× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
کمپرسور اسکرو 10 هزار لیتری
۳۹,۰۰۰,۰۰۰-۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

کارکرد کمپرسور اسکرو به این صورت است که هوا یا گاز به وسیله روتورهایی که در درون سیلندر هست به جریان می افتد . روتورهای کمپرسور اسکرو مثل پیچ های چند راهه ای بوده که به شکل نر و ماده در داخل یک دیگر می چرخند و با حرکت خود گاز یا هوا را به طرف جلو می برند ، که در نهایت موجب به وجود آمدن خلا و ورود مدوام گاز به داخل کمپرسور می شود و با کمتر شدن فاصله بین ملکول های گاز موجب افزایش فشار آن می شوند. تابلو برق این کمپرسور برند ls  کره و رنگ بدنه آبی و سفید الکترواستاتیک است.

کمپرسور اسکرو مدل beh60
۵۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

در کمپرسور اسکرو دو روتور مارپیچ که به طور متناوب گردش می کنند سیال را به محفظه می راند و فشار آن را افزایش می دهد. با گردش روتورها سیال به درون محفظه کشیده شده و در ادامه کار روتور، سیال را به انتها می راند، آن را به دام انداخته و بدین ترتیب فشارش را بالا می برد.سیال فشرده شده از انتها خارج می شود. این کمپرسورها تمایل به حرکت آرام دارند و لرزش چندانی نداشته از این رو نیازی به فنر ندارند، با این حال برای جلوگیری از لرزش های احتمالی در فرکانس های بالا یک لرزه گیر روی آن ها تعبیه می شود. لازم به ذکر است روتورها نباید خشک کار کنند و شیارهای روتور باید همواره روغنکاری شوند تا دچار خوردگی و ساییدگی نشوند.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کمپرسور پیستونی سری TK
۳,۸۰۰,۰۰۰-۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کمپرسور پیستونی سری TK ساخت شرکت بهسام است. کمپرسور های پیستونی اساسا جز ماشین های با ظرفیت ثابت هستند ولی در شرایط خاصی می توان ظرفیت آن را برحسب شرایط مورد نیاز تغییر داد . مشخصات فنی : مدل دستگاه : سری TK واحد هواساز دستگاه ساخت شرکت فیاک ایتالیا تک مرحله ای رنگ بدنه دستگاه الکترواستاتیک کوره ای در رنگ های آبی و قرمز

درایر تبریدی یا خشک کن کمپرسور اصفهان
۱۸,۰۰۰,۰۰۰-۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

با توجه به این که هوای خروجی از کمپرسور ها حاوی قطرات قابل توجهی از بخار آب می باشد و این علت موجب اکسیداسیون ، خوردگی و وارد آمدن خسارت قابل توجهی به تجهیزات مورد استفاده خواهد شد. لذا این شرکت جهت جلوگیری از خسارات وارده و تامین هوای خشک درایر های تبریدی و جذبی با ویژگی های زیر راجهت مشتریان خود پیشنهاد میدهد: 1- نقطه شبنم 2-طراحی جهت کارکرد مداوم 3- نقطه شبنم PDP ثابت در وضعیت های کار مختلف 4- افت فشار پایین حتی در شرایط کاری متغیر 5-تابلو کنترل هوشمند با دقت و حساسیت بسیار عالی 6-شیر تخلیه رطوبت با تحمل بدترین شرایط دما، فشار و رطوبت 7- استفاده ترکیبی از مواد خشک کن با بالاترین کیفیت ساخته شده در بهترین کمپانی ها  

کمپرسور 37 کیلووات
۷۰,۰۰۰,۰۰۰-۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کمپرِسور یا متراکم‌ کننده برای فشرده کردن سیالات تراکم پذیر به کار می‌رود. در برخی دستگاه‌ها و ماشین‌آلات، کمپرسورها وسایلی هستند که توسط آن‌ها هوا فشرده شده و سپس به سمت قسمت احتراق فرستاده می‌شود. دستورات و احتیاطات ایمنی کار با کمپرسور : - اپراتور و مسئول کمپرسور باید کاملا با سیستم آشنا بوده و مهارت فنی داشته باشد. - قبل از کار با کمپرسور، تعمیرات و بازرسی روی سیستم از تخلیه هوای فشرده داخل و قطع بودن جریان برق اطمینان حاصل شود. - تنظیمات فشار بالا و پایین کمپرسور بنا به گراف فنی واحد هوا ساز بوده و اعمال بار بیشتر موجب صدمه به کمپرسور می شود. از تغییرات روی کمپرسور بدون هماهنگی واحد خدمات پس از فروش شرکت بپرهیزید. - استفاده از هر نوع لوله و شلنگ بدون توجه به تحمل فشار آن ممنوع است. - برای رفع ایراد برقی استفاده تکنسین با تجربه الزامی است. - قبل از استارت دستگاه باید مطمئن شد که هیچ کس در معرض خطر نباشد. - سطح خنک کاری در رادیاتور را بررسی شود که همیشه تمیز بوده و مانعی در سر راه آن نباشد.  هوای خروجی از کمپرسور برای تنفس مناسب نیست و از هوای فشرده کمپرسور برای تمیز کاری لباس ها استفاده نشود. - بهتر است اپراتور هر چند وقت یکبار روغن کمپرسور را در حالت خاموش چک کرده و وضعیت داخلی کمپرسور را بررسی کند و فیلتر هوای ورودی کمپرسور را بادگیری و تمیز نماید در صورت مشاهده مشکل سریعا با واحد خدمات پس از فروش شرکت ارتباط برقرار کند. - از جو شکاری در نزدیک کمپرسور یا لوله های دارای روغن بپرهیزید. - در هر شرایط تعمیری به جهت چرخش الکتروموتور دقت شود، اگر بیش از 20 ثانیه اختلاف جهت حرکت کند صدمه شدیدی به کمپرسور وارد می شود.

کمپرسور اسکرو مدل es 22 a
۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کارکرد کمپرسور اسکرو اینگونه است که هوا یا گاز بوسیله رتورهایی که در درون سیلندر هست به جریان می افتد . رتورهای کمپرسور اسکرو مثل پیچ های چند راهه ای بوده که به شکل نر و ماده در داخل یکدیگر می چرخند و با حرکت خود گاز یا هوا را به طرف جلو می برند . که در نهایت موجب بوجود آمدن خلا و ورود مداوم گاز به داخل کمپرسور می شود و با کمتر شدن فاصله بین ملکول های گاز موجب افزایش فشار آن می شوند. فاصله بین رتورها و بدنه بایستی ناچیز باشد چونکه اگر فاصله زیاد باشد باعث نشتی درونی می شود که در نهایت باعث کمتر شدن کارایی و عملکرد کمپرسور  می شود و از طرف دیگر میزان حرارت زیاد می شود. هوای محیط اطراف به درون کمپرسور کشیده می شود و در آنجا بین چرخنده ( روتورها) و پوسته به دام می افتد و در برخورد با نر و مادگی روتورها با همدیگه هوا در طول کمپرسور پیش رفته و آرام آرام حجمش کاهش پیدا می کند و از دستگاه بیرون می رود به طور کلی و خلاصه در یک جمله می توان گفت هوا محیط وارد کمپرسور اسکرو می شود و متراکم شده و در آخر از دستگاه بیرون می رود. خدمات ویژه رایگان : 1)دستگاه فوق دارای یکسال یا 3000 ساعت گارانتی میباشد 2)مشاوره فنی در مورد انتخاب کمپرسور و ظرفیت سنجی. 3)مشاوره فنی در مورد نحوه لوله کشی کمپرسور خانه و سالن تولید. 4)آموزش کامل نحوه عملکرد تجهیزات ارائه شده. 5)آموزش کامل نگهداری و تعمیرات از تجهیزات خریداری شده به همراه چک لیست مربوطه. 6)آموزش کامل نحوه عملکرد تجهیزات ارائه شده. 7)ارائه خدمات فنی شبانه روزی در حداقل زمان ممکن * محل تحویل : پشت درب کارخانه فروشنده

کمپرسور اسکرو
۲۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کارکرد کمپرسور اسکرو اینگونه است که هوا یا گاز بوسیله رتورهایی که در درون سیلندر هست به جریان می افتد . رتورهای کمپرسور اسکرو مثل پیچ های چند راهه ای بوده که به شکل نر و ماده در داخل یکدیگر می چرخند و با حرکت خود گاز یا هوا را به طرف جلو می برند که در نهایت موجب بوجود آمدن خلا و ورود مداوم گاز به داخل کمپرسور می شود و با کمتر شدن فاصله بین ملکول های گاز موجب افزایش فشار آن می شوند. فاصله بین رتورها و بدنه بایستی ناچیز باشد چونکه اگر فاصله زیاد باشد باعث نشتی درونی می شود که در نهایت باعث کمتر شدن کارایی و عملکرد کمپرسور  می شود و از طرف دیگر میزان حرارت زیاد می شود . هوای محیط اطراف به درون کمپرسور کشیده می شود و در آنجا بین چرخنده ( روتورها) و پوسته به دام می افتد و در برخورد با نر و مادگی روتورها با همدیگه هوا در طول کمپرسور پیش رفته و آرام آرام حجمش کاهش پیدا می کند و از دستگاه بیرون می رود به طور کلی و خلاصه در یک جمله می توان گفت هوا محیط وارد کمپرسور اسکرو می شود و متراکم شده و در آخر از دستگاه بیرون می رود.

کمپرسور پیستونی 150 لیتری دو سیلندر
۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کمپرسور به ماشینی اطلاق می شود که از آن برای افزایش فشار سیالات تراکم پذیر (گازها و بخارات) استفاده می شود. کمپرسورهای تناوبی (RECIPROCATING) که رفت و برگشتی نیز نامیده میشوند یکی از قدیمی ترین انواع کمپرسورها میباشند. کمپرسور پیستونی 150 لیتری دو سیلندر کیان کمپرسور با مخزن 150 لیتری رنگ استاتیک ، واحد هواساز دو سیلندر کتابی (2055) و الکتروموتور 5/1 اسب (فیوزدار) تکفاز است. این کمپرسور مناسب برای کارهای سنگین و مداوم، رنگرزی، راه اندازی همزمان چند ابزار بادی، آپاراتی و ...است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کمپرسور پیستونی 150 لیتری تک سیلندر
۷۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کمپرسور به ماشینی اطلاق می شود که از آن برای افزایش فشار سیالات تراکم پذیر (گازها و بخارات) استفاده می شود. کمپرسورهای تناوبی (RECIPROCATING) که رفت و برگشتی نیز نامیده میشوند یکی از قدیمی ترین انواع کمپرسورها میباشند. کمپرسور پیستونی 150 لیتری تک سیلندر کیان کمپرسور با مخزن 150 لیتری رنگ استاتیک ، واحد هواساز تک سیلندر (1065) و الکتروموتور 5/1 اسب تکفاز فیوزدار است. این کمپرسور مناسب برای آپاراتی و تعمیرگاهی سبک و راه اندازی همزمان چند ابزار بادی است.

دستگاه بادمک استافر
۸۹۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

تزیین با دستگاه بادمک استافر یک روش جدید تزیین هدیه، قراردادن هدیه (گل، عروسک، ...) در بادکنک هست. هدیه در بادکنک، یک روش کلاسیک برای هدیه دادن است که شما با استفاده از آن می توانید هدیۀ خود را به جای کادو پیچ کردن از آن استفاده کنید.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل