ویترین‌نت در حال حاضر در حوزه موردنظر فعالیت نمی‌کند.
برای کسب اطلاعات از انواع دستگاه‌ها و ماشین‌آلات موجود می‌توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:
مشاهده سایت

× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  مقایسه
  مطالب مرتبط در مجله صنعتی ویترین‌نت
  راه اندازی خط تولید ترشیجات و شوریجات (اینفوگرافی) راه اندازی خط تولید ترشیجات و شوریجات (اینفوگرافی)

  آیا می‌دانید برای راه اندازی خط تولید ترشیجات و شوریجات به چه دستگاه‌هایی نیاز است؟

  ادامه مطلب  
  دم گیر

  معرفی دستگاه دم گیر

  دستگاه دم گیر برای گرفتن دم و اضافات انواع میوه مورد استفاده قرار می گیرد. میوه هایی که از باغ ها چیده می شوند، معمولا برای اینکه سالم چیده شوند به همراه قسمتی از ساقه درخت که به میوه متصل است، برداشت می شوند. در این شرایط، کارخانه های تولیدی صنایع غذایی باید با استفاده از دستگاه دم گیر میوه، این اضافات را از میوه ها جدا کنند تا بتوانند آن ها را برای مراحل بعدی کارهای خود آماده کنند.

  موارد استفاده دستگاه دم گیر

  از این نوع از ماشین آلات آماده سازی محصول برای برداشتن دم انواع میوه ها همانند زیتون، سیب، گلابی، کشمش و دیگر میوه هایی که نیاز به برداشته شدن دم اضافه دارند، استفاده می شود.
  در ادامه در خصوص نحوه کار و انواع دستگاه دم گیر میوه بیشتر توضیح خواهیم داد.

  دستگاه دم گیر میوه چگونه کار می کند؟

  دستگاه دم گیر میوه دارای شیارهای ریز بسیار زیادی است. میوه ها بر روی این شیارها قرار می گیرند و با استفاده از لرزاننده بر روی این شیارها جا به جا می شوند و دم های میوه در میان این شیار ها گیر کرده و از خود میوه جدا می شوند. اساس کار تمامی مدل های دستگاه دم گیر میوه یکسان است و تفاوت اصلی آن ها بر اساس میوه هایی که می توانند دم گیری کنند و همچنین سرعت انجام کار است.

  انواع دستگاه دم گیر میوه

  دستگاه دم گیر بر اساس اندازه میوه ها دارای مدل های مختلفی هستند. تفاوت مدل ها در نوع شیار و اندازه آن ها نهفته است. دستگاه دم گیر میوه معمولا دارای موتور های قدرتمندی است که می توانند در مدت زمان بسیار کمی تعداد زیادی میوه را دم گیری و آماده مراحل بعدی کنند. این دستگاه ها از موتورهای الکتریکی و مکانیکی قدرتمندی برای لرزاندن میوه ها و جا به جایی آن ها استفاده می کنند.

  درخواست مشاوره رایگان
  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان