× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
پرسش های متداول

انواع جت پرینترهای دستی و اتوماتیک قابلیت چاپ اطلاعات روی هر سطحی و با هر شکلی دارند و برای چاپ روی سطوح با هر ارتفاعی، محدودیت ندارد.

جت پرینتر با کارتریج کار می‌کند و به وسیله جوهر اطلاعات را روی محصول چاپ می‌کند. کارتریج جت پرینتر قابل شارژ است.

جت پرینتر اطلاعات محصولات را حداکثر در 6 خط و با هر فونت و زبانی که ویندوز پشتیبانی کند، می‌تواند چاپ کند و قابلیت چاپ بارکد و لوگو را نیز دارد.

حداکثر اندازه حروف قابل چاپ، از ابتدا تا انتهای حرف 15 میلی متر باید باشد.

انواع جت پرینتر دستی به دو نوع سنسور دار و بدون سنسور تقسیم می‌شود.
جت پرینتر بدون سنسور یک شاسی دارد که برای چاپ اطلاعات روی محصول، باید جت پرینتر را با دست روبروی محصول قرار داد ولی جت پرینتر سنسور دار قابلیت نصب روی نوار نقاله را دارد و با فیکس کردن آن و عبور محصولات از مقابل آن، اقدام به چاپ اطلاعات می‌کند.

دستگاه جت پرینتر

جت پرینتر

جت پرینتر یکی از مهم ترین ملزومات و تجهیزات بسته بندی است که برای ثبت و چاپ اطلاعات مختلف محصولات مانند اطلاعات تولید، سری ساخت، تاریخ انقضا، قیمت، لوگو و بارکد، مواد تشکیل دهنده، طریقه استفاده و ... بر روی محصولات و بسته بندی های مختلف کاربرد دارد.
جت پرینتر در واقع آخرین مرحله بسته بندی محصولات مختلف است و اطلاعاتی را که هر خریداری لازم دارد روی محصول ثبت می‌کند.
دستگاه جت پرینتر که یکی از ماشین آلات چاپ نیز به شمار می آید می تواند هر متنی را با استفاده از جوهر و کارتریج بر روی سطوح مورد نظر با سرعت چاپ و پرینت کند.

انواع جت پرینتر

جت پرینترهای دستی یا بدون سنسور
جت پرینترهای صنعتی یا سنسور دار

جت پرینتر دستی

جت پرینترهای دستی ابتدایی ترین نوع دستگاه جت پرینتر هستند و کارکرد ساده ای دارند. این جت پرینترها تیراژ و سرعت پایین تری نسبت به مدل های اتوماتیک دارند. استفاده از جت پرینتر دستی با کمک اپراتور امکان پذیر است. نحوه استفاده از جت پرینترهای دستی به این صورت است که پس از مشخص کردن متن چاپ، باید تمامی حروف و اعداد مورد استفاده را در قسمت خروجی دستگاه به ترتیب بچینیم و سپس با قرار دادن محصول مورد نظر بر روی خروجی دستگاه و چرخاندن دستگیره، متن و اطلاعات مورد نظر بر روی محصول چاپ می شود.
جت پرینتر دستی بدون سنسور است، یعنی برای کار با آن باید محصول مورد نظر را در مقابل جت پرینتر قرار داد تا متن و اعداد مورد نظر را روی آن چاپ کند.

جت پرینترهای دستی پرتابل

جت پرینترهای پرتابل یا جت پرینترهای قابل حمل همان جت پرینترهای دستی هستند با این تفاوت که نوع کوچکتر جت پرینترهای دستی هستند.جت پرینترهای پرتابل در فروشگاه ها، مغازه ها و در کل کارگاه های کوچک کاربرد دارند.

جت پرینترهای صنعتی و اتوماتیک

جت پرینترهای اتوماتیک یا جت پرینترهای صنعتی نیز برای ثبت اطلاعات و مشخصات محصول بر روی محصولات کاربرد دارد.
جت پرینترهای صنعتی سنسور دار هستند و به طور اتوماتیک محصول را در مقابل خود تشخیص می‌دهند و اطلاعات را روی آن چاپ می‌کنند.
تفاوت جت پرینتر اتوماتیک با جت پرینتر دستی در سرعت چاپ، نبودن اپراتور و نحوه انجام چاپ است. جت پرینترهای صنعتی یا اتوماتیک در کارخانه های صنعتی و تولیدی های بزرگ کاربرد دارد و بر روی تسمه نقاله های عبور محصولات نصب می شود و در آخرین مرحله بسته بندی، اطلاعات لازم را بر روی محصول چاپ می کنند.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .