× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه شریدر بدنه خودرو و اهن گرازه
۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

عملکرد دستگاه شریدر آهن گرازه و بدنه خودرو :  ظایعات آهنی مانند پروفیل ها و قطعات بدنه خودرو و قطعات چدنی و الومینیومی در شریدر تکه تکه می گردد. بدنه خودرو از سواری گرفته تا کامیون وارد شریدر شده و تبدیل به ذرات کوچکتر می گردد. قطعات تکه تکه شده وارد کوره های ذوب می گردد و در کارخانه های ذوب اهن تبدیل به بریکت اهن شده و در صنعت اهن استفاده می گردد.  

دستگاه شریدر لاستیک و اهن گرازه
۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه شریدر به دليل داشتن فيلتر هاى مخصوص جهت جذب گرد و غبار ، باعث حفظ و نگهدارى محيط زيست مى گردد. ظرفیت خروجی دستگاه شریدر لاستیک و اهن گرازه ، یک تن الا 10 تن در ساعت می باشد. ظایعات آهنی مانند پروفیل ها و قطعات بدنه خودرو و قطعات چدنی و الومینیومی در شریدر تکه تکه می گردد، بدنه خودرو از سواری گرفته تا کامیون وارد شریدر شده و تبدیل به ذرات کوچکتر می گردد و قطعات تکه تکه شده وارد کوره های ذوب می گردد و در کارخانه های ذوب اهن تبدیل به بریکت اهن شده و در صنعت اهن استفاده می گردد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه چین کن کاغذ
۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چین کن کاغذ، دستگاهی است مکاترونیکی که در واقع وظیفه چین زدن یا تا زدن کاغذ فیلتر هوا را به عهده دارد. روش کار در دستگاه چین کن کاغذ فیلتر هوا به این صورت است که ابتدا کاغذ با عرض و ضخامت دلخواه را در قسمت رل باز کن دستگا چین کن قرار می‌دهیم (ارتفاع کاغذ بستگی به غلطک دستگاه چین کن دارد). سپس توسط میله‌های راهنما رل را به سمت غلطک دستگاه هدایت می‌کنیم. غلطک در واقع وظیفه علامت گذاری روی کاغذ فیلتر و مشخص نمودن ارتفاع کاغذ و مشخص نمودن کناره های کاغذ جهت چسب (چسب های هات ملت یا چسب کاغذ فیلتر حرارتی کاغذ فیلتر هوا) و در پایان تعداد چین کاغذ فیلتر را به عهده دارد.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

زیر دسته های ماشین آلات صنعت خودرو

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل