ثبت نام تامین کنندگان ورود
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
شستشوی آلودگی های سخت و عمیق با دستگاه واترجت صنعتی
حداقل سفارش: 1 دستگاه

واترجت دستگاهی است که آب شیر از ورودی دریافت کرده وآن را به آب با فشار بالا تبدیل می نماید. واترجت آلودگی ها را به راحتی با فشار بالای آب خروجی شستشو می دهد. دستگاه واترجت صنعتی دارای انواع مختلف با فشار کاری متفاوت می باشد. به همین دلیل در محیط های مختلف متناسب با نوع آلودگی واتر جت مناسب با فشار کاری و دبی خروجی مورد نظر انتخاب می گردد. واترجت با توجه به فشار کاری برای شستشوی های خانگی، شستشوی خودرو، رنگ بری، از بین بردن جرم و رسوب، شستشوی کشتی و هواپیما و حتی تخریب بتن مورد استفاده قرار می گیرد.

واترجت صنعتی مدل MH4M-130-720 FA
حداقل سفارش: 1 دستگاه

واترجت صنعتی انجام عملیات نظافت و شستشوی آلودگی های قدیمی و عمیق را امکان پذیر می کند. دستگاه مدل MH 4M عملیات شستشو با کیفیت بالا را به ارمغان می آورد. سهولت در استفاده از دستگاه ، با سطح صدای پایینی که تولید می کند، راندمان کاری بالایی را تامین می نماید. این دستگاه به راحتی قابل حمل و انتقال بوده و از این جهت، امکان پوشش طیف وسیع از مکان ها را با توجه به قدرت بالای دستگاه و جابه جایی آسان مهیا کند. از واترجت آب گرم MH 4M در حوزه های مختلفی چون صنایع، خودروسازی، ساختمان سازی و کشاورزی که به شستشوی همیشگی تجهیزات و محیط نیازمند می باشند، استفاده می کنند. این دستگاه با توجه به نوع عملکرد و نیز شیوه ی کارایی خود، هزینه های نگهداری را کاهش داده و رضایت مصرف کننده را به ارمغان می آورد. دو نکته مهم در انتخاب یک واترجت خوب وجود دارند، اول، تعیین قدرت دستگاه که همان فشار دستگاه می باشد و در این مدل فشار دستگاه برابر با 130 بار است. دوم، تنظیم سرعت شستشوی دستگاه است که به میزان اب خروجی از نازل در مدت یک ساعت(دبی) گفته می شود و دبی این دستگاه معادل 720 لیتر در ساعت می باشد.

واترجت آب گرم HDS 1000 be کارچر
حداقل سفارش: 1 دستگاه

واترجت آب گرم HDS 1000 be کارچر از جمله دستگاه های آب گرم دیزلی این شرکت آلمانی می باشد. این واترجت به گونه ای طراحی و ساخته شده است که حمل و نقل آن بسیار ساده باشد. همچنین این دستگاه در درون محفظه ای قرار گرفته تا از آسیب دیدن در محیط های متفاوت در امان باشد. واترجت آب گرم HDS 1000 be کارچر برای استفاده در محیط هایی که دسترسی به برق در آنها امکان پذیر نیست ایده آل می باشد. اگر قصد نظافت محیط هایی را دارید که به دلایل مختلف امکان آتش سوزی در آنها بالا است ( مثلاً وجود گازهای خطرناک در محیط ) این دستگاه شستشوی فشار قوی به دلیل دارا بودن موتور ضد انفجار خیال شما را از بابت ایمنی محیط کاملا راحت خواهد کرد. همچنین دبی و فشار بالا که توسط این کارواش صنعتی تامین می شود به شما در نظافت محیط های بسیار آلوده کمک می کند واترجت آب گرم HDS 1000 be کارچر برای استفاده در کارگاه های ساختمانی، محیط های عمومی، شرکت های حفاری و …. مناسب می باشد.کاربری آسان ،ایمن ،حرفه ای و با حداکثر کارآییقطع کن اتوماتیک در صورت کمبود و نوسان جریان آب و یا گرم شدن بیش از حد موتور دارای گرمکن عمودی با عملکرد بالا و عملکرد ضد انفجار سیستم موتورقابل ارائه در دو مدل ثابت و چرخ داراین دستگاه در مدل چرخ دار نیز ارائه می شود تا کاربرانی که نیاز به حمل و نقل دستگاه دارند هم بتوانند از آن استفاده کننداستارت این واترجت به صورت برقی می باشد تا روشن کردن این دستگاه به سادگی صورت پذیردتفنگی این محصول به شکل ارگونومیک طراحی شده تا کار کردن با آن بسیار ساده باشد.

واترجت آب گرم HDS 1020-4M کارچر
حداقل سفارش: 1 دستگاه

واترجت آب گرم HDS 1020-4M کارچر ازسری middle دستگاه های های آب گرم دیزل این شرکت آلمانی می باشد. این سری از واترجت های کارچر با کمترین هزینه ممکن امکان نظافت آلوده ترین محیط ها رو برای شما فراهم می کند. بسیاری از کارشناسان دستگاه های نظافتی در سراسر دنیا این واترجت سه فاز را به عنوان یکی از بهترین واترجت های ساخته شده توسط شرکت کارچر می دانند.قابل اعتماد بودن، رسیدن به بالا ترین سطح عملکرد و اقتصادی بودن از جمله ویژگی هایی است که در طراحی این دستگاه مورد توجه طراحان کارچر بوده است. قابلیت دیگر این دستگاه دارا بودن حالت عملکرد بهینه (eco!efficiency) است، که مصرف سوخت واترجت را ۲۰ ىرصد کاهش داده بدون اینکه در عملکرد دستگاه تغییری حاصل شود. مهندسان شرکت کارچر با طراحی موتوری جدید که در واترجت آب گرم HDS 1020-4M کارچر نیز به کار رفته موجب بالا رفتن سطح عملکرد و افزایش طول عمر این دستگاه شده اند.موتور الکتریکی این دستگاه کارواش صنعتی توسط آب خنک می شود که موجب کاهش استهلاک موتور و افزایش زمان کار کردن آن در هر بار استفاده می شود. حداکثر دبی ۱۰۰۰ لیتر در ساعتی و حداکثر فشار ۲۰۰ باری این وسیله آن را برای استفاده درمحیط های صنعتی و بسیار آلوده مانند شرکت های فعال در صنعت نفت و گاز، اتومبیل ، فولاد سازی، ساختمان، ماشین آلات سنگین و کشاورزی ایده آل ساخته است. ضمناً این دستگاه به همراه یک قرقره شلنگ اضافی با نام تجآری HDS 1020-4MX هم عرضه می شود.حالت کارایی بهینهدر حالت کارایی بهینه آیتم های فنی دستگاه از جمله دمای خروجی در حالت بهینه قرار می گیرد در این حالت گرمکن دیزلی دستگاه نیز حالت بهینه خواهد داشت و مصرف سوختش 20 در صد کاهش می یابد.عملکرد مطمئنفیلتر بزرگ و چند مرحله ای دستگاه از ورود و آسیب رساندن ذرات ریز به پمپ دستگاه جلوگیری می کنند.سیستم حرفه ای رسوب زداییاین سیستم کارایی گرمکن و عمر مفید دستگاه را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش می دهد.طراحی حرفه ای قسمت های داخلیدو مخزن جداگانه 10 و 20 لیتری برای واترجت تعبیه شده است که حین کار می توان با توجه به نوع آلودگی،ماده شوینده مورد نیاز را انتخاب کرد.دارای سیستم کنترل دمای گرمکن(over heating control)که در صورت بالاتر رفتن دمای گرمکن از حداکثر دمای مجاز (300 درجه سانتی گراد)دستگاه را خاموش می کند.تکنولوژی SDS که از لرزش های احتمالی که در زمان تغییر فشار رخ می دهد جلوگیری می کند.

واترجت آب سرد PRO HD 400 کارچر
حداقل سفارش: 1 دستگاه

واترجت آب سرد PRO HD 400 کارچر از سری محصولات صنعتی این شرکت آلمانی می باشد. این سری از دستگاه های واترجت کارچر دارای پمپ سه پیستون ساخته شده از آلیاژ برنج می باشند که استهلاک بسیار کمی دارند. این دستگاه در ابعادی کوچک و وزنی بسیار کم ساخته شده است تا حمل و نقل آن برای اپراتور بسیار ساده باشد. واترجت آب سرد PRO HD 400 کارچر دارای یک دستگیره اضافی به منظور سهولت بیشتر در حمل و نقل آن می باشد. شما می توانید از دستگاه در هر دو حالت افقی و یا عمودی استفاده کنید که همین قابلیت موجب افزایش انعطاف پذیری دستگاه شده است.نازل های این وسیله به سادگی و به شکل پیچی به شلنگ فشار قوی متصل می شوند. بر روی واترجت آب سرد PRO HD 400 کارچر سیستمی ویژه به منظور کاهش فشار آب در مواقع لزوم به کار رفته است تا هم از آسیب رسیدن به تجهیزات واترجت جلوگیری شود و هم طول عمر آن را افزایش دهد همچنین این قابلیت موجب می شود تا استهلاک واترجت صنعتی کاهش پیدا کرده و هزینه تعمیر و نگهداری را برای شما به حداقل می رساند. واترجت آب سرد PRO HD 400 کارچر مجهز به دسته تلسکوپی می باشد که حمل و نقل و قدرت مانور آن را دوچندان می کند.همین قدرت مانور بالا موجب کارایی بهتر دستگاه های مختلف کارچر از جمله انواع مختلف واترجت های آن می شود.حمل و نقل سادهدسته جانبی و قابلیت اتصال بند به دستگاه امکان حمل سریع و آسان آن را ایجاد کرده است.پایداری کاملقابلیت قرار گیری افقی دستگاه هنگام استفاده که پایداری کاملی را برای دستگاه ایجاد می کند.مصرف بهینه انرژی که هزینه های ناشی از آن را برای شما به حداقل می رساند.دارای سیستم پایداری تفنگی در برابر فشار آبمجهز به سیستم خاموش کننده خودکار در صورت عدم استفاده طولانی مدتطراحی ارگونومیک ماشه که کار کردن با آن را حتی برای زمان های طولانی ساده ساخته است.

واترجت آب سرد HD 10-25 4 SX PLUS کارچر
حداقل سفارش: 1 دستگاه

واترجت آب سرد HD 10/25 4 SX PLUS کارچر از واترجت های سری سوپر شرکت کارچر آلمان می باشد. این دستگاه از پر فروش ترین محصولات این شرکت در سال های اخیر بوده است.دارا بودن ویژگی هایی بسیار کاربردی موجب شده است تا این واترجت سه فاز به انتخابی ایده آل برای محیط های صنعتی تبدیل شود.سیستم محافظ این دستگاه کارواش در برابر نوسانات جریان برق از ویژگی های بسیار کارآمد این محصول می باشد. همچنین واترجت آب سرد HD 10/25 4 SX PLUS کارچر دارای دو سیستم خنک کننده موتور و پمپ است که به وسیله آب و یا هوا کار می کنند. این سیستم های خنک کننده هم موجب طول عمر بیشتر دستگاه شده و هم زمان استفاده از این دستگاه را در هر بار استفاده افزایش می دهند. ضمناً پیستون های پمپ این دستگاه نیز از جنس سرامیک می باشند. حداکثر فشار دستگاه 275 باری و دارای دبی خروجی آب 1000 لیتر در ساعتی، این محصول را برای استفاده مداوم و روزانه به منظور از بین بردن آلودگی های سخت مناسب ساخته است. نازل سه گانه این واترجت صنعتی امکان تغییر نوع پاشش آب را به شما می دهد.نازل سه گانهشما می توانید میان پاشش آب به شکل مستقیم (خطی) و پاشش آب با زاویه 25 درجه و یا پاشش آب با زاویه 40 درجه انتخاب کنید. حالت پاشش آب با زاویه 40 درجه برای استفاده از ماده شوینده کاربرد دارد. همچنین نازل جرم زدا ( dirt blaster ) این کارواش صنعتی نیز بر قدرت پاک کنندگی واترجت آب سرد HD 10/25 4 SX PLUS کارچر افزوده است. قرقره شلنگ تعبیه شده بر روی واترجت آب سرد HD 10/25 4 SX PLUS کارچر شلنگ 20 متری فشار قوی این محصول را به خوبی بر روی خود جا می دهد تا شما برای حمل و نقل و یا در زمان های عدم استفاده از دستگاه مشکلی نداشته باشید.کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان ) شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران برگزیده است.مجهز به سیستم کنترلی مخصوصاین مدل دارای سیستم محافظ موتور در مقابل نوسانات برق می باشددارای قرقه شلنگقرقره شلنگ با قابلیت جمع کردن 20 متر شلنگ فشار قوی بر روی این دستگاه تعبیه شده استدارای نشانگر میزان روغندارای سیستم خودکار خاموش کننده دستگاه در صورت عدم استفاده طولانیدارای سیستم پایداری تفنگی در مقابل نیروی فشار آبمجهز به فیلتری مخصوص جهت تصویه آب ورودیدارای طراحی ضد تاب خوردگی شلنگ

کارواش دستی و صرفه جویی در مصرف آب
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه واترجت یا شوینده پرفشار با فشار کمتر از 250 بار، با نام کارواش دستی یا کارواش خانگی معروف است. این دستگاه با فشار بالای آب می تواند انواع خودرو و حتی سایر سطوح را به خوبی شستشو نماید. واترجت علاوه بر بالا بردن سرعت شستشو، به میزان قابل توجهی در مصرف آب صرفه جویی می نماید.

واترجت آب گرم HD_940
حداقل سفارش: 1 دستگاه

توانایی دستگاه واترجت آب گرم HD_940 یا شوینده فشار قوی وابسته به قدرت بالای آب پرفشار خارج شده از سطح می‌باشد. راهکار مناسبی که می‌تواند در کنار افزایش فشار و دبی به عملیات حذف آلودگی‌های سرسخت همانند مواد روغنی و چرب، کمک کند و کیفیت و سرعت مطلوب انجام عملیات را تضمین نماید، استفاده از آب گرم و به عبارت دیگر به کارگیری دستگاه های کارواش آب گرم می‌باشد.

واترجت صنعتی ، شستشوی نما ، شستشوی ماشین ، آلودگی های عمیق
حداقل سفارش: 1 دستگاه

واترجت با ایجاد آب پرفشار توانایی شستشوی انواع آلودگی های عمیق و سخت را دارد. شستشوی نما، در، پنجره، دیوار، ماشین، از بین بردن جرم و رسوب، همه با استفاده از واترجت امکان پذیر است. فقط باید در انتخاب دستگاه مورد نظر دقت نمود زیرا واترجت ها فشار و حجم خروجی آب متفاوتی دارند. بنابراین باید دقت نمود که فشار انتخاب شده علاوه بر این که آلودگی را شستشو دهد، هیچ آسیبی به سطح نرساند. به همین دلیل بهتر است با کارشناسان این حوزه مشورت نمود.

صنعت سازان نام آور