جستجو

× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
فیدر میکسر 6 متر مکعب
۱۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فیدر میکسر 6 متر مکعب ، دارای گیربکس مستقل از تراکتور می باشد. دستگاه دارای 3 اوگر افقی با پره های 20 میلیمتر است. شاسی مقاوم و یک تکه دوبل تا محورعقب درفیدر میکسر قرار داده شده است. 4 لودسل و باسکول قابل برنامه ریزی و سیستم هیدرولیک مستقل از دیگر قسمت های دستگاه است.  

میکسر افقی 500 کیلویی مرغداری
۲۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

میکسر افقی در 2 مدل پدالی و ریبونی تولید میشود. قدرت میکس در پدالی بالای 95 درصد و در ریبونی بالای 90 درصد می باشد. گیربکس رضایت اصل و موتور ژن تبریز می باشد. معایب میکسرهای عمودی :  ۱- مصرف انرژی زیاد  ۲- زمان میکس طولانی  ۳- عدم یکنواختی مناسب  دلایل میکس ناقص در میکسر عمودی : - نوع طراحی میکسر که از میکس کامل جلوگیری می کند.  - طراحی میکسر بر اساس حرکت آهسته  - زمان ناکافی میکس  میکسرهای افقی Horizontal Mixer : این میکسر دارای محور افقی است که روی این محور روتور تعدادی پدال یا ریبون تعبیه شده است. در اثر چرخش این محور و حرکت پدال ها یا ریبون ها، مواد در میکسر از یک طرف به طرف دیگر بصورت رفت و برگشت منتقل و مخلوط می شوند . انواع میکسرهای افقی :  الف) میکسر پدالی - Paddle Mixer ب) میکسرهای ریبونی نوار حلزونی Ribbon Mixer

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
میکسر غذای دام
۶,۳۰۰-۸,۷۶۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

میکسر غذای دام  طی 6 دقیقه عملیات خورد را انجام میدهد و طی 2 دقیقه تخلیه صورت میگیرد. دارای ظرفیت 4 و 5 متر مکعب است. دستگاه دارای شافت تراکتور ، بارکن هیدرولیکی و سیستم مدار بسته روغن می باشد. باند و سیستم برق و کانتر از آبشن های این میکسر است . میکسر غذای دام در ابعاد 2،3، 4، 5، 6 ،8، 12، 16، 18 و 20 نیز موجود است. در صورت درخواست هر گونه افزودن آبشن یا حذف آن با مشتری مشورت خواهد شد.  قیمت به دلار می باشد.

میکسر افقی غلات
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

در میکسر افقی غلات آسیاب شده یا کنجاله سویا اولین موادی هستند که به میکسر اضافه می شوند و  سپس ذرات ریز اضافه می شوند. اما برای داشتن میکس مناسب در میکسر عمودی بهتر است ذرات ریزتر در حین یا بعد از اضافه کردن سویا و قبل از غلات آسیاب شده به میکسر اضافه شود. چسبیده شده مواد روی ریبون، پدال یا اوگرهای دستگاه میکسر، عملکرد میکسر را کاهش می دهد. بر طبق قوانین در شیوه مناسب مخلوط کردن که بیشتر مربوط به تولید افزودنی های دارویی می باشد بایستی تجهیزات میکسرها تمیز نگهداری شوند تا از اختلات مواد در میکسر با مواد میکس شده قبلی جلوگیری شود. برای این کار بهتر است میکسرها بعد از اتمام کار روزانه بررسی شود. میکسر افقی در وزن های 2 الی 3 تن تولید میشود. بازدهی دستگاه 12 تن و توان موتور 20 اسب است. در میکسر افقی تعداد 2 عدد بالابر قرار داده شده است. ضخامت بدنه دستگاه میکسر افقی 8 میل با بهترین کیفیت می باشد.

میکسر افقی
۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

میکسرهای افقی در صنعت دامداری کاربرد دارند . در میکسر افقی زمان میکس نیز بین 3 الی 5 دقیقه است .  

دستگاه میکسر 3 تن
۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 2 دستگاه

دستگاه میکسر جهت میکس ذرت ، دان مرغ ، سویا، ذغال ، مواد شیمیایی و مواد مشابه و مخلوط کردن مواد پلی اتیلن استفاده میشود. افزایش قطر لوله جهت سهولت انتقال مواد درشتربه مخزن میکسر از قابلیت های این دستگاه میکسر است. افزایش قطر دریچه تخلیه و افزایش ضخامت لوله وپره اوگر از ویژگی های این دستگاه میکسر است.  

دستگاه میکسر خوراک دام وطیور

معرفی دستگاه میکسر خوراک دام و طیور

دستگاه میکسر خوراک دام و طیور که جز ادوات صنعت کشاورزی و دامداری است، از دستگاه هایی است که پس از مرحله ی برداشت محصول، نیاز به آن حس می شود. انواع مختلفی از غلات را برای مصارف مختلف مانند: استفاده در دامپروری ها و مرغداری ها باید به کار گرفته شوند. از این رو پس از برداشت محصول این مواد به کمک دستگاه میکسر خوراک دام و طیور مخلوط شده و مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از تولید کنندگان مواد اولیه علوفه و غلات مورد نیاز برای دامداری ها و مرغداری ها سعی می کنند با استفاده از دستگاه میکسر این مواد را برای این کاربردها آماده کننده و عرضه کننده ی مستقیم این محصولات باشند. به همین علت استفاده از این دستگاه ها را پس از برداشت محصول در زمره کار خود قرار می دهند تا علاوه بر کشاورزی در بخش عرضه مستقیم و عمده محصولات نیز درآمدزایی کنند.

انتخاب و خرید دستگاه میکسر خوراک دام و طیور

با توجه به این که دستگاه های فیدر میکسر انواع مختلفی دارند و هر کدام بسته به کاربری که دارد نحوه کار متفاوتی نیز دارد، هنگام انتخاب و خرید این دستگاه ها باید به کاربری که مد نظر مشتری است حتماً توجه شود. دستگاه میکسر برای محصولات به صورت دانه ای، خرد شده و پودر شده به کار می رود. معمولاً در مواقعی که برای تهیه علوفه دام از غلات مختلف استفاده می شود نوع دانه ای یا خرد شده با هم میکس می شود. برای میکس کردن این مواد نیازی به تیغه ی زیاد نیست ولی هنگامی که از مواد پودر شده در میکسر استفاده می شود باید کارایی دستگاه میکسر به گونه ای باشد که مواد به خوبی با هم مخلوط شده و ترکیبی یکسان در تمام بخش های مواد مخلوطی ایجاد شود. معمولاً دهانه ورودی دستگاه میکسر بزرگ است تا به راحتی بتوان محصولات را در آن ریخت و کار میکس را انجام داد.

دستگاه فیدر میکسر دامداری (گاوداری) ، دستگاه خوراک ساز است که باعث یکنواخت شدن خوراکدهی و افزایش بازدهی دامداری میگردد. فیدر میکسر ها علوفه را در اندازه ی تعیین شده خرد کرده و با مواد افزودنی و سایر واد مکمل به صورت کاملا یکنواخت مخلوط کرده و خوراک دام را آماده میکند. فیدر میکسر گاوداری در تناژهای مختلفی موجود است.

فیدر میکسر ها ی دامداری (گاوداری ) از نظر محرک بودن به دو مدل تقسیم میشوند:

1- فیدر میکسر دامی متحرک
2- فیدر میکسر دامی ثابت

 

معرفی انواع فیدر میکسر های گاوداری و کاربرد آنها

فیدر میکسر متحرک نیز به دو مدل ، پشت تراکتوری و خود کشش تقسیم میشود. مدل متحرک در دامداری هایی که فضای کافی برای حرکت و چرخش تراکتور یا ماشین وجود دارد استفاده میشود.

مدل فیدر میکسر ثابت در دامداری هایی که محدودیت فضا دارند استفاده میشود ، همچنین هزینه ی تراکتور نیز کاسته خواهد شد. این مدل (فیدر میکسر ثابت ) عموما در فضا های مسقف بکار گرفته میشود.

شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل