× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
پمپ گل کش آبروان HDS
۵۰۰,۰۰۰-۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ گل کش آبروان HDS  مقاوم به سایش است و قطعات سایشی آن به سهولت تعویض می شود. پروانه بالانس این پمپ گل کش دینامیکی شده است. ویژگی ها : پروانه یکسر آویز آبدهی از ۱۰ تا ۳۵۰ مترمکعب بر ساعت

الکتروپمپ آتش نشانی
۵۰۰,۰۰۰-۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروپمپ سفارشی آتش نشانی با آب بندی نوارگرافیتی (بدون آزبست ) است. بلبرینگ و رولبرینگ این الکتروپمپ آتش نشانی از نوع  NACHI است. نوع پوسته این الکتروپمپ سفارشی با توجه به فشار کاری ، GG25 است.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
موتور پمپ ملخی فلایت مدل LL3601
۱,۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

موتور پمپ ملخی فلایت به منظور پمپ آب خالص یا تمیز، آب های زیرزمینی برای مصارف آبیاری زمین های کشاورزی, احیای اراضی و پروزه های سد و آب بند تولید شده اند. این پمپ ساخت سوئد است. سرعت پمپ ملخی 735 در دقیقه است. موتور پمپ ملخی ، پمپی شناور با فشار بالا ( High-pressure submersible pump) است.  برند محصول brand: FLYGT , made in SWEDEN می باشد. از ویژگی های دیگر موتور پمپ ملخی فلایت انتقال آب در حجم زیاد ( transfer water in large volume) می باشد. سال ساخت این محصول 1977 است.  

پمپ سانتریفیوژ
۲,۰۰۰,۰۰۰-۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

پمپ سانتریفیوژ پر کاربردترین نوع پمپ آبی در صنعت هستند به طور متوسط 75% پمپ های به کار رونده در صنعت از نوع پمپ سانتریفیوژ هستند. از انجا که این پمپ ها همواره مقدار مشخصی از دبی آب را در یک فشار ثابت و در هر موقعیتی تامین میکنند پمپ های ایده آلی به شمار می روند. این پمپ ها بر اساس تئوری نیروی گریز از مرکز کار میکنند. وقتی پره پمپ درون محفظه آن دوارن میکند سیال را از مرکز به بیرون هل میدهد و وقتی این عمل انجام میشود سیال جایگزین ، تحت فشار اتمسفر یا فشارهای مصنوعی و بالاتر به سمت مرکز کشیده میشود. سیالی که به بیرون هل داده شده از طریق مسیر خروجی تخلیه میشود.این سیال فشاری خواهد داشت که مقدار آن را میتوان به وسیله گام پروانه پمپ و نیز سرعت دورانی آن محاسبه کرد. این پمپ ها دو عضو اصلی دارند بدنه و پروانه .  

پمپ کارواش
۵,۰۰۰,۰۰۰-۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ ایتالیایی برتولینی و اینتر پمپ با موتوژن یا موتور چینی ۱۱۰ بار تکفاز و سه فاز و ۲۰۰ بار سه فاز تولید میشود. سیستم های کارواش اتوماتیک در دو نوع آبگرم و آب سرد می باشند. جهت کارواش و مه پاش و سند بلاست مود استفاده قرار میگیرد. کارواش های خانگی پرتابل و صنعتی ، جاروبرقی سه موتوره آب و خاک ، کلیه تجهیزات کارواش ، کمپرسور باد ، کف پاش و مواد شوینده معمولی و نانو از تولیدات دیگر این شرکت هستند.

پمپ گِل کش گریز از مرکز افقی
۷,۰۰۰,۰۰۰-۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ گِل کش گریز از مرکز افقی با محفظه حلزونی ، یک طبقه ، پروانه یک سر آویز و موتور جدا تک مکشه مرکزی است. موارد کاربرد گل کش : پمپاژ مایعاتی مانند گل حفاری آب گل آلود ( دارای شن و ماسه ) دوغاب مصالح ساختمانی محلول موم مخلوط مواد نفتی سنگین مورد استفاده در صنایع کاغذ سازی ، صنایع قند و مواد شوینده کاربردهای معمول پمپ های گریز از مرکز مانند آبرسانی و آبیاری و پمپاژ مواد شیمیایی و سبک قابل ذکر است که جنس مواد این پمپ های گل کش بر حسب تقاضا قابل تغییر است.

پمپ روغن داغ
۳,۸۰۰,۰۰۰-۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ های روغن داغ جهت پمپاژ سیال هایی که فاقد ذرات درشت هستند ، با دمای بسیار بالا کاربرد دارد. خنک کاری در این نوع پمپ ها توسط هوا صورت می گیرد . پمپ و موتور به صورت مستقیم هم راستا به هم کوپله شده و نصب و راه اندازی در محل بهره برداری را به سهولت میسر می نماید. جهت آب بندی صحیح و اطمینان از عدم نشتی به خاطر خطرات سیال عامل ، از دو عدد سیل مکانیکی مقاوم تا دمای 300 درجه سانتی گراد استفاده شده است .  

پمپ هیدرولیک
۱,۷۰۰,۰۰۰-۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

پمپ هیدرولیک وسیله‌ای است که در یک سامانه هیدرولیک دبی ایجاد می‌کند. پمپ‌ها یکی از دو بخش اصلی محرک اولیه سامانه‌های هیدرولیک هستند (بخش دیگر الکتروموتور یا موتور احتراقی است که توان ورودی پمپ را تأمین می‌کند).توان ورودی پمپ از یک موتور تأمین می‌شود و توان هیدرولیکی را به عنوان خروجی تحویل می‌دهد. پمپ هیدرولیکی تبدیل کار مکانیکی به هیدرولیکی را انجام می دهد. حجم جابجایی این پمپ 78 لیتر به دقیقه و حداکثر فشار کاری 175 بار است. محدوده دمای کاری این پمپ 5- الی 90+ درجه سلسیوس است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
پمپ طبقاتی گراندفوس مدل crn 32-10
۶۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ طبقاتی گراندفوس مدل crn 32-10 از محصولات شرکت دانمارکی و معتبر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پمپ در جهان می باشد. این محصول از جمله پمپ هایی است که برای اکثر صنایع که در آن ها فشار بالا ، دمای بالا و نوع سیال اهمیت دارد ، کاربرد های فراوانی دارند و برای آب شور وآب دریا مناسب می باشد . این پمپ در دنیا بسیار مشهور است که این شهرت گویای کیفیت بسیار بالای این محصول دانمارکی است. از ویژگی های پمپ طبقاتی گراندفوس می توان به کارکرد کم صدا ، راندمان بسیار بالا ، کیفیت فوق العاده ، مقاومت بلبرینگ در برابر سایش ، خدمات آسان ، فشار بالا و ... اشاره کرد.  

پمپ روتاری دست دوم مدل Edwards
۱۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ روتاری مدل Edwards ساخت کشور آلمان می باشد. این پمپ کارکرده اما در حد نو می باشد. ویژگی های این پمپ به شرح زیر است : پمپ به صورت دو مرحله ای کار می کند و دارای قدرت مکش 8 مترمکعب بر ساعت می باشد. همچنین خلاء نهایی پمپ 3-^10 میلی بار است.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

زیر دسته های پمپ های صنعتی و خانگی

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل