× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه گل گیر یا دم گیر تمام استیل
۱۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه گل گیر یا دم گیر برای محصولاتی مانند خیار، زیتون ، گیلاس و آلبالو مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه شامل دو سطح شیار دار است که میوه‌ در بین آن‌ها قرار می‌گیرند. میوه‌های دم‌ دار، ابتدا در قسمت بالایی که دارای شیارهای زیادی می باشد ریخته شده و سپس با ویبره شدن در حالت‌های مختلف چرخانده می‌شوند. در نتیجه با قرار گیری میوه بین شیارهای سطوح بالایی و پایینی، عملیات دم‌گیری میوه انجام می‌شود. جنس دستگاه دم گیر از استیل 304 است و عمل دم گیری را برای  3 تن محصول را در ساعت انجام میدهد.  

دم گیر آلبالو و زیتون و گل گیر خیار
۲۴,۰۰۰,۰۰۰-۳۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دم گیر آلبالو و زیتون و گل گیر خیار جهت دم گیری میوه ها به کار می رود . ( گیلاس ، سیب ، گلابی )میوه ها پس از شسشتو وارد دستگاه دم گیر شده و با قرار گرفتن میوه ها بر روی سطح شیار دار دم گیری می شوند . میوه هایی که دم دارند در سطح بالایی دستگاه که دارای شیارهای زیادی می باشد ریخته می شوند و این سطح با جابجا شدن و ویبره شدن همه میوه ها را در حالت های مختلفی به چرخش در می آورد . با قرار گیری دم میوه ها در بین شیارها سطح زیرین که آن هم دارای شیار می باشد دم میوه را در بین شیارهای بالا و پائین قرار داده و عمل جدا شدن دم از میوه صورت می گیرد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه دم گیر آلبالو و گیلاس مدل KPT 10000
۱۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه دم گیر آلبالو , گیلاس مدل KPT 10000 جهت گرفتن دم گیلاس، آلبالو و خیار استفاده میشود. میوه هایی که دم دارند در سطح بالایی دستگاه دم گیر که دارای شیارهای زیادی می باشد ریخته می شوند و این سطح با جابجا شدن و ویبره شدن همه میوه ها را در حالت های مختلفی به چرخش در می آورد. با قرار گیری دم میوه ها در بین شیارها سطح زیرین که آن هم دارای شیار می باشد دم میوه را در بین شیارهای بالا و پائین قرار داده و عمل جدا شدن دم از میوه صورت می گیرد.  

دستگاه دُم گیر کشمش مدل BST 405 DK
۸,۰۰۰,۰۰۰-۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه دُم گیر کشمش مختص دم گیری انواع کشمش ها و جداسازی دُم می باشد . این دستگاه دم گیر کشمش برای جدا کردن دم‌های کشمش است که با سرعت بالا و قابل توجهی این کار را انجام می‌دهد . ظرفیت دستگاه دم گیر کشمش 300-500 کیلو در ساعت می باشد . جنس هسته داخلی دستگاه دم گیر تمام استیل می باشد. دستگاه دم گیر کشمش دارای تابلو برق مجزا با اینورتور( کنترل سرعت) می باشد این دستگاه دم گیر کشمش دارای کمترین اصطحلاک و هزینه‌ی تعمیر و نگهداری می‌باشد . این مدل از دستگاه دمگیر کشمش در نوع خود بی‌نظیر بوده و توان برق مصرفی نسبتا کمی را داراست . این دستگاه مختص دمگیری کشمش و موارد مشابه می باشد.

دستگاه دم گیر زیتون
۴۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

عمل دستگاه دم گیر زیتون توسط 22 غلطکت شیاردار که در خلاف جهت همدیگر میچرخند انجام میگیرد. در دستگاه دم گیر زیتون سطح با جابجا شدن و ویبره شدن همه میوه ها را در حالت های مختلفی به چرخش در می آورد . با قرار گیری دم میوه ها در بین شیارها سطح زیرین که آن هم دارای شیار می باشد دستگاه دم گیر زیتون دم میوه را در بین شیارهای بالا و پائین قرار داده و عمل جدا شدن دم از میوه صورت می گیرد. میوه هایی که دم دارند در سطح دستگاه دم گیر ریخته می شوند و این سطح با جابجا شدن و ویبره شدن همه میوه ها را در حالت های مختلفی به چرخش در می آورد . با قرار گیری دم میوه ها در بین شیارها سطح زیرین که آن هم دارای شیار می باشد دستگاه دم گیر ،دم میوه را در بین شیارهای بالا و پائین قرار داده و عمل جدا شدن دم از میوه صورت می گیرد.

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
دم گیر

معرفی دستگاه دم گیر

دستگاه دم گیر برای گرفتن دم و اضافات انواع میوه مورد استفاده قرار می گیرد. میوه هایی که از باغ ها چیده می شوند، معمولا برای اینکه سالم چیده شوند به همراه قسمتی از ساقه درخت که به میوه متصل است، برداشت می شوند. در این شرایط، کارخانه های تولیدی صنایع غذایی باید با استفاده از دستگاه دم گیر میوه، این اضافات را از میوه ها جدا کنند تا بتوانند آن ها را برای مراحل بعدی کارهای خود آماده کنند.

موارد استفاده دستگاه دم گیر

از این نوع از ماشین آلات آماده سازی اولیه مواد غذایی برای برداشتن دم انواع میوه ها همانند زیتون، سیب، گلابی، کشمش و دیگر میوه هایی که نیاز به برداشته شدن دم اضافه دارند، استفاده می شود.
در ادامه در خصوص نحوه کار و انواع دستگاه دم گیر میوه بیشتر توضیح خواهیم داد.

دستگاه دم گیر میوه چگونه کار می کند؟

دستگاه دم گیر میوه دارای شیارهای ریز بسیار زیادی است. میوه ها بر روی این شیارها قرار می گیرند و با استفاده از لرزاننده بر روی این شیارها جا به جا می شوند و دم های میوه در میان این شیار ها گیر کرده و از خود میوه جدا می شوند. اساس کار تمامی مدل های دستگاه دم گیر میوه یکسان است و تفاوت اصلی آن ها بر اساس میوه هایی که می توانند دم گیری کنند و همچنین سرعت انجام کار است.

انواع دستگاه دم گیر میوه

این ماشین آلات صنایع غذایی بر اساس اندازه میوه ها دارای مدل های مختلفی هستند. تفاوت مدل ها در نوع شیار و اندازه آن ها نهفته است. دستگاه دم گیر میوه معمولا دارای موتور های قدرتمندی است که می توانند در مدت زمان بسیار کمی تعداد زیادی میوه را دم گیری و آماده مراحل بعدی کنند. این دستگاه ها از موتورهای الکتریکی و مکانیکی قدرتمندی برای لرزاندن میوه ها و جا به جایی آن ها استفاده می کنند.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل