× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
کود اوره پتروشیمی شیراز
۳,۱۰۰-۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 300 تن

بیشتر از ۹۰ ٪ از تولید اوره در دنیا، به منظور استفاده به عنوان کودهای شیمیایی حاوی نیتروژن است. در کاربردهای عمومی، اوره دارای بالاترین مقدار ازت در میان تمامی کودهای جامد نیتروژنی می‌باشد (۴۶٫۷ ٪). بر این اساس، اوره پایین‌ترین هزینه‌های حمل و نقل را به ازای هر واحد از تغذیه نیتروژنی به بار می‌آورد. اوره در خاک، هیدرولیز شده و به آمونیاک و دی‌اکسید کربن مبدل می‌گردد. آمونیاک حاصل از این فرایند، توسط باکتریهای موجود در خاک به نیترات اکسیده می‌شود، و در نتیجه می‌تواند توسط گیاه جذب گردد. اوره همچنین در بسیاری از موارد، در فرمولاسیون چند جزئی کودهای جامد نیز، مورد استفاده واقع می‌شود. از آنجا که اوره به میزان زیادی محلول در آب است، بنابراین برای استفاده در محلول‌های کودی نیز بسیار مناسب است (از جمله در ترکیب با آمونیوم نیترات و به صورت: UAN)، به عنوان مثال در کودهای feed'خوراک برگ مانند (کود مخصوص برگ؟)'. در به‌کارگیری کودها، شکل گرانولی کود بر شکل پریل آن ارجح است، چراکه به دلیل باریک‌تر بودن اندازه ذرات در نوع گرانولی توزیع و انتشار آن راحت‌تر انجام می‌پذیرد و این برای برنامه مکانیکی یک امتیاز به‌شمار می‌آید. شایع‌ترین نوع ناخالصی موجود در اوره صناعی، بیورت می‌باشد، که موجب تضعیف رشد گیاه می‌شود. کاربرد : انواع پلاستیک (به ویژه رزین‌های فرمالدئید اوره) نیترات اوره (یک نوع ماده منفجره) سیانات پتاسیم (به عنوان ماده اولیه برخی از صنایع) انواع چسب، همچون اوره فرمالدئید و اوره ملامین فرمالدئید  در ساخت تخته سه لایی مخصوص آب کاربرد دارد.

کود اوره پتروشیمی خراسان
۳,۱۰۰-۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 300 تن

بیشتر از ۹۰ ٪ از تولید اوره در دنیا، به منظور استفاده به عنوان کودهای شیمیایی حاوی نیتروژن است. در کاربردهای عمومی، اوره دارای بالاترین مقدار ازت در میان تمامی کودهای جامد نیتروژنی می‌باشد (۴۶٫۷ ٪). بر این اساس، اوره پایین‌ترین هزینه‌های حمل و نقل را به ازای هر واحد از تغذیه نیتروژنی به بار می‌آورد. اوره در خاک، هیدرولیز شده و به امونیاک و دی اکسید کربن مبدل می‌گردد. آمونیاک حاصل از این فرایند، توسط باکتریهای موجود در خاک به نیترات اکسیده می‌شود، و در نتیجه می‌تواند توسط گیاه جذب گردد. اوره همچنین در بسیاری از موارد، در فرمولاسیون چند جزئی کودهای جامد نیز، مورد استفاده واقع می‌شود. از آنجا که اوره به میزان زیادی محلول در آب است، بنابراین برای استفاده در محلول‌های کودی نیز بسیار مناسب است (از جمله در ترکیب با آمونیوم نیترات و به صورت: UAN)، به عنوان مثال در کودهای foliar feed'خوراک برگ مانند(کود مخصوص برگ؟)' . در به کارگیری کودها، شکل گرانولی کود بر شکل پریل؟ prills آن ارجح است، چراکه به دلیل باریک تر بودن اندازه ذرات در نوع گرانولی توزیع و انتشار آن راحت تر انجام می‌پذیرد و این برای برنامه مکانیکی یک امتیاز به شمار می‌آید. شایع‌ترین نوع ناخالصی موجود در اوره صناعی، بیورت می‌باشد، که موجب تضعیف رشد گیاه می‌شود. نوع کاربری : انواع پلاستیک رزین‌های فرمالدئید اوره سیانات پتاسیم محصولات صنعتی(خوراکی) نیترات اوره (یک نوع ماده منفجره)  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کود سوپر فسفات گرانوله SSP
۴۸,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 500 کیسه

كود هاى فسفاته اساساً هنگام كود دهى با آهن، منگنز، روى و ... در خاك واكنش كرده و سبب تثبيت منو كلسيم فسفات (MCP) يا فسفر محلول مى گردند و هر چقدر درصد كود بالاتر باشد(مثلا در كود دي آمونيوم فسفات كه زارعين ما رغبت بيشتري به خريد آن نشان مي دهند و  نيز سوپرفسفات تريپل كه درصد فسفات آن بالاست) بديهى است كه بدليل بالاتر بودن غلظت ماده شيميايى (MCP) واكنش بيشتر و سريعتر انجام شده و لذا فسفر محلول (MCP) و ريز مغذى خاك سريعتر و  بيشتر تبديل به فرم نامحلول مى گردند كه شكل نا محلول ذاتاً بسيار كمتر جذب ريشه مى شود . به همين دليل است كارشناسان كشاورزى در خصوص استفاده مستمر از كودهاي فسفاته رايج فعلي، پس از چند سال، وقفه اى را توصيه مى‌كنند.

سولفات منیزیم سه آبه
۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

سولفات منيزيم ترکیبی معدني با فرمول شیمیایی MgSO4.H2O بصورت جامد و به رنگ سفید می باشد و در سه نوع کشاورزی، صنعتی، غذایی و دارويي تولید می شود. این ماده مانند دیگر سولفات های معمولي فلزی، محلول در آب است. منیزیم یکی از عناصر تشکیل دهنده کلروفیل و وجود آن برای تشکیل کلروفیل در گیاهان ضروری است. کلروفیل به عنوان رنگدانه گياه، رنگ سبز را به گياه داده و فتوسنتز را انجام می دهد. منیزیم جزء عناصر پر مصرف می باشد و تاثیر زیادی در متابولیسم کربن، نیتروژن، چربی و واکنش اکسیداسيون گیاه دارد. همچنين وجود منيزيم باعث افزايش عمر ميوه گياهان مي‌شود. كمبود منيزيم درگياهان باعث زرد شدن برگهای پیر در فاصله بین رگبرگها مي‌شود. هرچه شدت كسري منيزيم زیادتر شود، رنگ این لکه ها سفید تر مي‌شود. در هر مولکول کلروفیل نیز یک اتم منیزیم وجود دارد، در هنگام کمبود منیزیم نه تنها گیاهان زرد شده بلکه از تشکیل سایر رنگدانه های گیاهی مانند کاروتن کاسته می شود. این عنصر بصورت کاتیون دو ظرفیتی Mg+2 توسط گیاه جذب می شود. از آنجا که اكثر گياهان به سولفات نيز نيازدارند، شکل تجاری عنصر منيزيم بصورت سولفات منیزیم 7 آبه با 9.6 درصد منیزیم و 36 درصد اکسید منیزیم است. كود سولفات منيزيم برای خاک اسیدی، خاک فرو شسته(خاکی که در اثر باران املاح و مواد معدنی خود را از دست داده است) و خاک ماسه ای نیز مناسب است. شرایط نگهداری : عنصر منیزیم در دوز مصرف بالا می تواند برای گوسفندان سمی باشد، از این رو به حیوانات اجازه خوردن و نوشیدن پودر منیزیم سولفات یا مایع غلیظ داده نشود. حجم حمام مصرف را دانسته و مقدار منیزیم را به دقت اندازه بگیرید تا از همین دوز بیشتر نشود. از مقدار سولفات منیزیم که دامپزشک تجویز کرده بیشتر استفاده نکنید. مواد شیمیایی را دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک و به دور از نور مستقیم آفتاب نگهداری شود.

سولفات روی تک آبه
۱۲,۱۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

سولفات روي، برای جلوگیری و اصلاح کمبود عنصر روي در محصول، به عنوان یک افزودنی به کود اضافه می‌شود. عنصر روي به همراه متابولیسم کربوهیدرات برای فعالیت های آنزیمی در گیاه و حیوانات حائز اهمیت است. سولفات روی یا زینک سولفات ترکیبی غیر آلی بوده و در سه نوع کشاورزی، صنعتی، غذایی و دارويي تولید می‌شود. این ماده مانند دیگر سولفات های فلزی، محلول در آب است. فواید استفاده از سولفات روي در گياهان : 1- افزایش مقدار محصول 2- تنظیم درجه pH در خاک 3- تسریع سبز شدن برگ ها 4- افزایش مقاومت گیاه در آب و هوای سرد 5- افزایش شاخه و انشعابات درخت میوه 6- كمك به شكل دهي مناسب گياه و جلوگيري از بدشكلي آن 7- افزایش ظرفیت نگهداری آب 8- جلوگيري از رشد علف های زرد وتسريع رشد گیاه شرایط نگهداری : عنصر روي در دوز مصرف بالا می‌تواند برای گوسفندان سمی باشد، از این رو به حیوانات اجازه خوردن و نوشیدن پودر زینک سولفات یا مایع غلیظ داده نشود. حجم حمام مصرف را دانسته و مقدار روي را به دقت اندازه بگیرید تا از همین دوز بیشتر نشود. از مقدار سولفات روي که دامپزشک تجویز کرده بیشتر استفاده نکنید. مواد شیمیایی را دور از دسترس کودکان و در جاي خشك و خنك و به دور از نور مستقیم آفتاب نگهداري شود.

سولفات مس پنج آبه
۲۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

سولفات مس به عنوان سنگ آبی یا جوهر آبی شناخته می شود و یک ترکیب شیمیایی است که در طیف وسیعی از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. سولفات مس شامل فرم های هیدراته مختلف از جمله تری هیدرات، پنتاهیدرات و هپتاهیدرات ها است. رایج ترین فرم آن سولفات مس پنج آبه نمکی به رنگ آبی درخشان بوده و به عنوان سنگ خاردار شناخته می شود. رنگ این کریستال به واسطه وجود آب در بلور، بهترین روش تمایز بین اشکال بی آب و آبدار این ترکیب است.  سولفات مس می تواند در آزمایشگاه توسط واکنش ترکیبات مختلف مس (II) با اسید سولفوریک تهیه شود. سولفات مس پنتاهیدرات به آسانی در آب حل شده و در متانول، گلیسرول و تا حدی در اتانول قابل حل می باشد. کاربرد سولفات مس در کشاورزی : 1- سولفات مس پنج آبه به طور متداول به عنوان قارچ کش برای کنترل بیماری های باکتریایی و بیماری های قارچی محصولات کشاورزی، میوه و سبزی ها مانند زنگ گیاه، لکه برداری برگ ها، آفت ها و زخم پوست سیب استفاده می شود. لذا در تولید کودهای کشاورزی کاربرد فراوانی دارد. 2- به عنوان عامل محرک در تشکیل ویتامین A؛ نقش متابولیکی مس در چندین سیستم آنزیمی مشخص شده است و همچنین نقش مهمی را در بیوسنتز و فعالیت اتیلن به عنوان هورمون رسیدگی میوه ها ایفا می نماید. 3- برای رفع کمبود عنصر مس (CU) در خاک، بطوریکه کودهای حاوی مس یا سولفات مس محلول در آب به خاک اضافه و یا محلول پاشی می گردند. 4- سولفات مس پنج آبه به عنوان حلزون کش؛ از این ترکیب برای دفع و کشتن حلزون ها و دیگر نرم تنان استفاده می شود. 5- این ترکیب به عنوان یک جلبک کش مانع از رشد جلبک می شود؛ در استخرهای پرورش آبزیان و استخرهای آب برای از بین بردن جلبک و خزه مورد مصرف قرار می گیرد. 6- مکمل غذای دام و طیور مانند افزایش و تحریک رشد مرغ های گوشتی 7- مخلوط سولفات مس و آمونیوم کربنات به عنوان ترکیب خرمایی برای سترون سازی خاک و یا در پرورش گل برای جلوگیری از پژمرده شدن گیاهان جوان استفاده می شود. 8- برای تولید مخلوط بردو (Bordeaux) و همراه با کود، برای کارکرد برگ ها و معالجه بیماری های قارچی بر روی محصولات کشاورزی نظیر انگور، هندوانه و میوه های هسته دار و دانه ها استفاده می شود. نحوه نگهداری : عنصر مس در دوز مصرف بالا می تواند برای گوسفندان سمی باشد، از این رو به حیوانات اجازه خوردن و نوشیدن پودر مس سولفات یا مایع غلیظ داده نشود. حجم حمام مصرف را دانسته و مقدار مس را به دقت اندازه بگیرید تا از همین دوز بیشتر نشود. از مقدار سولفات مس که دامپزشک تجویز کرده بیشتر استفاده نکنید. مواد شیمیایی را دور از دسترس کودکان و در جاي خشك و خنك و به دور از نور مستقیم آفتاب نگهداري شود.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل