× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
قطعات یدکی و لوازم جانبی

آشنایی با قطعات یدکی و لوازم جانبی:

قطعات یدکی و لوازم جانبی در حوزه صنایع غذایی یکی از مهمترین موارد برای ماشین آلات و تجهیزات صنایع غذایی هستند. صنایع غذایی به دلیل تولید بسیار بالای خود، قطعا در بخش لوازم یدکی نیاز به پشتیبانی بسیار قدرتمندی دارند و باید حمایت های لازم را از این بخش صورت داد.
قطعات یدکی و لوازم جانبی در حوزه صنایع غذایی یکی از دغدغه های اصلی وارد کنندگان هستند و آن ها باید در هنگام خرید و وارد کردن این قطعات نکات زیادی را در نظر داشته باشند.

نکات ضروری و قابل توجه در هنگام تهیه قطعات یدکی

بومی سازی:

بهترین راه برای پیشبرد اقتصاد و بالا بردن توان تولیدی مواد غذایی در بومی سازی است. سعی کنید به جای وارد کردن دستگاه ها و قطعات، طراحی های آن ها را در داخل کشور ساخته تا به بهترین شکل بتوانید از توان داخلی استفاده کنید. 

تهیه لوازم از تولید کنندگان اصلی یا قطعات یدکی:

معمولا شرکت هایی وابسته و یا غیر وابسته به تولید کننده دستگاه اصلی به وجود می آیند تا قطعات یدکی دستگاه مورد نظر را تولید کنند. شما باید با توجه به کیفیت و قیمت تولیدی قطعات، مشخص کنید که آیا باید خرید از شرکت دوم انجام شود و یا قطعات یدکی را از شرکت مادر تهیه کنید.

نیاز های خود را مشخص کنید:

لازم نیست در هنگام تهیه قطعات یدکی و لوازم جانبی در حوزه صنایع غذایی تمامی قطعات دستگاه ها را با تعداد برابر سفارش دهید. باید سعی کنید میزان خرابی قطعات را برآورد کرده و بر همان اساس قطعات مورد نیاز را وارد کنید.

در دسترس بودن قطعات یدکی و لوازم جانبی برای هر صنعتی مهم و ضروری می باشد. این دسته بندی به شما این امکان را می دهد با تولید کنندگان و تامین کنندگان قطعات لوازم جانبی صنایع غذایی ارتباط برقرار کنید.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .