خرید چکی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه میکسر 3 تن
۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 2 دستگاه

دستگاه میکسر جهت میکس ذرت ، دان مرغ ، سویا، ذغال ، مواد شیمیایی و مواد مشابه و مخلوط کردن مواد پلی اتیلن استفاده میشود. افزایش قطر لوله جهت سهولت انتقال مواد درشتربه مخزن میکسر از قابلیت های این دستگاه میکسر است. افزایش قطر دریچه تخلیه و افزایش ضخامت لوله وپره اوگر از ویژگی های این دستگاه میکسر است.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه میکسر

دستگاه میکسر که جز ادوات صنعت کشاورزی است، از دستگاه هایی است که پس از مرحله ی برداشت محصول، نیاز به آن حس می شود. انواع مختلفی از غلات را برای مصارف مختلف مانند استفاده در دامپروری ها و مرغداری ها باید با هم استفاده کنند. از این رو پس از برداشت محصول این مواد به کمک دستگاه میکسر مخلوط شده و مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از تولید کنندگان مواد اولیه علوفه و غلات مورد نیاز برای دامداری ها و مرغداری ها سعی می کنند با استفاده از دستگاه میکسر این مواد را برای این کاربردها آماده کننده و عرضه کننده ی مستقیم این محصولات باشند. به همین علت استفاده از این دستگاه ها را پس از برداشت محصول در زمره کار خود قرار می دهند تا علاوه بر کشاورزی در بخش عرضه مستقیم و عمده محصولات نیز درآمدزایی کنند.

انتخاب و خرید دستگاه میکسر
با توجه به این که دستگاه های میکسر انواع مختلفی دارند و هر کدام بسته به کاربری که دارد نحوه کار متفاوتی نیز دارد، هنگام انتخاب و خرید این دستگاه ها باید به کاربری که مد نظر مشتری است حتماً توجه شود. دستگاه میکسر برای محصولات به صورت دانه ای، خرد شده و پودر شده به کار می رود. معمولاً در مواقعی که برای تهیه علوفه دام از غلات مختلف استفاده می شود نوع دانه ای یا خرد شده با هم میکس می شود. برای میکس کردن این مواد نیازی به تیغه ی زیاد نیست ولی هنگامی که از مواد پودر شده در میکسر استفاده می شود باید کارایی دستگاه میکسر به گونه ای باشد که مواد به خوبی با هم مخلوط شده و ترکیبی یکسان در تمام بخش های مواد مخلوطی ایجاد شود. معمولاً دهانه ورودی دستگاه میکسر بزرگ است تا به راحتی بتوان محصولات را در آن ریخت و کار میکس را انجام داد.

شهر تامین کننده