× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
الکتروپمپ اتابلوک جکوزی آزاد البرز مدل 200-40 4hp
۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 5 دستگاه

یکی از نکاتی که همیشه در هنگام انتخاب یک الکتروپمپ اتابلوک جکوزی مناسب برای تجهیزات مربوطه باید مد نظر قرار داد، این است که ظرفیت آبدهی و دبی پمپ باید از مقدار محاسبه شده ای که بر اساس فشار دینامیکی کل بدست می آید، اندکی بیشتر در نظر گرفته شود؛ چرا که ممکن است بعد ها به دلیل رسوب گذاری در سیستم انتقال آب و صافی ها، کمی از فشار آن کاسته شود. همچنین در نظر داشته باشید که انتخاب یک پمپ با ظرفیت بیش از حد معمول و نا متعارف سبب آسیب به تجهیزات انتقال و صافی ها و در نهایت کل سیستم جکوزی می شود. پروانه این الکتروپمپ اتابلوک جکوزی از جنس پلی آمید الیاف دار است که در برابر رسوبات و خوردگی مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. همچنین االکتروپمپ اتابلوک جکوزی توان تحمل 16 بار فشار را داراست و سیالاتی با دمای بین 50 تا 140 درجه سانتی گراد را در مدار به جریان می اندازد.

الکتروپمپ اتابلوک جکوزی آزاد البرز مدل 200-40 5hp
۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 دستگاه

مشخصات کلی پمپ های جکوزی شرکت آزاد البرز: 1- قطر خروجی از 32 تا 65 میلی متر 2- ظرفیت آبدهی 20 تا 110 متر مکعب در ساعت 3- ارتفاع آبدهی 15 تا 45 متر 4- تمامی پمپ های جکوزی (گریز از مرکز ) با آبند مکانیکال سیل هستند 5- امکان انتقال سیال با آبند مکانیکال سیل از دمای 50- تا 140 درجه سانتی گراد 6- حداکثر توان تحمل فشار :16 بار 7- جنس مواد بر حسب سفارش جهت استفاده در انتقال انواع مواد شیمیایی قابل تغییر است 8- دارای یکسال گارانتی باید بدانید که یک پمپ خوب و مناسب برای جکوزی باید تجهیزاتی که برای آن در نظر گرفته می شود از ظرفیت آبدهی و دبی پمپ محاسبه شده براساس فشار دینامیکی کل حاصل می شود، اندکی بیشتر محاسبه شود. چرا که ممکن است بعد ها به دلیل رسوب گذاری در سیستم انتقال آب و صافی ها، کمی از فشار آن کاسته شود. همچنین در نظر داشته باشید که انتخاب یک پمپ با ظرفیت بیش از حد معمول و نا متعارف سبب آسیب به تجهیزات انتقال و صافی ها و در نهایت کل سیستم جکوزی می شود. پروانه الکتروپمپ اتابلوک(جکوزی) آزاد البرز مدل 40-200 5.5hp از جنس پلی آمید الیاف دار است که در برابر رسوبات و خوردگی مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. همچنین این محصول توان تحمل 16 بار فشار را داراست و سیالاتی با دمای بین 50 تا 140 درجه سانتی گراد را در مدار به جریان می اندازد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
الکتروپمپ اتابلوک جکوزی آزاد البرز مدل 200-50  5hp
۴,۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 دستگاه

الکتروپمپ اتابلوک(جکوزی) آزاد البرز مدل 200-50 5.5hp برای موارد زیر کارایی دارد: 1- سیرکوله کردن آب داغ و سرد 2- انتقال آب برای مصارف کشاورزی ، مسکونی ،صنعتی 3- ساخت انواع بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی 4- انتقال آب در سیستمهای تاسیساتی و تهویه مطبوع 5- انتقال مواد شیمیایی ظرفیت آبدهی و دبی پمپ از نکات قابل توجه است که در هنگام خرید یک جکوزی مناسب باید به آن توجه شود. این مورد باید از مقدار محاسبه شده بر اساس فشار دینامیکی، اندکی بیشتر در نظر گرفته شود. این امر به دلیل رسوب گذاری در سیستم انتقال آب و صافی ها ممکن است از فشار آن بکاهد. باید دقت داشت که انتخاب یک پمپ با ظرفیت بیش از حد معمول و نا متعارف به تجهیزات انتقال و صافی ها و در نهایت کل سیستم جکوزی می شود. این محصول از پروانه یی از جنس پلی آمید الیاف دار برخوردار بوده که در برابر رسوبات و خوردگی مقاومت خوبی از خود نشان می دهد همچنین این محصول توان تحمل 16 بار فشار را داراست و سیالاتی با دمای بین 50- تا 140 درجه سانتی گراد را در مدار به جریان می اندازد. الکتروپمپ اتابلوک(جکوزی) آزاد البرز مدل 200-50 5.5hp از گارانتی یک ساله ی شرکت آزاد البرز برخوردار است.

الکتروپمپ اتابلوک جکوزی آزاد البرز مدل 200-50 7hp
۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مهم‌ترین نکته در انتخاب الکتروپمپ اتابلوک جکوزی در نظر داشتن تجهیزات مربوطه است که ظرفیت آبدهی و دبی پمپ به دلیل اینکه ممکن است بعد‌ها با رسوب گذاری در سیستم انتقال آب و صا‌فیها از فشار آن کاسته شود؛ ازمقدار محاسبه شده ای که بر اساس فشار دینامیکی کل حاصل می شود، بیشتر باشد. لازم به توضیح است الکتروپمپ اتابلوک جکوزی که انتخاب می شود باید با ظرفیت آن هماهنگ باشد تا دچار آسیب به بخش های انتقال و صافی ها و در نهایت کل سیستم جکوزی نشود. در این پکپ یک پلی آمید پروانه یتعبیه شده است که در برابر رسوبات و خوردگی ها از مقاومت بالایی برخوردار است. توان تحمل فشار الکتروپمپ اتابلوک جکوزی 16 بار است و توانایی انتقال سیال با آبند مکانیکال سیل از دمای 50- تا 140 درجه سانتی گراد را دارد.  از دیگر ویژگی های قابل تامل این پمپ برخورداری گارانتی یک ساله شرکت آزاد البرز است.

الکتروپمپ اتابلوک_جکوزی آزاد البرز مدل 200-65  7hp
۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 دستگاه

الکترو پمپ اتابلوک(جکوزی) آزاد البرز مدل 200-65 7.5hp با قطر خروجی 32 تا 65 میلی متر از ظرفیت آبدهی 20 تا 110 متر مکعب در ساعت برخوردار است. این پمپ گریز از مرکز بوده و با آببند مکانیکال سیل همراه است و در دمای 50- تا 140 درجه سانتی گراد به راحتی سیال با آبند مکانیکال سیل را منتقل می کند. پمپ جکوزی آزاد البرز با حداکثر توان 16 بار عملکرد قابل توجهی داشته و به راحتی می توان مواد اولیه برای انتقال انواع مواد شیمیایی را تغییر داد. از نکات مهم دیگر این پمپ گارانتی یک ساله ی آن است که می تواند دلیلی بر عملکرد درخور آن باشد. با توجه به مشخصات پمپ، نکاتی که همیشه در هنگام انتخاب آن برای تجهیزات مربوطه باید مد نظر قرار داد، این است که ظرفیت آبدهی و دبی پمپ باید از مقدار محاسبه شده ای که بر اساس فشار دینامیکی کل بدست می آید، اندکی بیشتر در نظر گرفته شود؛ چرا که ممکن است بعد ها به دلیل رسوب گذاری در سیستم انتقال آب و صافی ها، کمی از فشار آن کاسته شود. همچنین در نظر داشته باشید که انتخاب یک پمپ با ظرفیت بیش از حد معمول و نا متعارف سبب آسیب به تجهیزات انتقال و صافی ها و در نهایت کل سیستم جکوزی می شود. پروانه این محصول از جنس پلی آمید الیاف دار است که در برابر رسوبات و خوردگی مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. همچنین این محصول توان تحمل 16 بار فشار را داراست و سیالاتی با دمای بین 50 تا 140 درجه سانتی گراد را در مدار به جریان می اندازد.

الکتروپمپ اتابلوک - جکوزی - آزاد البرز مدل 200-65 10hp
۵,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 دستگاه

مهم‌ترین نکته در انتخاب یک پمپ جکوزی در نظر داشتن تجهیزات مربوطه است که ظرفیت آبدهی و دبی پمپ به دلیل اینکه ممکن است بعد‌ها با رسوب گذاری در سیستم انتقال آب و صا‌فیها از فشار آن کاسته شود؛ ازمقدار محاسبه شده ای که بر اساس فشار دینامیکی کل حاصل می شود، بیشتر باشد. لازم به توضیح است پمپی که انتخاب می شود باید با ظرفیت آن هماهنگ باشد تا دچار آسیب به بخش های انتقال و صافی ها و در نهایت کل سیستم جکوزی نشود. در این پکپ یک پلی آمید پروانه یتعبیه شده است که در برابر رسوبات و خوردگی ها از مقاومت بالایی برخوردار است. توان تحمل فشار این محصول 16 بار است و توانایی انتقال سیال با آبند مکانیکال سیل از دمای 50- تا 140 درجه سانتی گراد را دارد. جکوزی مدل 200-160 10hp دارای قطر خروجی 32 تا 65 میلی متر بوده و ظرفیت آبدهی آن 20 تا 110 متر مکعب در ساعت است. از دیگر ویژگی های قابل تامل این پمپ برخورداری گارانتی یک ساله شرکت آزاد البرز است.

الکتروپمپ اتابلوک -جکوزی - آزاد البرز مدل 160-32  3hp
۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 دستگاه

برای انتخاب مناسب یک پمپ جکوزی باید تجهیزات مربوطه را در نظر داشت که ظرفیت آبدهی و دبی پمپ از مقدار محاسبه شده ای که بر اساس فشار دینامیکی کل حاصل می شود، بیشتر باشد. دلیل این امر این است که ممکن است بعدها با رسوب گذاری در سیستم انتقال آب و صافی ها، از فشار آن کاسته شود. لازم به توضیح است پمپی که انتخاب می شود باید با ظرفیت آن هماهنگ باشد تا دچار آسیب به بخش های انتقال و صافی ها و در نهایت کل سیستم جکوزی نشود. پلی آمید پروانهی این محصول را همراهی نموده که در برابر رسوبات و خوردگیها از مقاومت بالایی برخوردار است. توان تحمل این محصول 16 بار فشار بوده و سیالات با دمای بین 50 تا 140 درجه سانتی گراد را در مدار به جریان می اندازد. جکوزی مدل 32-160 3hp از قطر خروجی 32 تا 65 میلی متر برخوردار بوده و ظرفیت آبدهی آن 20 تا 110 متر مکعب در ساعت است. این پمپ امکان انتقال سیال با آبند مکانیکال سیل از دمای 50- تا 140 درجه سانتی گراد را دارا است. توان فشار حداکثر 16 بار را متحمل بوده و می تواند مواد به کار برده شده در این پمپ را برای انتقال مواد شیمیایی تغییر دهد. از دیگر ویژگی های قابل تامل این پمپ برخورداری گارانتی یک ساله شرکت آزاد البرز است.

پمپ درین رفسنتر مدل TANK PUMP
۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ درین رفسنتر مدل TANK PUMP با حداکثر پمپاژ 15 لیتر بر ساعت برای کولرهای گازی و فن کویل ها استفاده می شود. میزان هد پمپ درین رفسنتر مدل تانک 5.2 متر است و ابعاد آن 280 * 125 * 180 میلی متر است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
پمپ درین رفسنتر مدل Mute Wedge
۷۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ درین رفسنتر مدل Mute Wedge برای نصب زیر پنل کولر گازی یا دیواری کاربرد دارد. میزان صدای این پمپ در فاصله یک متری معادل 19 دسیبل است و مخزن ذخیره آن 230 میلی لیتر گنجایش دارد. پمپ درین رفسنتر مدل Mute Wedge قابلیت تامین تا 20 لیتر بر ساعت دبی و تامین ارتفاع پرتاب تا 20 متر را دارد.

پمپ دنده ای هیدرولیک
۱,۰۰۰,۰۰۰-۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فروش پمپ دنده ای هیدرولیک :شرکت بنیان تدبیر پارس بر اساس وظائف ذاتی، خود را متعهد به ارائه راه حل جامع و قابل اتکا در حوزه هیدرولیک صنعتی و اتوماسیون می داند. ما تمام توان خود را برای تامین مواد اولیه و قطعات با کیفیت و ارائه خدمات فنی مناسب بکار می بریم. پمپ دنده ای هیدرولیک، پمپ های دوبل و فلودیوایدر ساخت Vivoil ایتالیا با تنوع و کیفیت بسیار بالا در سایزهای مختلف در انبار شرکت موجود است.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

زیر دسته های پمپ های صنعتی و خانگی

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل