× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
راه اندازی خط تولید زغال فشرده (مصاحبه با آرتا صنعت)راه اندازی خط تولید زغال فشرده (مصاحبه با آرتا صنعت)

شاید شما هم قصد راه اندازی خط تولید زغال فشرده را داشته باشید. در این راستا مصاحبه ای داشتیم با آقای مهدی زینالی، مدیر عامل شرکت...

ادامه مطلب  
دستگاه پرس زغال

معرفی دستگاه پرس زغال

دستگاه پرس زغال برای فشرده کردن زغال ها مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه پرس زغال بیشتر برای تولید زغال فشرده استفاده می‌شود. ماده اولیه دستگاه پرس زغال، خاک زغال است. نحوه عملکرد این دستگاه به این صورت است که این دستگاه خاک اره و ضایعات چوبی آماده شده را با استفاده از پرس قدرتمند خود قالب زده و آماده قرار گرفتن در انواع کوره صنعتی تولید زغال می کند.

انواع دستگاه پرس زغال

دستگاه پرس زغال فشرده در حالت کلی دستگاهی بدون دود و بدون بو می باشد. اکثر این دستگاه‌های تولید زغال بدون هیچ گونه چسب شیمیایی می باشد.

به طور کلی انواع مختلف دستگاه‌های پرس ذغال عبارتند از:

دستگاه پرس زغال فشرده

از این دستگاه ها برای فشرده کردن و قالب زدن مواد اولیه آماده شده زغال فشرده استفاده می شود. این دستگاه ها مهم ترین بخش خط تولید زغال فشرده هستند و پس از آماده کردن زغال ها آن ها را به کوره می فرستند.

دستگاه پرس زغال معمولی

این دستگاه ها نیز برای فشرده کردن زغال های معمولی مورد اتفاده قرار می گیرند. معمولا پس از پخت و آماده شدن ذغال های معمولی، آن ها را فشرده می کنند تا کیفیت بیشتری را به دست آورند.

ویژگی های دستگاه پرس زغال

با استفاده از دستگاه پرس زغال می‌توان انواع مختلف زغال با تنوع در شکل هندسی مختلف تولید کرد. مانند اشکال هندسی حبه قندی، سکه ای شکل، قلمی، قلب مانند، ۶ گوش، ۸ گوش و لوزی و… 

از مهمترین ویژگی های دستگاه پرس ذغال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

توان مصرفی (کیلو وات)

ولتاژ (ولت)
ظرفیت تولیدی (کیلو گرم در ساعت)
ماردون و سیلندر ضد سایش

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان