فیلتر و دسته بندی‌ها

زیردسته های سایر لوازم نساجی

استان های تامین کننده
قم
دستگاه حلاجی الیاف همراه با بالش پرکن دو لوله
دستگاه حلاجی الیاف همراه با بالش پرکن دو لوله

حداقل سفارش: 1 دستگاه

ناموجود
عضویت از 2 ماه پیش
درخواست مشاوره یا خرید
عضویت از 2 ماه پیش
درخواست مشاوره یا خرید
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
سایر لوازم نساجی

سایر لوازم نساجی 
همانطور که می دانید ماشین آلات مختلف در بخش های مختلف نساجی مورد استفاده قرار می گیرند به همین دلیل است که وقتی صحبت از قطعات یدکی و سایر لوازم نساجی به میان می آید دقیقاً نمی دانیم از کدام بخش باید شروع کنیم و گاه ممکن است بحث به درازا بکشد. اگر قصد راه اندازی بخش های تولیدی و رنگرزی پارچه را دارید ابتدا بهتر است با مهمترین لوازم که در این صنعت مورد استفاده قرار می گیرند و مسئولیت خاص هر یک از این ماشین آلات آشنا شوید تا اگر برای یکی از ماشین آلات شما مشکلی پیش آمد بدانید چگونه باید بدون نیاز به تعمیرکار مشکل پیش آمده را رفع نمایید.
آیا می توانید سایر لوازم نساجی را برای ما شرح دهید؟
شافت ها
یکی از لوازمی که در صنعت نساجی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد شافت می باشد. در حقیقت شافت ها میله هایی هستند که نیرو را بدون این که در مقدار آن تغییری ایجاد شود به محل دیگر منتقل می کنند. قدرت انتقال نیرو در شافت ها بسیار زیاد می باشد به همین دلیل جهت انتقال نیروی بسیار زیاد نیاز به استفاده از این شافت ها خواهیم داشت.
اهرم ها
از جمله سایر لوازم نساجی می توان به اهرم ها اشاره کرد که هر یک از آن ها از سه بخش بازو محرک، بازوی مقاوم و گاه تشکیل شده است. بر بازوی محرک نیروی محرک وارد شده و نیروی مقاوم را می توان بر بازوی مقاوم اعمال کرد. بر اساس قرارگیری تکیه گاه در اهرم ها آن ها به سه بخش طبقه بندی می شوند. اهرم ها در ماشین آلات مختلف ریسندگی و بافندگی مورد استفاده قرار می گیرند.
چرخ و تسمه
با حرکت پولی به تسمه نیرو وارد می شود و همین امر باعث به حرکت درآمدن تسمه می گردد و در نهایت نیرو به پولی دوم انتقال یافته و عمل مورد نظر انجام می گیرد. پولی یکی از لوازم نساجی می باشد که مدور و شیاردار است و تسمه درون آن قرار می گیرد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
تولیدی صنعتی رایان ماشین
تولیدی صنعتی رایان ماشین
دستگاه شیرینک پک تمام اتوماتیک با نوار ۹۰ درجه
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

تولیدی صنعتی رایان ماشین

09125285988

کاربر عزیز

RFQ ( استعلام قیمت )

RFQ ( استعلام قیمت )