× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه توپ کن کاموا 10 هد
۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

این دستگاه توپ کن کاموا در دو سری 10 هد به صورت سیتم PLC ساخته شده است که کلیه تنظیمات دستگاه بصورت اتوماتیک می باشد. محصولات این دستگاه برای گلوله های 50 و 90 و 100 گرمی برای انواع نخ های ساده بوکله - شانل  فانتزی و یوموش طراحی گردیده است. دستگاه گلوله کن کاموا دارای یک سال گرانتی  خدمات  پس از فروش می باشد.

دستگاه حلاجی الیاف همراه با بالش پرکن دو لوله
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه حلاجی الیاف همراه با بالش پرکن دو لوله ساخت زرین مهر آتا با ظرفیت تولید 150 کیلو در ساعت کار می کند. بالش پرکن دولوله تایمری با داشتن سیستم زمانی میتوانید بالش را طوری پر کند که بالشها دارای تلورانس بیشتری نسبت به سیستم وزنی باشند. بالش پرکن وزنی با سیستم plc کار می کند و دقت بالایی دارد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه دولا کنی 30 کله کریل دار
۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه دولا کنی 30 کله قابلیت پیچیدن نخهای پنبه پلی استر واکرولیک را دارد. هر دوک این دستگاه دارای یک عدد موتور سه فاز است. تابلو برق دستگاه دولا کنی دارای  pLc و hmi لمسی میباشد نوع پیچش دستگاه ، درامی و از بهترین نوع درام میباشد. ویژگی ها : اندازه گیری قطر بوبین وشمارش داف بوسیله hmi الارم قبل از رسیدن داف به اندازه تعیین شده بوسیله hmi کریل (قفسه) دارای سنسور از دو لا تا هفت لا نصب اسان دستگاه ودر دسترس بودن قطعات دستگاه

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
سایر لوازم نساجی

سایر لوازم نساجی 
همانطور که می دانید ماشین آلات مختلف در بخش های مختلف نساجی مورد استفاده قرار می گیرند به همین دلیل است که وقتی صحبت از قطعات یدکی و سایر لوازم نساجی به میان می آید دقیقاً نمی دانیم از کدام بخش باید شروع کنیم و گاه ممکن است بحث به درازا بکشد. اگر قصد راه اندازی بخش های تولیدی و رنگرزی پارچه را دارید ابتدا بهتر است با مهمترین لوازم که در این صنعت مورد استفاده قرار می گیرند و مسئولیت خاص هر یک از این ماشین آلات آشنا شوید تا اگر برای یکی از ماشین آلات شما مشکلی پیش آمد بدانید چگونه باید بدون نیاز به تعمیرکار مشکل پیش آمده را رفع نمایید.
آیا می توانید سایر لوازم نساجی را برای ما شرح دهید؟
شافت ها
یکی از لوازمی که در صنعت نساجی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد شافت می باشد. در حقیقت شافت ها میله هایی هستند که نیرو را بدون این که در مقدار آن تغییری ایجاد شود به محل دیگر منتقل می کنند. قدرت انتقال نیرو در شافت ها بسیار زیاد می باشد به همین دلیل جهت انتقال نیروی بسیار زیاد نیاز به استفاده از این شافت ها خواهیم داشت.
اهرم ها
از جمله سایر لوازم نساجی می توان به اهرم ها اشاره کرد که هر یک از آن ها از سه بخش بازو محرک، بازوی مقاوم و گاه تشکیل شده است. بر بازوی محرک نیروی محرک وارد شده و نیروی مقاوم را می توان بر بازوی مقاوم اعمال کرد. بر اساس قرارگیری تکیه گاه در اهرم ها آن ها به سه بخش طبقه بندی می شوند. اهرم ها در ماشین آلات مختلف ریسندگی و بافندگی مورد استفاده قرار می گیرند.
چرخ و تسمه
با حرکت پولی به تسمه نیرو وارد می شود و همین امر باعث به حرکت درآمدن تسمه می گردد و در نهایت نیرو به پولی دوم انتقال یافته و عمل مورد نظر انجام می گیرد. پولی یکی از لوازم نساجی می باشد که مدور و شیاردار است و تسمه درون آن قرار می گیرد.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل