× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه واکس مرکبات
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه واکس مرکبات در دو مدل تولید می شود: مدل اول دارای 17فرچه و 3قلتک می باشد مدل دوم دارای 20 فرچه ،قلتک و خشکن می باشد . کاربرد دستگاه فرچه واکس آماده سازی میوه برای عرضه به بازار می باشد.   لازم به ذکر است که شرکت تولید کننده با توجه به نیاز و درخواست مشتری می تواند تمام فاکتور های موجود را تغییر دهد و متناسب با نیاز مشتری محصول خاص و منحصربفرد تولید نمایید.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
دستگاه واکس میوه

معرفی دستگاه واکس میوه

دستگاه واکس میوه از ماشین آلات آماده سازی اولیه مواد غذایی وسیله ای است که لایه ای محافظ بر روی میوه ها قرار می دهد تا از طریق آن میوه ها تازه مانده و طول عمری بیشتری داشته باشند. معمولا از دستگاه واکس میوه در کارخانه های سورتینگ و بسته بندی میوه ها استفاده می شود.
میوه های واکس خورده برای صادرات و یا نگهداری در سردخانه ها انتخاب می شوند. دستگاه واکس میوه می تواند لایه های محافظ و براق کننده را بر روی انواع میوه ها قرار داده و از آن ها در برابر پوسیدگی و از دست دادن طراوت، نگهداری کند.

چرا از دستگاه واکس میوه استفاده کنیم؟

در ادامه در خصوص نوع واکس استفاده شده در این نوع از ماشین آلات صنایع غذایی و مزایای آن بیشتر توضیح خواهیم داد.

طبيعت از ميوه ها به وسيله يک لايه از واکس طبيعي محافظ مي کند تا رطوبت آنها حفظ گردد، زیرا 80 تا 95 درصد وزن بيشتر ميوه ها را آب تشکيل می دهد. در اثر ماندن ميوه بر روي درخت، ذرات گرد و غبار بر روي ميوه نشسته و شستشوي، ميوه را ضروري مي سازد. اما فرايند شستشو اغلب پوشش طبيعي ميوه را از بين مي برد و در نتيجه ميوه ها به سرعت آب خود را از دست خواهند داد.

با اضافه کردن واكس مخصوص از طریق دستگاه واکس میوه که یکی از انواع پلیمر های آب پایه است، تنفس میوه در سطح خود تا حد متعارفی کاهش می یابد و سدي در برابر خروج رطوبت ميوه ها ايجاد مي شود که باعث حفظ ترکيبات اوليه میوه و شاداب ماندن آن می شود.

مزایای استفاده از دستگاه واکس میوه

• به حداقل رساندن روند کاهش وزن ميوه
• جلوگيري از سرايت قارچ‌هاي بيماري زا در صنایع غذایی به ميوه هاي سالم مجاور
• افزايش عمر ميوه همراه با تضمين سلامت و جذابيت
• به حداقل رساندن ضايعات ميوه در دوره انبارداري و صادرات

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل