× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
اتو خانگی

آشنایی با انواع اتو خانگی و ویژگی های آن ها
از حدود بیش از صد سال پیش برای مرتب کردن و از بین رفتن چین و چروک لباس ها از گرما استفاده می شده است. در طول صد سال اخیر با پیشرفت علم و تکنولوژی استفاده از اتو به عنوان ابزاری مفید جهت از بین بردن چین و چروک رایج شده است. استفاده از اتو روشی ساده برای داشتن ظاهری شیک و مرتب است. اتو خانگی در زمان های قدیم اغلب زغالی بوده اند و در سال های اخیر اتوهای کاربردی و جدید جایگزین آن ها شده اند. امروزه انواع اتو خانگی از جمله اتو پرس، اتو بخار، اتو خشک یا معمولی، اتو بخار مخزن دار و بخارگر به صورت گسترده در بازار عرضه می شوند.
اتو خشک یا معمولی
یکی از انواع اتو خانگی اتو خشک یا معمولی می باشد. در این مدل اتو هیچ گونه مخزن آب تعبیه نشده است و مجهز به یک صفحه داغ هستند که به از بین رفتن چین و چروک کمک می کند. اجزای این نوع اتو ساده، کارکرد آن راحت، قیمت پایین و وزن بسیار زیادی دارند.
اتو بخار
اتو بخار برای اتوکشی انواع پارچه ها مناسب است و به عنوان یکی از اتوهای خانگی با کاربرد وسیع و گسترده شناخته شده است. این مدل اتو علاوه بر یک صفحه داغ به مخزن آب مجهز می باشد. در این مدل اتو برای باز کردن چین و چروک های مختلف از بخار آب استفاده می شود.
اتو بخار مخزن دار
این مدل اتو خانگی دارای یک مخزن آب با ظرفیت بالاست. مخزن این مدل اتو در زیر اتو قرار گرفته است و وقتی یک بار آن ها را از آب پر می کنید تا چندین وقت خیال شما راحت خواهد بود. استفاده از این مدل اتو به بافت پارچه آسیبی وارد نمی کند.
اتو پرس
این مدل اتو خانگی دارای قابلیت بخاردهی بالا می باشد و با استفاده از این مدل اتو در مصرف انرژی و وقت صرفه جویی خواهد شد و تجربه متفاوت از اتوکشی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
بخارگر
در این مدل اتو خانگی در بخش اتوکشی صفحه داغ وجود ندارد. سیستم بخاردهی این مدل اتو بسیار قدرتمند و شدید است. سیستم بخاردهی این مدل اتو خانگی برای انواع پارچه ها و درجه های مختلف قابل تنظیم می باشد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .