× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
گریتینگ فلزی سیاه , گریتینگ
۱۱,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 200 کیلوگرم

گریتینگ یا همان صفحات مشبک فلزی را با استفاده از تسمه یا میلگرد تولید میکنند. به عنوان مثال گریتینگ تسمه در تسمه، گریتینگ تسمه در میلگرد، گریتینگ تسمه در چهارپهلوی تابیده شده است که در این بین بیشترین کاربرد را گریتینگ گالوانیزه تسمه در میلگرد داشته. آنهم به علت وزن کمتر نسبت به مقاومت یکسان با گریتینگ تسمه در تسمه و نیز سرعت بالاتر پروسه تولید این نوع گریتینگ گالوانیزه است.

گریتینگ فلزی پوشش گالوانیزه , گریتینگ
۱۱,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 200 کیلوگرم

گریتینگ یا همان صفحات مشبک فلزی را با استفاده از تسمه یا میلگرد تولید میکنند. به عنوان مثال گریتینگ تسمه در تسمه، گریتینگ تسمه در میلگرد، گریتینگ تسمه در چهارپهلوی تابیده شده است که در این بین بیشترین کاربرد را گریتینگ گالوانیزه تسمه در میلگرد داشته. آنهم به علت وزن کمتر نسبت به مقاومت یکسان با گریتینگ تسمه در تسمه و نیز سرعت بالاتر پروسه تولید این نوع گریتینگ گالوانیزه است. گیریتینگ نوعی شبکه ی فولادی یا فایبرگلاس می باشد که با داشتن خواصی همچون مقاومت بالا، امکان عبور نور و هوا، زیبایی ظاهری و قیمت کمتر نسبت به گزینه های مشابه به عنوان یکی از پرکاربردترین انتخاب ها جهت پوشش کف (walk way) و پله ی کارخانه ها و ساختمان ها استفاده می شود.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
گریتینگ فلزی , گریتینگ
۱۱,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

در صنعت آب و فاضلاب از گریتینگ استفاده گوناگونی می توان انجام داد، به عنوان کانال های آب، فیلتر و دریچه های برای گرفتن آشغال (Trasher) مواد زائد میتوان استفاده کرد. گریتینگ جهت استفاده در کانالهای فاضلاب با مشخصات فنی متفاوت، استفاده از تسمه و میلگرد یا تسمه در تسمه یا تسمه در نیم تسمه با چشمه های با ابعاد گوناگون بسته به نوع سفارش مشتری با ارتفاع و ضخامت بیشتر نسبت به گریتینگ های معمولی، و همچنین گریتینگ با مش بندی بالا شرکت ام پیکو (مشبک پردازان) قادر به ساخت توسعه آنها است.

گریتینگ کامپوزیت , گریتینگ
۳۸,۰۰۰-۴۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

گريتينگ های كامپوزيت در برابر اسیدها ، نمک ها ، قلیاها و محدوده وسیعی از مواد شیمیایی خورنده مقاوم هستند و از این لحاظ با گریتینگ آلومینیومو گریتینگ استیل قابل رقابت بوده و داراي كاربرد گسترده گریتینگ کامپوزیت در صنايع شيميايي - بهداشتي ، مواد غذايي و صنايع الكتريكي مي باشند. مزایای گریتینگ فایبرگلاس - گریتینگ کامپوزیت : وزن بسیار کم و سبک تر در مقایسه با سایر انواع گریتینگ ها مقاومت شیمیایی بالا در برابر خوردگی عایق جریان الکتریسیته استحکام و ماندگاری طولانی حمل و نقل آسان مقاومت مکانیکی بالا و خاصیت الاستیک فوق العاده قابلیت برش با ابزار دستی بی نیاز از پوشش گالوانیزه تنوع رنگ قیمت رقابتی و صرفه اقتصادی  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل