فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

شهر تامین کننده
برند
فقط تخفیف دار ها
فقط کالاهای موجود
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی (اینفوگرافی)راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی (اینفوگرافی)

با توجه به مصرف زیاد رب گوجه فرنگی در ایران، راه اندازی خط تولید رب گوجه فرنگی می‌تواند سود زیادی به همراه داشته باشد.

ادامه مطلب  
برای خرید دستگاه تاریخ زن به چه نکاتی باید توجه کنیم؟برای خرید دستگاه تاریخ زن به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

تنوع دستگاه های تاریخ زن موجود در بازار بسیار زیاد است و تهیه و انتخاب دستگاه ها ممکن است موجب سردرگمی صاحبان صنایع شود.

ادامه مطلب  
نقش دستگاه تاریخ زن در صنعت بسته بندینقش دستگاه تاریخ زن در صنعت بسته بندی

دستگاه تاریخ زن برای درج اطلاعات و چاپ تاریخ تولید و انقضا بر روی محصولات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. 

ادامه مطلب  
راه اندازی خط بسته بندی خرماراه اندازی خط بسته بندی خرما

خرما یکی از با قدمت ترین میوه های شناخته شده است. 

ادامه مطلب  
همه چیز درباره دستگاه روغن گیری و روغن کشیهمه چیز درباره دستگاه روغن گیری و روغن کشی

دستگاه روغن گیری و روغن کشی برای گرفتن روغن انواع محصولات گیاهی مورد استفاده قرار می گیرد. 

ادامه مطلب  
جت پرینتر چه تفاوتی با دستگاه تاریخ زن دارد؟جت پرینتر چه تفاوتی با دستگاه تاریخ زن دارد؟

جت پرینتر و دستگاه تاریخ زن دو دستگاه مهم برای تکمیل روند بسته بندی محصولات است. در این مقاله به بررسی تفاوت جت پرینتر با دستگاه...

ادامه مطلب  
دستگاه تاریخ زن

معرفی دستگاه تاریخ زن

دستگاه تاریخ زن یک دستگاه کاربردی در صنعت بسته بندی است که انواع کد، بارکد، تاریخ‌ تولید و انقضا، نحوه استفاده از محصول و سایر اطلاعات درباره محصول تولیدی را بر روی بسته بندی مورد نظر درج میکند.
به صورت عمومی دستگاه های تاریخ زن که خود نوعی از ملزومات و تجهیزات بسته بندی هستند، انواع مختلفی دارد، دستگاه هایی که با بسته بندی مورد نظر در تماس هستند و دستگاه هایی که در تماس نیستند همچنین دستگاه هایی که قابلیت برنامه ریزی دارند و دستگاه هایی که قابلیت برنامه ریزی ندارند ، که قاعدتا با قیمت های مختلفی از طرف تولید کننده های آن عرضه میشود.

همچنین دستگاه هایی هستند که خارج از این قاعده کلی طراحی شده اند که برای بسته بندی نوع خاصی از محصول در نظر گرفته شده است. دستگاه های بسیار ساده که فقط برای چاپ معمولی طراحی شده اند و یا دستگاه هایی که برای موارد خیلی پیچیده طراحی شده اند مانند تاریخ زن لیزری که قابلیت برنامه ریزی با کامپیوتر را دارند.
دستگاه های تاریخ زن یا دستگاه قیمت زن که نوعی از ماشین آلات چاپ محسوب می شوند به صورت کلی بر روی ماشین آلات بسته بندی بزرگتر مانند بسته بندی کارتن ،پرکن ها و… نصب میشوند.

دستگاه تاریخ زن دستی

تاریخ زن دستی ساده ترین نوع دستگاه تاریخ زن است. این دستگاه ها از تکنولوژی های قدیمی و ابتدایی برای چاپ استفاده می کنند. تاریخ زن دستی در مدل های ساده با جوهر جامد و در مدل های پیشرفته تر با جوهر های حرارتی، چاپ و درج اطلاعات را بر روی بسته بندی محصول انجام می دهند.
تاریخ زن های حرارتی جوهر گرم شده را بر روی محصول می پاشند و تاریخ زن های ساده ها از فشار برای چاپ جوهر جامد استفاده می کنند.
نحوه کار تاریخ زن دستی به این صورت است که شما باید بر اساس کلمات و اعداد مورد نیاز متن اصلی را به شکل قالب در زیر دستگاه بچینید و سپس با قرار دادن محصول در مقابل قسمت چاپ گر دستگیره دستگاه را فشار دهید و اطلاعات مورد نیاز بر روی محصول چاپ می شود.
انواع سبک چاپ، فونت ها، و سایز متن تاریخ زن های دستی به راحتی توسط اپراتورها قابل تغییر است.

دستگاه تاریخ زن اتوماتیک

دستگاه تاریخ زن اتوماتیک بیشتر در کارخانه های صنعتی و تولیدی های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. تاریخ زن اتوماتیک در دو نوع تاریخ زن غلطکی و تاریخ زن رومیزی موجود است و محصول مورد نظر با کمک نوار نقاله به سمت دستگاه تاریخ زن هدایت می شود و اطلاعات مورد نیاز برای چاپ که از قبل به حافظه دستگاه داده شده است با سرعت روی بسته بندی محصول درج می شود. 

دستگاه های تاریخ زن امکان چاپ تاریخ روی بطری، چاپ روی پلاستیک، تاریخ زن تخم مرغ،  تاریخ زن روی پلاستیک، تاریخ زن روی قوطی و ... را دارند.

انواع دستگاه های بارکد زن -تاریخ زن به تفکیک تکنولوژی های استفاده شده در آن

تاریخ زن های جوهر افشان ink jet
تاریخ زن های لیزری lazer
تاریخ زن های حرارت مستقیم Direct thermal
تاریخ زن های حرارتی Thermal

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .