× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
معرفی انواع اتو صنعتی (کارگاهی)معرفی انواع اتو صنعتی (کارگاهی)

از اتو های صنعتی به خصوص از انواع اتو کارگاهی مخزن دار، اتو ایستاده و اتو سرد برای صاف کردن و باز کردن چروک لباس ها بعد از خشک...

ادامه مطلب  
اتو کارگاهی مخزن دار

اتو کارگاهی مخزن دار چیست؟
یکی از ابزارآلات و تجهیزات که باید در هر مزون و یا تولیدی لباس وجود داشته باشد اتو می باشد، این اتو باید دارای قدرت زیاد و دوام بالا باشد. از آنجا که حجم تولید در لباس ها و مزون ها بسیار زیاد است اتو کارگاهی مخزن دار ممکن است گزینه مناسبی برای انتخاب باشد. استفاده از این اتوها جهت اتوکشی لباس ها با مزایای قابل توجهی همراه می باشد.


آشنایی با ویژگی های مهم و قابل توجه اتو کارگاهی مخزن دار
در این نوع اتوها، مخزن آب از سری اتو جدا می باشد به همین دلیل اتوکشی و بخاردهی با استفاده از اتوها به آسانی انجام می گیرد. مخزن آب دستگاه که معمولاً ثابت می باشد روی میز اتو قرار می گیرد و مسئول فراهم نمودن بخار مورد نظر می باشد در مرحله بعد بخار از طریق لوله به اتو منتقل می شود. استفاده از این اتو جهت اتوکشی لباس ها دارای مزایای قابل توجه می باشد که از جمله آن ها می توان به برق نیفتادن روی انواع پارچه، بخاردهی مناسب و کیفیت بالای اتوکشی اشاره کرد.
اتو کارگاهی مخزن دار اغلب از جنس های مختلف ساخته شده است و اتو کارگاهی مخزن دار از جنس تفال بهترین نوع آن می باشد. استفاده از این اتو برای اتوکشی لباس ها باعث صرفه جویی در وقت و زمان می شود و اتوکشی لباس هایی که دارای بافت ضخیمی هستند با استفاده از این اتو به بهترین نحو انجام می گیرد. شما می توانید برای اتوکشی چندین لایه پارچه از این اتو استفاده کنید. یکی از ویژگی های قابل توجه این اتو بخار عمودی قدرتمند آن می باشد که جهت اتوکشی پرده ها و لباس های ظریف که دارای پارچه نازک می باشند مناسب خواهد بود. یکی دیگر از مزایای استفاده از اتو کارگاهی مخزن دار این است که به سرعت گرم می شود.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان