× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در مجله صنعتی ویترین‌نت
راهنمای کامل تجهیز و راه اندازی قنادی راهنمای کامل تجهیز و راه اندازی قنادی

کسانی که قصد راه اندازی قنادی و یا شیرینی فروشی را دارند، باید علاوه بر آگاهی از کلیه‌ی دستگاه‌ها و تجهیزات مورد نیاز قنادی...

ادامه مطلب  
بررسی مهم ترین تجهیزات نانوایی و قنادی بررسی مهم ترین تجهیزات نانوایی و قنادی

تجهیزات نانوایی و قنادی یکی از پرکاربردترین موارد در صنایع غذایی است. این تجهیزات در صنایع تولید نان و شیرینی مورد استفاده قرار...

ادامه مطلب  
میز کار قنادی و شیرینی پزی

میز کار استیل شیرینی پزی

یکی از مهمترین تجهیزات قنادی و شیرینی پزی، میز کار آن‌هاست که با طراحی خاص برای آماده سازی انواع شیرینی، کیک و نان مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه ویژگی‌ها و مشخصات فنی میز کار قنادی و شیرینی پزی را بررسی کرده و جزئیات بیشتر آن را شرح خواهیم داد.

میز کار شیرینی پزی و قنادی به صورت تمام استیل با پایه‌های بسیار محکم و مقاوم طراحی شده است که نقش مهمی در آماده سازی انواع شیرینی، کیک و نان ایفا می‌کند. از آن جا که مواد اولیه‌ی مورد نیاز برای تهیه‌ی انواع کیک و شیرینی به صورت مستقیم روی این میز قرار می‌گیرند، میز کار استیل قنادی قابل شست‌وشو بوده و می‌توان به صورت کاملا بهداشتی از آن استفاده کرد. در بسیاری از مدل‌های این میزها، پایه‌ها قابل تنظیم بوده و می‌توان ارتفاع آن را تغییر داد. این میزهای استیل غالبا به صورت چند طبقه با تعداد پاتروکی (طبقه) متفاوت قابل تهیه هستند. اما رایج‌ترین مدل آن‌ها، میز کار قنادی سه طبقه است که امکانات بیشتری را در اختیار اپراتور قرار می‌دهد؛ اپراتور می‌تواند وسایل مورد نیاز خود را در بخش‌ها و طبقه‌های مجزای این میز همیشه در دسترس داشته باشد و به راحتی سرعت کار خود را افزایش دهد. سایر ویژگی‌ها و مشخصات میز کار استیل قنادی و شیرینی پزی عبارت است از:

- ساخته شده از ورق پروفیل استیل ضد خش، قابل شست‌وشو و ضد زنگ
- مجهز به لایه‌های مقاوم زیرین از جنس PVC
- حذف لبه‌های تیز میز جهت افزایش ایمنی کار
- قابل سفارش در ابعاد مختلف

کاربرد میز استیل قنادی

با توجه به ویژگی‌ها و مشخصات فنی انواع مدل‌های میز کار قنادی، کلیه‌ی قنادی‌ها، شیرینی فروشی‌ها، کارگاه‌های شیرینی پزی و فروشگاه‌های نان فانتزی می‌توانند با تهیه‌ی میز کار استیل مورد نظر خود، مواد اولیه و ابزارهای کار را روی آن‌ قرار داده و در تمام مراحل آماده سازی کیک، شیرینی و نان، آن‌ها را در دسترس داشته باشند. به دلیل مقاوم بودن این میزهای کار استیل، می‌توان سفت‌ترین خمیرها را نیز روی آن‌ها ورز داد، بدون آن که تغییر شکل دهند و یا خراب شوند. کلیه‌ی مراحل آماده سازی، تزیین و برش کیک و شیرینی به قطعات مساوی از جمله رایج‌ترین کاربردهای میز کار قنادی و شیرینی پزی است. بدین ترتیب، وجود این میزهای کار راندمان و سرعت کار کارکنان قنادی‌ها و شیرینی فروشی‌ها را افزایش داده و می‌توانند کار خود را آسان‌تر از گذشته انجام دهند. 

درخواست مشاوره رایگان
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان