× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
دستگاه پرس حرارتی و چاپ چندکاره، یک دستگاه چاپ روی پارچه و لیواندستگاه پرس حرارتی و چاپ چندکاره، یک دستگاه چاپ روی پارچه و لیوان

دستگاه چاپ چندکاره یک دستگاه پرس حرارتی است که برای پرینت انواع عکس و طرح بر روی پارچه، کلاه، بشقاب و لیوان مورد استفاده قرار می...

ادامه مطلب  
دستگاه پرس حرارتی پارچه چه کاربردی در صنعت نساجی دارد؟دستگاه پرس حرارتی پارچه چه کاربردی در صنعت نساجی دارد؟

دستگاه پرس حرارتی پارچه برای چاپ انواع عکس و لوگو بر روی تی‌شرت‌ها و دیگر محصولات پارچه‎‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.این...

ادامه مطلب  
پرسش های متداول

به طور معمول دستگاه پرس حرارتی با ابعاد کاری 60*40 - 60*80 و 80*100 به فروش می‌رسد.

انواع دستگاه پرس حرارتی برای چاپ مانند متن، عکس، لوگو و ... روی پارچه، سرامیک و ... کاربرد دارد

دستگاه پرس حرارتی اتوماتیک مدل پنوماتیک به کمپرسور باد احتیاج دارد ولی مدل اتوماتیک هیدرولیک به کمپرسور احتیاج ندارد.

دستگاه پرس حرارتی

دستگاه پرس حرارتی، دستگاه چاپ روی پارچه و ظروف

دستگاه پرس حرارتی بنا به نوع خود می‌تواند یک دستگاه چاپ روی پارچه، سرامیک و .... باشد. دستگاه پرس حرارتی که از پرکاربرد ترین تجهیزات صنایع نساجی و بافندگی است می‌تواند انواع عکس، طرح و لوگو را بر روی انواع پارچه مثل تیشرت و کلاه و همچنین لیوان و بشقاب چاپ کند. از انواع دستگاه پرس حرارتی برای چاپ‌های بی نقص و حرفه‌ای استفاده می‌شود و خروجی کار با این دستگاه بسیار شکیل و مرتب است.

نحوه عملکرد دستگاه پرس حرارتی

دستگاه پرس حرارتی با استفاده از پرینتر جوهر افشان و فشار و حرارت طرح ‌های از پیش آماده شده را بر روی انواع پارچه و سرامیک چاپ می‌کند. در واقع دستگاه پرس حرارتی مانند یک اتوی بزرگ در صنایع نساجی عمل می‌کند و که با اعمال فشار و دمای بالا انواع متن, عکس, لوگو و ... روی پارچه و جنس‌های دیگر چاپ می‌کند. بیشترین کاربرد دستگاه پرس حرارتی به عنوان دستگاه چاپ روی پارچه است.

کاربرد دستگاه پرس حرارتی

دستگاه پرس حرارتی به عنوان دستگاه چاپ سابلیمیشن، چاپ ترنسفر، چاپ فویل، چاپ پلاستیزول و ... در انواع کارگاه‌های تولیدی لباس و ظروف مختلف کاربرد دارد.
به دلیل پر طرفدار شدن انواع لباس و ظروف مختلف با طرح‌های متن‌دار، دستگاه پرس حرارتی محبوبیت بالایی پیدا کرده است و محصولات تولیدی آن در انواع گالری‌ها فروش خوبی دارد.

دستگاه چاپ پارچه خانگی

انواع دستگاه پرس حرارتی در سایز کوچک، به عنوان دستگاه چاپ پارچه خانگی کاربرد دارد. به دلیل اینکه ابعاد این دستگاه پرس حرارتی کوچک است و کاربرد زیادی دارد بسیاری تصمیم گرفته اند در منزل به چاپ انواع طرح و عکس روی تیشرت، روسری، لیوان، بشقاب و ... بپردازند و از آن به عنوان دستگاه چاپ پارچه خانگی استفاده می‌کنند.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان