فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
آذربایجان غربی
اصفهان
البرز
خراسان رضوی
تهران
ظرفیت خروجی (عدد در ساعت)
15 عدد در ساعت
300 عدد در ساعت
500 عدد در ساعت
800 عدد در ساعت
1200 عدد در ساعت
1300 عدد در ساعت
9600 عدد در ساعت
برق مصرفی
تک فاز
تک فاز و سه فاز
جنس بدنه
استیل
تعداد غلطک ها (عدد)
2 عدد
4 عدد
6 عدد
سیستم عملکرد
نیمه اتوماتیک
اتوماتیک
کاربرد دستگاه
خانگی
قنادی
نانوایی
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
  مقایسه
  خمیر پهن کن

  خمیر پهن کن

  دستگاه خمیر پهن کن از تجهیزات نانوایی و قنادی است که برای پهن کردن انواع خمیر و آماده سازی آن ها برای قرار دادن در تنور و فر مورد استفاده قرار می گیرد. پس از آماده کردن و وزن کردن چانه‌ها توسط دستگاه چانه گیر، دستگاه خمیر پهن کن آنها را متناسب با نوع شیرینی، کیک و یا نان پهن و آماده قرار دادن در تنور می‌کند.

  دستگاه خمیر پهن کن نانوایی

  بیشترین کاربرد دستگاه پهن کن خمیر در نانوایی‌های نان لواش است. در این نانوایی‌ها به دلیل شکل و سبک بودن خمیرها از این دستگاه‌ها استفاده می‌شود تا بهره وری افزایش یافته و ضایعات نان کم شود.
  دستگاه خمیر پهن کن رومیزی از پرکاربردترین انواع این دستگاه است که غلتکی است و ابعاد کوچکی دارد و در دو نوع با نوار نقاله و بدون نوار نقاله به فروش می‌رسد. میزان ضخامت خمیر به راحتی با این دستگاه قابل تنظیم است.

  دستگاه خمیر پهن کن قنادی

  برای آماده کردن خمیر برخی شیرینی ها و تهیه خمیرهای نازک چند لایه نیز از این دستگاه استفاده می شود.
  دستگاه خمیر پهن کن پیراشکی و باقلوا از محبوب‌ترین انواع این تجهیزات قنادی هستند که به راحتی خمیر این شیرینی‌های خوشمزه را آماده می‌کنند. خمیر پهن کن قنادی رومیزی و غلتکی از انواع آن است.

  دستگاه خمیر پهن کن پیتزا

  آماده کردن خمیر پیتزا یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مراحل پخت پیتزاست و کیفیت آن عامل اصلی خوشمزگی پیتزاست. به همین دلیل است که بسیاری از رستوران‌ها و آشپزهای حرفه‌ای ترجیح می‌دهند خمیر پیتزا را خودشان آماده کنند. در اینجا دستگاه خمیر پهن کن پیتزاست که کاربرد مهمی دارد.
  ظاهر خمیر پهن کن پیتزا با انواع دیگر متفاوت است و کارکرد ساده‌ای دارد، پس از آماده کردن خمیر آن را از بالای دستگاه وارد می‌کنند و خمیر پس از گذشتن از دو غلتک، پهن و آماده پخت می‌شود.

  در گذشته در نانوایی ها و شیرینی پزی ها نانوا مجبور بود خود چانه را آماده کرده و سپس خمیر را با استفاده از بالشتک مخصوص و یا دست پهن کرده و آن را در داخل فر قرار دهد.
  در سال های اخیر در کنار افزایش تقاضا برای نان و شیرینی، پیشرفت های تکنولوژی نیز نانواها و شیرینی پزها را مجبور کرده از دستگاه های جدید استفاده نمایند. یکی از این وسایل دستگاه پهن کن خمیر است که با استفاده از آن، چانه های مشخص شده به شکل اتوماتیک بر روی بالشتک نانوایی پهن شده و خمیر آماده قرار گرفتن در فر می شود. 

  ویژگی های دستگاه خمیر پهن کن

  • مصرف بسیار کم برق
  • دارا بودن الکتروگیربکس خارجی بدون صدا
  • قابلیت تغییر ارتفاع دستگاه
  • کابرد آسان و عدم نیاز به کارگر ماهر
  • افزایش سرعت پخت
  • کاهش مصرف نمک در نان
  • کاهش قیمت تمام شده نان
  • افزایش مدت ماندگاری نان
  • جلوگیری از ضایعات نان
  • افزایش رعایت بهداشت در صنایع غذایی به دلیل کم شدن دخالت دست

  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان