ساز درجه یک و تنها تولید کننده در ایران و منحصرا و اختصاصی برای کوره سازان پاسارگاد می باشد. دستگاه تولید زغال فشرده توانایی تولید ۵۰۰ الی 15۰۰ کیلو زغالی که بتوان وارد بازار نمود را در ۸ الی ۱۰ ساعت کاری داراست . نکته قابل توجه در این دستگاه تولید زغال پرس گردشی و یا دستگاه زغال ساز پرس گردشی است. با دستگاه تولید زغال فشرده میتوان با تنوع در شکل هندسی زغال مثل شکل حبه قندی و یا سکه ای و یا قلمی و یا قلب و ۶ گوش و ۸ گوش و لوزی و… تولید نمود. نکته بسیار بسیار حائز اهمیت توان تولیدی این دستگاه زغال ساز و یا دستگاه تولید زغال پرس گردشی با مواد اولیه تک محوری میباشد یعنی توانایی تولید زغال قلیان شما با خاکه زغال دارد. دستگاه تولید زغال فشرده کاملا بدون دود و بو و بدون هیچ گونه چسب شیمیایی به صورت تضمینی  می باشد و تست محصول قبل از خرید دستگاه تولید زغال و یا دستگاه زغال ساز می باشد. اصطحکاک بسیار بسیار پایین این دستگاه و ضریب خطای صفر و برنامه و بورد پی ال سی کامل ، کار اپراتور را در این دستگاه تولید زغال یا دستگاه زغال ساز راحت کرده است . فضایی که این دستگاه اشغال میکند یک فضای 60 تا70متر مربع است که یکی از نکات مثبت این دستگاه است .

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
دستگاه پرس زغال

معرفی دستگاه پرس زغال

دستگاه پرس زغال برای فشرده کردن زغال ها مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه پرس زغال بیشتر برای تولید زغال فشرده استفاده می‌شود. ماده اولیه دستگاه پرس زغال، خاک زغال است. نحوه عملکرد این دستگاه به این صورت است که این دستگاه خاک اره و ضایعات چوبی آماده شده را با استفاده از پرس قدرتمند خود قالب زده و آماده قرار گرفتن در انواع کوره صنعتی تولید زغال می کند.

انواع دستگاه پرس زغال

دستگاه پرس زغال فشرده در حالت کلی دستگاهی بدون دود و بدون بو می باشد. اکثر این دستگاه‌های تولید زغال بدون هیچ گونه چسب شیمیایی می باشد.

به طور کلی انواع مختلف دستگاه‌های پرس ذغال عبارتند از:

دستگاه پرس زغال فشرده

از این دستگاه ها برای فشرده کردن و قالب زدن مواد اولیه آماده شده زغال فشرده استفاده می شود. این دستگاه ها مهم ترین بخش خط تولید زغال فشرده هستند و پس از آماده کردن زغال ها آن ها را به کوره می فرستند.

دستگاه پرس زغال معمولی

این دستگاه ها نیز برای فشرده کردن زغال های معمولی مورد اتفاده قرار می گیرند. معمولا پس از پخت و آماده شدن ذغال های معمولی، آن ها را فشرده می کنند تا کیفیت بیشتری را به دست آورند.

ویژگی های دستگاه پرس زغال

با استفاده از دستگاه پرس زغال می‌توان انواع مختلف زغال با تنوع در شکل هندسی مختلف تولید کرد. مانند اشکال هندسی حبه قندی، سکه ای شکل، قلمی، قلب مانند، ۶ گوش، ۸ گوش و لوزی و… 

از مهمترین ویژگی های دستگاه پرس ذغال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

توان مصرفی (کیلو وات)

ولتاژ (ولت)
ظرفیت تولیدی (کیلو گرم در ساعت)
ماردون و سیلندر ضد سایش

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل