× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
بوستر پمپ آب , پمپ های صنعتی و خانگی
۱,۰۰۰,۰۰۰-۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

بوستر پمپ آب سیرکولاتوربرای سیرکوله کردن آب گرم و سرد در سیستم تهویه هوا و رادیاتورها، انتقال آب از سیستم گرمایش مرکزی و تهویه ی هوا و همچنین سیستم گرم کردن آب درصنایع مختلف برای انتقال مایعات شیمیایی و صنعتی و سیستم های شستشواستفاده میشود . مزایای بوستر پمپ آب : • حذف ضربات هیدرولیکی • قابلیت حمل و نصب آسان • قابلیت سرویس در حین کار • وجود سیستم های مختلف محافظت الکترونیک • صرفه جویی در مصرف انرژی الکتریکی • آب دهی بسیار پایین تا بسیار بالا (افزایش و کاهش دور الکتروموتور براساس نیاز مصرفی در بوستر پمپ های دور متغیر) • کاهش استهلاک پمپ • کاهش استهلاک لوله کشی و رایزرساختمان • وجود یک پمپ آماده به کار در زمان از کار افتادن پمپ آب در حال کار این بوستر پمپ ها بصورت کاملا خودکار جهت ثابت نگه داشتن فشار آب مصرفی، متناسب با الگوی مصرف شبکه طراحی می شوند. با شروع مصرف، ابتدا یکی از پمپ ها روشن و با تغییر سرعت پمپ اول، فشار آب مصرفی ثابت نگه داشته می شود. چنانچه میزان مصرف بیشتر شود و پمپ اول قادر به تامین نیاز مصرفی نباشد، پمپ دوم بصورت خودکار روشن شده و به همین ترتیب پمپ های بعدی میتوانند راه اندازی شوند تا فشار مصرفی همیشه ثابت بماند. با کاهش مصرف، پمپ ها بصورت خودکار و به ترتیب خاموش می گردند.از ویژگی های بوستر پمپ های هوشمند امکان کار نوبتی پمپ ها (Change Over) بوده که باعث تقسیم کار در بین پمپ ها و در نتیجه تقسیم استهلاک ناشی از مصرف در بین آنها می گردد. لازم بذکر است در صورت قطع کامل مصرف، سیستم بصورت کامل خاموش و در حالت آماده به کار قرار می گیرد. موارد استفاده بوستر پمپ آب : • ساختمان هایی که در انتهای خط قرار دارند. • ساختمان هایی که در بالاترین قسمت قرار دارند • مکان های که با کمبود آب مواجه هستند. • مکان هایی که در ساعاتی از روز با کم فشاری آب مواجه هستند. • تقویت کننده آب شرب مجتمع های مسکونی و مراکز تجاری، استادیوم های ورزشی و استخر ها • سیستم های اطفا حریق (بوستر پمپ دور ثابت) • دستگاه های تحت فشار برای استفاده در گلخانه ها، باغات و کشت صنعتی • سیستم های تصفیه آب و RO  

پمپ آب کولری الکتروژن سبلان , پمپ های صنعتی و خانگی
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ آب کولری الکتروژن سبلان با کلاهک و بدنه سبز رنگ در بازار تولید شده است. سیم استفاده شده در این پمپ آب کولری از جنس آلومینیومی بوده و در بسته بندی کارتن تکی و دوازده عدد در یک کارتن توسط گل الکتریک به عنوان نمایندگی الکتروژن عرضه میگردد. پمپ آب کولری یکی از محصولات جانبی الکتروموتورهای کولری است که در کنار آنها در کولرهای آبی به خنک کردن منازل میپردازند.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
پمپ آب کولری الکتروژن زاگرس , پمپ های صنعتی و خانگی
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 عدد

پمپ آب کولری الکتروژن زاگرس یکی از قوی ترین و موفق ترین تولیدات پمپ آب کولری در داخل کشور است که با راندمان بالا و به صورت پیوسته توانایی کارکرد را داشته و نسبت به پمپ آب الوند تولیدی الکتروژن تنها تشت نداشته و نمیتواند بدون آب نیز کار کند. در تولید این الکتروموتور نیز از سیم مسی استفاده شده است و کلاهک زردرنگ و پایه طوسی از مشخصه های ظاهری پمپ آب زاگرس است. همانطور که مشخص است سرعت دربار نامی بالا همان مبحث راندمان بالای این پمپ آب کولری میباشد که با جریان نامی 0.2 آمپر مشخصه خوبی را برای این پمپ آب دست و پا کرده است. استاتور این پمپ آب کولری نیز یو شکل میباشد که توانایی آن را نسبت به سایر نمونه ها بالاتر میبرد و قابلیت چرخش در دو جهت CW و CCW را برای آن ممکن میسازد.

پمپ آب کولری البرز الکتروژن آلومینیومی , پمپ های صنعتی و خانگی
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ آب کولری البرز الکتروژن آلومینیومی با سیم مسی تولید میگردد و یکی از پمپ آب های پر مصرف در بازار میباشد که در کارتن تکی و بسته های دوازده عددی عرضه میگردد. یکی از موارد بسیار مهم و مورد نیاز در کولرهای آبی پمپ آب کولری میباشد که به نوعی نقش مکمل و خنک سازی هوا را با پخش آب بر روی پوشال ها برعهده دارد. الکتروپمپ های آب کولری درانواع مختلف تولید شده اند و همه روزه در موارد مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. پمپ آب کولری البرزالکتروژن یکی از مورد استفاده ترین پمپ های آب کولری الکتروژن میباشد که تنها با رنگ نارنجی روشن نیز در بین الکتروپمپ های الکتروژن شناخته میشود. جنس سیم لاکی استفاده شده در این الکتروپمپ آب از جنس آلومینیومی است همچنین یاتاقان بوش بوده و نوع استاتور نیز قطب چاکدار است. پمپ های آب کولری الکتروژن به دلیل سرعت دربار نامی بالایی که دارند، به خوبی از عهده پخش آب برمیآیند و به همین جهت نیز فرآیند پخش آب بر روی پوشال های آب را به خوبی انجام میدهند.

الکتروپمپ آب کولری تیپ SH 300 موتوژن , پمپ های صنعتی و خانگی
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور کولری به عنوان محصولی خانگی و صنعتی، از تولیدهای موتوژن میباشد و میتوان موتوژن را به تولید کننده برتر در این زمینه شناخت، پمپ آب کولری موتوژن نیز به عنوان تکمیل کننده موتور کولری از دیگر تولیدات موتوژن میباشد که به عنوان محصولی ویژه توسط این شرکت تولید میگردد. تیپ پمپ آب کولری موتوژن SH 300 بوده و تنها همین مورد در حال تولید است. رنگ نارنجی کلاهک و بدنه خاکستری طوسی رنگ این پمپ آب نمادی است که همگی در طی این سالها از آب کولری موتوژن میشناسند. پمپ آب کولری موتوژن دارای دو قطب بوده و سرعت دربار نامی آن نیز 2400 rpm میباشد. ولتاژ 220 ولت و جریان نامی 0.35  آمپر از دیگر مشخصه های فنی مهم پمپ آب کولری موتوژن است. برای بسیاری از افرادی که قصد خرید محصولات موتوژن را مخصوصا برای اولین بار دارند، علاوه بر مشخصات فنی محصول، مشخصات ابعادی آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است، به همین جهت نیز در این قسمت مشخصات ابعادی این محصول درج گردیده شده است. الکتروپمپ های آب کولری موتوژن یکی از موفق ترین پمپ آب ها میباشد و طول عمر بالا در کنار پخش کنندگی خوب آب از عوامل موفقیت این پمپ است. 1- کفی پمپ آب 2- تنه پایینی پمپ 3- پروانه پمپ 4- مهره 5- واشر فنری 6- تنه بالایی پمپ 7- واشر لاستیکی 8- پیچ ثروبلت 9- واشر 10- ترمینال ارت 11- براکت پایین 12- واشر کاغذی 13- واشر مایلار 14- روتور 15- استاتور سیم پیچی شده 16- براکت بالا 17- واشر لاستیکی کاور 18- کاور 19- خار نگهدارنده کاور 20- زانو

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

زیر دسته های پمپ های صنعتی و خانگی

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل