جستجو

× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
پمپ آب کولری الکتروژن سبلان
۴۶,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ آب کولری الکتروژن سبلان با کلاهک و بدنه سبز رنگ در بازار تولید شده است. سیم استفاده شده در این پمپ آب کولری از جنس آلومینیومی بوده و در بسته بندی کارتن تکی و دوازده عدد در یک کارتن توسط گل الکتریک به عنوان نمایندگی الکتروژن عرضه میگردد.پمپ آب کولری یکی از محصولات جانبی الکتروموتورهای کولری است که در کنار آنها در کولرهای آبی به خنک کردن منازل میپردازند.

الکتروپمپ آب کولری تیپ SH 300 موتوژن
۵۳,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

الکتروموتور کولری به عنوان محصولی خانگی و صنعتی، از تولیدهای موتوژن میباشد و میتوان موتوژن را به تولید کننده برتر در این زمینه شناخت، پمپ آب کولری موتوژن نیز به عنوان تکمیل کننده موتور کولری از دیگر تولیدات موتوژن میباشد که به عنوان محصولی ویژه توسط این شرکت تولید میگردد. تیپ پمپ آب کولری موتوژن SH 300 بوده و تنها همین مورد در حال تولید است. رنگ نارنجی کلاهک و بدنه خاکستری طوسی رنگ این پمپ آب نمادی است که همگی در طی این سالها از آب کولری موتوژن میشناسند. پمپ آب کولری موتوژن دارای دو قطب بوده و سرعت دربار نامی آن نیز 2400 rpm میباشد. ولتاژ 220 ولت و جریان نامی 0.35  آمپر از دیگر مشخصه های فنی مهم پمپ آب کولری موتوژن است. برای بسیاری از افرادی که قصد خرید محصولات موتوژن را مخصوصا برای اولین بار دارند، علاوه بر مشخصات فنی محصول، مشخصات ابعادی آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است، به همین جهت نیز در این قسمت مشخصات ابعادی این محصول درج گردیده شده است. الکتروپمپ های آب کولری موتوژن یکی از موفق ترین پمپ آب ها میباشد و طول عمر بالا در کنار پخش کنندگی خوب آب از عوامل موفقیت این پمپ است. 1- کفی پمپ آب 2- تنه پایینی پمپ 3- پروانه پمپ 4- مهره 5- واشر فنری 6- تنه بالایی پمپ 7- واشر لاستیکی 8- پیچ ثروبلت 9- واشر 10- ترمینال ارت 11- براکت پایین 12- واشر کاغذی 13- واشر مایلار 14- روتور 15- استاتور سیم پیچی شده 16- براکت بالا 17- واشر لاستیکی کاور 18- کاور 19- خار نگهدارنده کاور 20- زانو

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
سیستم فایل بایگانی ریلی کارسیس
۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کارسیس تولید و فروش قفسه بایگانی,کمدبایگانی,سیستم بایگانی ریلی,فایل بایگانی ریلی,کمدبایگانی ریلی, قفسه ریلی,فایل ریلی,قفسه ریلی متحرک,کمد ریلی بایگانی, انواع قفسه ریلی بایگانی, کمدبایگانی اتوماتیک, فایل بایگانی اتوماتیک,فایل بایگانی, سیستم بایگانی,سیستم ریلی اداری, بایگانی ریلی متحرک, قفسه ریلی ارزان,بایگانی ارزان,فروش قفسه بایگانی ریلی, قفسه بندی ریلی,قفسه , متحرک,بایگانی ریلی,کمد, متحرک با کیفیت همگام مدل های روز جهان در ایران

کانتینر سه محور چادر دار
۱۵۵,۰۰۰,۰۰۰-۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کانتینر سه محور چادر دار تریلی دارای اتاقی با بهترین کیفیت با محورهای پارلانتای ترکیه ، جکهای ترک ، سوپاپهای ماموتی ،  چادرکرکره ای تخته ای 5سانتی روسی است.

خط تولید زغال
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 خط تولید

خط تولید زغال شامل موارد زیر است : - کوره زغال ۶ جداره لیمو و کبابی - کوره زغال همرفتی لیمو و کبابی - کوره زغال کومپیند لیمو و کبابی ( نسل جدید کوره فوق صنعتی زغال۲۰۱۸) - کوره صنعتی زغال جداره ای تک منظوره (کبابی) - دستگاه تولید زغال  - دستگاه پرس گردشی  مواد اولیه زغال چوب و خاک اره است وظرفیت دستگاه ها 1 تا 10 تن می باشد. سوخت مصرفی دستگاه ها،گاز یا گازوئیل است.

دستگاه اکسترودر زغال
۷۵,۰۰۰,۰۰۰-۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه اکسترودر زغال یا ماردونی کوره سازان پاسارگاد به صورت گیربکسی یا تسمه ای است که دارای قدرت بسیار بالا و استهلاک بسیار پایین آن هم با تضمین تولید زغال درجه یک و عالی با کوره های صنعتی یا سنتی می باشد . دستگاه با تولید روزانه دو تن بریکت و 500 تا 600 کیلو زغال آماده ارائه به بازار است. این خط تولید شامل : - آسیاب - سرند - مشعل به صورت گازی یا گازوئیلی ومخزون مشعل. - لوله سینوسی - مکنده توربینی - سیکلون گریزاز مرکز - اکسترودر - واگن و خفه کن می باشد.  

کوره زغال صنعتی لیمو و کبابی
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

کوره زغال صنعتی لیمو و کبابی دارای سیستم سرکه گیری و سیستم فیلترینگ دود است. تعداد و نوع مشعل به انتخاب مشتری است. این کوره زغال صنعتی بدون هیچگونه آلایندگی و دوستدار محیط زیست است. محفظه داخلی کوره زغال صنعتی لیمو و کبابی کشویی ساده است.

دستگاه نیتروژن ساز با درصد خلوص بالا
۱۵,۰۰۰,۰۰۰-۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از ویژگی های دستگاه نیتروژن سازمیتوان موارد زیر را نام برد : 1. دستگاه نیتروژن ساز دارای درصد بالای خلوص نیتروژن است. 2. قابلیت تخلیه اتوماتیک و غیر اتوماتیک ( دستی ) را دارد. 3. دستگاه دارای قابلیت تنظیم اتوماتیک درجه باد نیتروژن و هوا است. 4. شارژ اتوماتیک نیتروژن و هوا از دیگر ویژگی های نیتروژن ساز است. 5. دارای مخزن مناسب ذخیره ( برج کربن اکتیو ) می باشد. 6. تبدیل واحد های فشار باد و انتخاب اتوماتیک امکان پذیر است. 7. دستگاه نیتروژن ساز مجهز به سیستم نمایشگر PLC است.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کمپرسور اسکرو 10 هزار لیتری
۳۹,۰۰۰,۰۰۰-۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

کارکرد کمپرسور اسکرو به این صورت است که هوا یا گاز به وسیله روتورهایی که در درون سیلندر هست به جریان می افتد . روتورهای کمپرسور اسکرو مثل پیچ های چند راهه ای بوده که به شکل نر و ماده در داخل یک دیگر می چرخند و با حرکت خود گاز یا هوا را به طرف جلو می برند ، که در نهایت موجب به وجود آمدن خلا و ورود مدوام گاز به داخل کمپرسور می شود و با کمتر شدن فاصله بین ملکول های گاز موجب افزایش فشار آن می شوند. تابلو برق این کمپرسور برند ls  کره و رنگ بدنه آبی و سفید الکترواستاتیک است.        

واحد مراقبت ویرکام
۹۰۰,۰۰۰-۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کاربرد واحد مراقبت : هوای فشرده ابتدا وارد فیلتر جهت جلوگیری از خروج ذرات معلق و آب موجود در هوا ( قطرات شبنم ) عمل نموده سپس وارد تنظیم کننده فشار هوا ( رگلاتور ) جهت تنظیم میزان فشار خروجی و در نهایت وارد روغن پاش برای چرب نمودن هوای خروجی استفاده میشود. طریقه نصب واحد مراقبت ویرکام به صورت عمودی به همراه دو عدد بست پایه دار است. این دستگاه در سایز های 1/2 و 1/4 و 1/8 موجود است و عرضه می شود. در واحد مراقبت ویرکام ، حد دمای کاری 5 تا 60 درجه سانتیگراد و فشار کاری 0 تا 12 بار در دقیقه است.

سایر صنایع

در این دسته بندی میتوانید سایر ماشین آلات و تجهیزات صنعتی که به صورت کلی در اکثر صنایع استفاده میشود را بررسی کنید تجهیزاتی مثل کمپرسور هوا ، شیرآلات صنعتی و در نهایت برای خرید و مشاوره میتوانید با فروشندگان آنها از طریق اطلاعات موجود دروبسایت ارتباط برقرار کنید.

شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل