در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد

اگر شما تامین کننده یا تولید کننده این محصولات هستید، همین الان ثبت نام کنید

ثبت نام کنید
میز کار فریزری

فریزر میز کار

یکی از خاص‌ترین و در عین حال کاربردی‌ترین انواع میزهای کار در تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی، میز کار یخچال دار و فریزر دار است که با عملکرد دو گانه در آماده سازی غذا بسیار موثر است. در ادامه ویژگی‌ها و مشخصات فنی میز کار فریزری و یخچال دار را بررسی خواهیم کرد.

این میزها که به نام فریزر صندوقی نیز شناخته می‌شوند، با عملکرد دو گانه امکاناتی فراتر از یک میز ساده را برای اپراتور فراهم می‌کنند. فریزر میزی تنها یک میز استیل ساده است که در قسمت زیر خود دارای فریزر جهت نگهداری مواد است. با کمک میز کار فریزری نه تنها مواد غذایی کیفیت خود را از دست نمی‌دهند، بلکه همواره در دسترس اپراتور بوده و به سادگی سرعت کار را افزایش می‌دهند. میزهای کار فریزی بهترین انتخاب برای آشپزخانه‌هایی است که فضای کافی برای تهیه‌ی میز کار و فریزر به صورت جداگانه را ندارند. فریزر صندوقی این میزها فضای کمی اشغال کرده و در عین حال گنجایش کافی برای نگهداری مواد غذایی را دارند. این میزهای استیل در سایزهای مختلف تولید شده و علاقه مندان می‌توانند بر اساس فضای کاری خود آن‌ها را در ابعاد ۱۰۰، ۱۲۰، ۱۵۰ و ۱۹۰ سانتی متری تهیه کنند.
یخچال میز کاری استیل نیز با طراحی و شکل ساختاری مشابه میزهای کار فریزری در تجهیزات آماده سازی غذا نقش مهمی ایفا می‌کند، با این تفاوت که این میزها در زیر خود به جای فریزر دارای یخچال می‌باشند و برخلاف فریزر دما را بالای صفر نگه می‌دارند.

ویژگی‌های میز کار یخچال دار

از دیگر ویژگی‌ها و مشخصات میز کار فریزری و میز کار یخچالی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

- لوله‌های مسی با بهترین کیفیت
- امکان اضافه نمودن دو طبقه
- مجهز به ترموستات دیجیتال
- عایق پی ۲۵
- موتور پر قدرت لیزری
- امکان تنظیم درجه‌ی برودت یخچال و فریزر بر اساس نوع مواد غذایی
- میز کار بسیار مقاوم از جنس استیل ضخیم (۰.۸ میلیمتر) مستحکم شده با صفحه‌ی ام دی اف
- فریزر با یک یا دو درب

با توجه به ویژگی‌های این تجهیزات رستوران و فست فود، از انواع مختلف فریزردار و یا یخچال دار آن‌ها در کلیه‌ی آشپزخانه‌های صنعتی، رستوران‌ها، فست‌ فودها، کبابی‌ها و جگرکی‌ها، ساندویچی‌ها، کترینگی‌ها و سایر مکان‌هایی که نیاز به نگهداری مواد اولیه‌ در طولانی مدت دارند، استفاده می‌شود.

 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )

RFQ ( استعلام قیمت )