× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
کود کامل گرانول غنی شده با هیومیک , کود شیمیایی
۹,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

کود کامل غنی شده با هیومیک تشکیل شده از عناصر مورد نیاز گیاه اعم از نیتروژن فسفر و پتاس است که همراه با ریز مغذی ها باعث رشد، ریشه زایی و رنگ پذیری میوه های میشود. همچنین این کود کامل گرانوله دارای مجوز از موسسه خاک و آب کشور به شماره 12240 ثبت شده در سامانه مواد کودی کشور است. کود کامل غنی شده با هیومیک تشکیل شده از عناصر مورد نیاز گیاه اعم از نیتروژن به میزان 2 درصد فسفر به میزان 1 درصد و پتاس به میزان 2 درصد که همراه با ریز مغذی ها باعث رشد – ریشه زایی و رنگ پذیری میوه های میشود. همچنین ریز مغذی استفاده شده در این کود باعث میشود تمامی نیاز های گیاه به مواد معدنی و آلی تکمیل شود و از تنش های موجود که باعث آسیب به گیاه میشود جلوگیری به عمل می آید.

کود بیوفیلد ارگان , کود شیمیایی
۲۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 لیتر

کود بیوفیلد ارگان یک عصاره طبیعی فرآوری شده از بقایای لیگنینی گیاهی چون هسته انگور است. اسیدهای آلی، مونوساکاریدهای موجود در ترکیب محرک رشد بوده که با اثرات حفاظتی طبیعی خود موجب فعال شدن متابولیسم گیاه می شود. دستور العمل مصرف (عمومی) : کود بیوفیلد ارگان را میتوان در انواع کشت ها در طول دوره رویشی توصیه نمود : کود آبیاری : 20 تا 40 لیتر در هکتار در طول فصل محلول پاشی : 1.5 تا 2 لیتر در هزار لیتر آب بذرمال : 1 تا 1.25 لیتر به ازای هر 100 کیلو بذر

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کود سیتو اسلو , کود شیمیایی
۹۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 3 لیتر

ترکیبات سازنده کود سیتو اسلو، پلیمراوره فرمالدئید است. ازت آهسته رهش علاوه بر در اختیار قرار دادن نیتروژن در طول فصل باعث افزایش تولید سبزینه، پروتئین و در نهایت عملکرد محصول میشود. این ترکیب روی دامنه وسیعی از گیاهان زراعی، باغی و گلخانه ها توصیه می گردد.

کود سولفات پتاسیم Mash Chemicals , کود شیمیایی
۱۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

کود شیمیایی سولفات پتاسیم منبع کاملی از پتاسیم و گوگرد در گیاه بوده و باعث بهبود عملکردو کیفیت محصولات می گردد.علاوه بر این افزایش مقاومت به آفات و بیماری های گیاهی، افزایش میزان تولید قندها، نشاسته و ویتامین ها، بهبود مقاومت در برابر انواع استرس های محیطی مانند شوری، سرما و خشکی را به دنبال دارد. انحلال صد در صدی این کود در آب امکان محلول پاشی آن را فراهم کرده و دارای ضریب شوری کمی نسبت به سایر کودهای پتاسیمی بوده و باعث کاهش PH رد منطقه ریزوسفر ریشه می گردد.

کود گوگرد آلی گرانوله , کود شیمیایی
۱,۰۰۰-۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 50 کیلوگرم

فواید استفاده از کود گوگرد آلی گرانوله: تغییر ph خاکهای کشاورزی که معمولا قلیایی هستند و نیاز به تغییر دارند. اکسیداسیون بیولوژیکی و محیط مناسب یرای جذب عناصر غذای در خاک. ضد عفونی و گرم نمودن محیط خاک و بهبود خصوصیات فیزیکی و شیمیایی خاک با مصرف کود گوگرد آلی گرانوله عملکرد بصورت چشم گیر افزایش پیدا می کند.

کود گوگرد گرانوله بنتونیت دار , کود شیمیایی
۱,۰۰۰-۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 50 کیلوگرم

گوگرد یکی از عناصر اصلی برای رشد گیاهان می باشد. کمبود گوگرد یک مشکل جدی برای کشاورزان است. گوگرد عنصری است که به خاک اضافه می شود و به وسیله باکتری های اکسید کننده اکسید میشود و تبدیل به سولفات شده و در نهایت تولید اسید سولفوریک می کند و باعث اسیدی شدن خاک می شود. ای محصول به قطر 2 الی 4 میلی متر تولید می شود که 75% آن گوگرد و 25% آن بتونیت و زئولیت می باشد که با عث جذب آب و دفع میکروبهای زائد می گردد.

کود شیمیایی مایع کامل بایوک , کود شیمیایی
۲۶,۰۰۰-۳۵,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

کود شیمیایی مایع کامل بایوک با ترکیبات NPK+Ca+Mg دارای PH اسیدی است و قابلیت اصلاح ساختار خاک را دارد. این کود شیمیایی مناسب برای گیاهان زراغی ، باغی ، گلخانه ای ، سبزی و صیفی و... است. ویژگی ها : حاوی اسید امینه و عناصر ریز مغذی جذب حداکثری و سریع غلیظ و مقرون به صرفه دارای شماره ثبت ماده کودی 06454 زیر نظر معونت علمی فناوری ریاست جمهوری و مستقر در پارک علم و فناوری

کود اوره پتروشیمی شیراز , کود شیمیایی
۳,۱۰۰-۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 300 تن

بیشتر از ۹۰ ٪ از تولید اوره در دنیا، به منظور استفاده به عنوان کودهای شیمیایی حاوی نیتروژن است. در کاربردهای عمومی، اوره دارای بالاترین مقدار ازت در میان تمامی کودهای جامد نیتروژنی می‌باشد (۴۶٫۷ ٪). بر این اساس، اوره پایین‌ترین هزینه‌های حمل و نقل را به ازای هر واحد از تغذیه نیتروژنی به بار می‌آورد. اوره در خاک، هیدرولیز شده و به آمونیاک و دی‌اکسید کربن مبدل می‌گردد. آمونیاک حاصل از این فرایند، توسط باکتریهای موجود در خاک به نیترات اکسیده می‌شود، و در نتیجه می‌تواند توسط گیاه جذب گردد. اوره همچنین در بسیاری از موارد، در فرمولاسیون چند جزئی کودهای جامد نیز، مورد استفاده واقع می‌شود. از آنجا که اوره به میزان زیادی محلول در آب است، بنابراین برای استفاده در محلول‌های کودی نیز بسیار مناسب است (از جمله در ترکیب با آمونیوم نیترات و به صورت: UAN)، به عنوان مثال در کودهای feed'خوراک برگ مانند (کود مخصوص برگ؟)'. در به‌کارگیری کودها، شکل گرانولی کود بر شکل پریل آن ارجح است، چراکه به دلیل باریک‌تر بودن اندازه ذرات در نوع گرانولی توزیع و انتشار آن راحت‌تر انجام می‌پذیرد و این برای برنامه مکانیکی یک امتیاز به‌شمار می‌آید. شایع‌ترین نوع ناخالصی موجود در اوره صناعی، بیورت می‌باشد، که موجب تضعیف رشد گیاه می‌شود. کاربرد : انواع پلاستیک (به ویژه رزین‌های فرمالدئید اوره) نیترات اوره (یک نوع ماده منفجره) سیانات پتاسیم (به عنوان ماده اولیه برخی از صنایع) انواع چسب، همچون اوره فرمالدئید و اوره ملامین فرمالدئید  در ساخت تخته سه لایی مخصوص آب کاربرد دارد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کود اوره پتروشیمی خراسان , کود شیمیایی
۳,۱۰۰-۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 300 تن

بیشتر از ۹۰ ٪ از تولید اوره در دنیا، به منظور استفاده به عنوان کودهای شیمیایی حاوی نیتروژن است. در کاربردهای عمومی، اوره دارای بالاترین مقدار ازت در میان تمامی کودهای جامد نیتروژنی می‌باشد (۴۶٫۷ ٪). بر این اساس، اوره پایین‌ترین هزینه‌های حمل و نقل را به ازای هر واحد از تغذیه نیتروژنی به بار می‌آورد. اوره در خاک، هیدرولیز شده و به امونیاک و دی اکسید کربن مبدل می‌گردد. آمونیاک حاصل از این فرایند، توسط باکتریهای موجود در خاک به نیترات اکسیده می‌شود، و در نتیجه می‌تواند توسط گیاه جذب گردد. اوره همچنین در بسیاری از موارد، در فرمولاسیون چند جزئی کودهای جامد نیز، مورد استفاده واقع می‌شود. از آنجا که اوره به میزان زیادی محلول در آب است، بنابراین برای استفاده در محلول‌های کودی نیز بسیار مناسب است (از جمله در ترکیب با آمونیوم نیترات و به صورت: UAN)، به عنوان مثال در کودهای foliar feed'خوراک برگ مانند(کود مخصوص برگ؟)' . در به کارگیری کودها، شکل گرانولی کود بر شکل پریل؟ prills آن ارجح است، چراکه به دلیل باریک تر بودن اندازه ذرات در نوع گرانولی توزیع و انتشار آن راحت تر انجام می‌پذیرد و این برای برنامه مکانیکی یک امتیاز به شمار می‌آید. شایع‌ترین نوع ناخالصی موجود در اوره صناعی، بیورت می‌باشد، که موجب تضعیف رشد گیاه می‌شود. نوع کاربری : انواع پلاستیک رزین‌های فرمالدئید اوره سیانات پتاسیم محصولات صنعتی(خوراکی) نیترات اوره (یک نوع ماده منفجره)  

کود سوپر فسفات گرانوله SSP , کود شیمیایی
۴۸,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 500 کیسه

كود هاى فسفاته اساساً هنگام كود دهى با آهن، منگنز، روى و ... در خاك واكنش كرده و سبب تثبيت منو كلسيم فسفات (MCP) يا فسفر محلول مى گردند و هر چقدر درصد كود بالاتر باشد(مثلا در كود دي آمونيوم فسفات كه زارعين ما رغبت بيشتري به خريد آن نشان مي دهند و  نيز سوپرفسفات تريپل كه درصد فسفات آن بالاست) بديهى است كه بدليل بالاتر بودن غلظت ماده شيميايى (MCP) واكنش بيشتر و سريعتر انجام شده و لذا فسفر محلول (MCP) و ريز مغذى خاك سريعتر و  بيشتر تبديل به فرم نامحلول مى گردند كه شكل نا محلول ذاتاً بسيار كمتر جذب ريشه مى شود . به همين دليل است كارشناسان كشاورزى در خصوص استفاده مستمر از كودهاي فسفاته رايج فعلي، پس از چند سال، وقفه اى را توصيه مى‌كنند.

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل