× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
بوتیل اکریلات
۲۲,۰۰۰-۲۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بشکه

بوتیل اکریلات مایعی بی رنگ روشن با بوی مشخص تیز و جزء مواد اولیه صنعت چسب و رزین است و یک مونومر اکریلیکی به صورت مایعی شفاف است. کاربرد بوتیل اکریلات : کاربرد بوتیل اکریلات در سنتز همو پلیمر ها و کوپلیمر ها است و برای تولید رزین های پایه آب و همچنین ساخت رنگ های اکریلیکی استفاده میشود. از این مونومر در مواد شوینده و آنتی اکسیدانت ها نیز استفاده می شود. برای تولید رنگ, پوشش, شکاف و سوراخ چیزی را گرفتن, عامل درزگیر, چسبنده نیز می توان از بوتیل اکریلات استفاده کرد. ویژگی های بوتیل اکریلات : از جمله خواص این مونومر مقاومت در برابر شکست و الاستیسیته بالای آن است. بوتیل اکریلات به مقدار کمی در آب قابل حل و کمی چگال تر از آب است.

جوهر ماژیک وایت برد
۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 تن

جوهر ماژیک وایت برد سری Sarboni WB 7200E جزء ماژیک‌های رنگدانه نسل جدید با کیفیت کاربردی بالا است. این جوهرها حتی در شرایط آب و هوایی مرطوب رنگ‌های فوق العاده، با کیفیت بالا و مات تولید می‌کنند. این نوع جوهر به دلیل خشک شدن سریع نسبت به نسل قبلی جوهرها از لکه لکه شدن و ریختن جوهر در امان هستند. کیفیت این جوهرها به گونه‌ای است که حتی بعد از استفاده روی تخته‌های وایت برد با کیفیت پایین بعد از یک مدت طولانی به راحتی پاک می‌شوند بدون اینکه باقی مانده‌ای از جوهر روی تخته بماند. مدت زمان ممکن برای اینکه در ماژیک باز بماند تحت ( ISO 554 23°/50%) حدود 72 ساعت است ؛ این زمان به اندازه زیاد به رنگ ماژیک، جنس نوک ماژیک و شرایط محیط بستگی دارد. این ماژیک دارای استاندارد‌های شرکت داکیومنتال آلمان است.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
فنول
۴۶,۰۰۰-۴۸,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بشکه

فنول یکی از ترکیبات ساده آلی است که از اتصال یک گروه هیدروکسیل و یک حلقه بنزنی تشکیل شده است. فنول با فرمول (C6H5OH) با نام‌های هیدروکسی بنزن(hydroxyl benzene) وکربولیک اسید (carbolic acid) نیز شناخته می‌شود. مهمترین کاربرد فنل در تهیه رزین های فنلی است فنول به‌طور معمول قابل انحلال در آب می‌باشد و خاصیت اسیدی ضعیفی دارد (pKa=9.9) فنولِ خالص ماده ی جامدی سفید رنگ با دمای ذوب ‎۴۲°C یا ‎۱۰۸°F است. میتوان از فنول به عنوان یک گند زدا استفاده کرد.  

رزین فنولیک رزول
۱۴,۰۰۰-۱۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بشکه

معرفی :  رزین KC-201 یک رزین فنولیک از نوع رزول با ویسکوزیته پایین است . از خصوصیات اصلی این محصول استفاده حداقلی از فنول و فرمالدهید است.این رزین به صورت %5 محلول در آب عرضه می گردد . کاربرد : رزین KC-201 به عنوان چسب یا پوشش نهایی برای چوب و کاغذ کاربرد دارد.پخت این رزین در محدوده دمایی 25 الی 5 درجه سانتیگراد انجام می شود.  

رزین آب بند،عایق
۱۳,۰۰۰-۱۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بشکه

ویژگی رزین آب بند،عایق : قابلیت بالای KC-501برای دربرگیری انواع فیلرها که به دلیل قدرت ترکنندگی بالای آن است به همراه خاصیت الاستیسیته مناسب آن، باعث شده این محصول به عنوان ماده پایه برای تولید انواع پوشش های عایق سفید بام، عایق بتن، عایقرطوبتی پشت بام، ملات های ساختمانی،پوشش های بافتاری، چسب کاشی، پوشش های انعطاف پذیر و آب بند و بر رویانواع سطوح گچی، سیمانی، بتنی و دیگر بسترها در محیط داخل و خارج ساختمان مورد استفاده قرار گیرد. همچنین به دلیلچسبندگی بسیار بالا مناسب عملیات تکمیل فرش میباشد و در صنایع نساجی نیز میتوان از آن استفاده نمود. فیلم حاصل از این محصول شفاف، انعطاف پذیر، بدون ترک خوردگی، با مقاومت بسیار بالا در برابر آب و دارای چسبندگی سطحی می باشد.  

رزین کوپلیمر اکریلیک استایرنِ امولسیونی
۱۳,۵۰۰-۱۶,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بشکه

زمینه کاربرد رزین کوپلیمر اکریلیک استایرنِ امولسیونی : با توجه به قابلیت بالای این رزین برای دربرگیری انواع پیگمنت ها و فیلرها، این رزین به عنوان ماده پایه برای تولید انواع رنگ های داخل و خارج ساختمان و ملات های ساختمانی کاربرد دارد و بر روی انواع سطوح گچی، سیمانی، بتنی و دیگر بستر ها درمحیط داخل و خارج ساختمان قابل استفاده می باشد. این محصول قابل اختالط با بسیاری از پلیمر های پایه آبیِ آنیونی و غیر یونی می باشد. باید توجه داشت فیلم خشک شدهء مخلوط پلیمرها اغلب حالت ابری می گیرد.  

دستگاه ایرلس برقی_StMax
۳۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه ایرلس برقی_StMax: طراحی منحصر به فرد و قدرت بالا در عملیات پاشش نازل های متنوع با زوایای پاشش مختلف شلنگ های فشار قوی قابل استفاده برای موادپایه حلال و خورنده دارای نمایشگر جهت تنظیم خروجی مواد سیستم خنک کننده تعبیه شده جهت امکان کار برای ساعت طولانی و همچنین عمر طولانی دستگاه پاشش حرفه ای انواع رنگ های ساختمانی سریع و اقتصادی محرک ، برق تکفاز و بدون نیاز به کمپرسور امروزه پیمانکاران و نقاشان ساختمان از تجهیزات حرفه ای پاشش رنگ استفاده میکنند. شرکت پاش کار با همکاری شرکتهای خارجی و معتبر، عرضه کننده تجهیزات پاشش رنگ خانگی و حرفه ای برای نقاشی سا ختمان می باشد. شرکت گراکو یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات پاشش رنگ  در جهان میباشد.  

دستگاه ایرلس برقی مدل HVLP
۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه ایرلس برقی مخصوص پاشش انواع رنگ های صنایع چوب و ساختمان می باشد. مزایا و ویژگی های دستگاه ایرلس برقی مدل HVLP: کارکرد با برق 220 ولت  بدون نیاز به کمپرسور امکان کار در محیط های بسته تعمیر رنگ مبلمان و لوازم چوبی در محل صرفه جویی چشمگیر در مصرف مواد وزن سبک و حمل و نقل آسان

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه پاشش مواد دکوراتیو
۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پاشش مواد دکوراتیو اولین انتخاب و راه حلی مناسب برای کاربردهای داخلی ، مواد تزئینی و مواد دانه دار از جمله پلاستر ها و مواد دکوراتیو می باشد. مزایا و ویژگی های دستگاه پاشش مواد دکوراتیو : قابلیت پاشش رنگ ها مواد دانه دار تعبیه یک موتور الکتریکی با 2 شفت جهت کار هم زمان کمپرسور طراحی مناسب جهت حرکت مواد با ویسکوزیته زیاد در دستگاه کنترل هوشمند تنظیم خروجی و پاشش مواد به منظور دستیابی به طرح های متنوع کاهش و استفاده بهینه مواد اولیه (صرفه جویی 1 الی 3 کیلوگرم در هر 10 کیلو گرم ) دارای گان پاشش ویژه جهت پاشش مواد دکوراتیو قابلیت پاشش مواد دانه دار از 1 تا 9 میلینتر بدون آسیب رساندن به دانه ها و پمپ دستگاه شروع مناسب از کم به زیاد ، بدلیل جلوگیری گان از پاشش انفجاری قابلیت کنترل ساده تنظیم مواد بر روی گان حمل و نقل آسان

استن کومهو کره
۱۹,۸۰۰ تومان
حداقل سفارش: 160 کیلوگرم

یکی از راج‌ترین و پرکاربردترین حلال‌های آلی در فرآیندهای شیمیایی استن است. اولین و مهم‌ترین عضو گروه کتون نیز استن است. استون حلالی فرار، بی رنگ، روان، سمی و به شدت آتش زا است. به غیر از استفاده از استن به عنوان حلال در واکنش‌های آلی، کرماتوگرافی و تبلور مجدد؛ به عنوان واکنش دهنده در سنتزهای آلی به علت وجود سایت‌های فعال تطبیق پذیر مثل گروه‌های کربونیل آب دوست و کربن‌های آلفای هسته دوست نیز استفاده می‌شود. استن ارائه شده توسط شرکت کیاشیمی استون اصل کومهو ساخت کشور کره است، که در صورت نیاز مشتری نمونه نیز ارسال می‌شود. این استن با پلمپ پتروشیمی خوزستان و با خلوص 99.6 درصد ارائه می‌شود.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
صنایع رنگ و رزین

معرفی کلی صنایع رنگ و رزین

در طول تاریخ تجهیزات بسیاری برای رنگ کردن به وجود آمده است. صنعت رنگ و رزین یکی از قدیمی‌ترین صنایع می‌باشد. این صنعت در سراسر دنیا رو به پیشرفت می باشد و تولید کنندگان بسیاری فروشنده و طراح این نوع محصولات هستند.

دستگاه ها و ماشین آلات صنایع رنگ و رزین از وسایل بسیار پرکاربرد در صنایع مختلف هستند. این دستگاه ها برای تولید انواع رنگ و رزین و همچنین رنگ کردن و نقاشی انواع سیستم ها و صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه ها و ماشین آلات صنایع رنگ و رزین دارای طیف وسیعی از خدمات هستند که در ادامه در خصوص هر کدام از آن ها توضیح خواهیم داد.

انواع دستگاه ها و ماشین آلات صنایع رنگ و رزین

• دستگاه ها و ماشین آلات صنایع رنگ و رزین تولیدی
• دستگاه ها و ماشین آلات صنایع رنگ و رزین کاربردی

دستگاه ها و ماشین آلات صنایع رنگ و رزین تولیدی

از دستگاه های تولیدی برای تولید و ساخت انواع رنگ رزین استفاده می شود.
برخی از محصولات تولیدی توسط این دستگاه ها عبارتند از:
• انواع ضد زنگ
• انواع رنگ های روغنی ساختمانی
• انواع رنگ های آب پایه پلاستیک و اکریلیک
• مادر رنگ پلاستیک
• عایق رطوبتی
• روغن جلا و رزین براق کننده سنگ
• چسب سنگ
• چسب کاشی، پودری و خمیری
• چسب بتن
• گروت آب بندکننده
• روان کننده بتن
• رنگ های صنعتی (رنگ سوله ، اتومبیل و ...)
• حلال های صنعتی
• رزین ضد آب کننده تمام سطوح
• چسب باغبانی

دستگاه ها و ماشین آلات صنایع رنگ و رزین کاربردی

در کنار تولید رنگ و رزین، دستگاه هایی باید باشند که رنگ و رزین تولید شده را بر روی قطعات مختلف بپاشند. معمولا به جز رنگ های ساختمانی که توسط استادان نقاش استفاده می شوند، بقیه رنگ ها توسط دستگاه ها و ماشین آلات صنایع رنگ و رزین مورد استفاده قرار می گیرند. از دستگاه های مختلف در صنایع اتومبیل و تولید فلزات استفاده می شود. این دستگاه های اتوماتیک عمل رنگ‌کاری را به طور کامل انجام می دهند و در برخی موارد از کوره ها و دیگر سیستم ها نیز بهره می برند.

 راهکار ویترین نت

در این دسته بندی ویترین نت می توانید تجهیزاتی از قبیل کوره های پخت رنگ، انواع دستگاه های پاشش رنگ و دیگر دستگاه ها را بررسی و مقایسه کنید. همچنین جهت خرید با تولید کننده و تامین کننده های آن از طریق اطلاعات تماس ارتباط برقرار کنید و یا از طریق سایت درخواست استعلام قیمت ارسال نمایید.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل