فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
البرز
قم
قزوین
تهران
انواع استرچ پالت
دروازه ای
حرارتی
ظرفیت (عدد بر ساعت)
60 عدد بر ساعت
70 عدد بر ساعت
1200 عدد بر ساعت
برق مصرفی
تک فاز
تک فاز و سه فاز
ارتفاع کار (سانتی متر)
60 سانتی متر
180 سانتی متر
200 سانتی متر
240 سانتی متر
250 سانتی متر
حداکثر ضخامت سلفون (میکرون)
20 میکرون
30 میکرون
32 میکرون
35 میکرون
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
  مقایسه
  پرسش های متداول

  24 الی 30 میکرون با عرض رول 50 الی 60 سانتیمتر

  عمده آنها تک فاز هستند بجز دستگاه های دروازه ای

  قطر سینی 150 سانتی متر و ضخامت ورق 10 سانتی متر میباشد.

  دو نوع دستگاه داریم: سینی گردان و دروازه ای

  سینی گردان در سه مدل 1 تن، 2 تن، 3 تن است و استرچ پالت دروازه ای محدودیت وزنی ندارد.

  دستگاه استرچ پالت تا 210 سانتیمتر را پوشش میدهد.

  بله دستگاه دارای دو عدد اینورتر با مارک اینورتر تایوان برای حرکت عمودی نشیمنگاه استرچ و گردش صفحه گردان می باشد.

  قدرت برای دستگاه های یک تن؛ دوتن و سه تن متفاوت می باشد به عنوان مثال دستگاه دو تن دارای دو موتور ۱.۵کیلو وات و ۰.۳۷ کیلوات می باشد که یک موتور برای چرخش سینی و دیگری برای حرکت عمودی استرچ استفاده می گردد.

  این دستگاه برای بسته بندی پالت هایی مورد استفاده قرار می گیرد که وزن بالایی دارند و یا اینکه چیدمان پالت به صورتی هست که ممکن است در اثر گردش سینی ریزش داشته باشد که در اینجور مواقع به جای دستگاه سینی گردان از دستگاه دروازه ای استفاده می شود.

  پالت به صورت ثابت روی زمین. قرار می گیرد و دکل به دور پالت می چرخد و عملیات استرچ انجام می شود.

  بله دستگاه دارای دو عدد اینورتر جهت کنترل سرعت می باشد.

  این دستگاه جهت استرچ کردن چمدان؛ ساک و کارتن مورد استفاده قرار می گیرد.

  این دستگاه ابعاد 50*100*110را می زند.

  بله دستگاه دارای چرخ قفل دار جهت حمل ونقل در محیط کار می باشد.

  دستگاه استرچ پالت

  Pallet stretch که در فارسی نیز با همان نام استرچ پالت شناخته می‌شود، دستگاهی قدرتمند برای سلفون‌کشی انواع جعبه‌های کارتونی، بشکه، رول‌های پارچه‌ای و فلزی، بسته‌های گچ و سیمان، قوطی و باکس‌های نوشابه و هر نوع محصول با شکل منظم و نامنظم است. دستگاه استرچ پالت که با نام دستگاه سلفون پيچ يا باند پيچ نیز در بازار صنعتی شناخته می‌شود، از سری دستگاه‌های بسته‌بندی خط تولید کارخانه‌ها محسوب می‌شود و نقش مهمی در جابجایی و حمل و نقل راحت محصولات دارد.  استرچ پالت یکی از مهم‌ترین نیازهای تولیدی‌های امروزی است که بسیار پرکاربرد نیز می‌باشد.

  عملکرد استرچ پالت به این صورت است که پک محصول بر روی صفحه پالت قرار می‌گیرد و سپس با پیچاندن نایلون یا سلفون به دور محصول آن‌ها را بسته‌بندی می‌کند. استرچ پالت‌ها در تمامی صنایع کاربرد دارد و عموما به مهارت خاصی برای استفاده نیاز ندارد. مصارف دستگاه استرچ پالت زیاد است و با سلفون‌کشی محصول قبل از جابجایی آن را از هر گونه خطر احتمالی حفظ می‌کند. امروزه استرچ پالت‌ها در انواع مدل‌های مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شوند که بهتر است قبل از خرید دستگاه با انواع آن به طور کاملا آشنا شوید. البته این امکان در ویترین‌نت برای شما فراهم شده‌ است که به صورت حضوری یا تلفنی راهنمایی‌های کامل در مورد انواع دستگاه استرچ پالت را از کارشناسان مجرب ما دریافت نمایید.

  انواع دستگاه استرچ پالت

  اگر نگاهی به دسته‌بندی محصولات استرچ پالت در بخش بالا بیندازید، متوجه می‌شوید که استرچ پالت‌ها در دو نوع دستی و اتوماتیک تولید و به بازار عرضه می‌شود. البته استرچ پالت اتوماتیک خود در سه نوع استرچ پالت صفحه گردان، استرچ پالت دروازه‌ای و استرچ پالت فرودگاهی طراحی شده‌ است که در زیر به صورت مفصل‌تر در مورد هر دستگاه توضیح داده‌ایم.

  • دستگاه استرچ پالت دستی

  استرچ پالت دستی با استفاده از نیروی دست و با کمک اپراتور عمل سلفون‌کشی یا باندپیچی محصول را انجام می‌دهد. این نوع از استرچ پالت‌ها عملکرد ساده‌ای دارند و مجهز به تنظیم ارتفاع جهت استفاده از انواع فیلم استرچ هستند. در این روش رول نایلون یا سلفون بر روی استرچ پالت دستی قرار می‌گیرد و اپراتور با چرخیدن دور بسته‌ها عمل بسته‌بندی را انجام می‌دهد. در دستگاه استرچ پالت اتوماتیک پروسه‌ی بسته‌بندی و سلفون‌کشی بدون دخالت دست صورت گرفته و پیچش سلفون به دور محصول به صورت کاملا اتوماتیک انجام می‌پذیرد.

  • دستگاه استرچ پالت صفحه گردان

  استرچ پالت صفحه گردان از سری دستگاه‌های استرچ پالت اتوماتیک است که برخلاف روش دستی پروسه‌ی سلفون‌کشی در آن به صورت کاملا اتوماتیک انجام می‌پذیرد. صفحه گردان‌ها از آنجایی که همه کاره هستند، پرمصرف‌ترین نوع دستگاه استرچ پالت اتوماتیک به شمار می‌آیند. در این مدل از دستگاه‌های استرچ پالت صفحه‌ای در نظر گرفته شده است که بسته‌ها در آن قرار می‌گیرد. سپس اپراتور لبه‌ی نایلون استرچ را با دست به یکی از پایه‌‌های محصول گره می‌زند و سپس با فشاردن کلیدِ استارت عمل سلفون‌کشی به صورت اتوماتیک صورت می‌پذیرد.

  • دستگاه استرچ پالت دروازه‌ای

  نوع دیگری از دستگاه‌های استرچ پالت اتوماتیک وجود دارد که عملکردی برعکس صفحه‌گردان دارند. در این نوع از دستگاه‌های استرچ پالت بسته‌ها ثابت می‌ماند و این “دکل گردان” است که دور پالت می‌گردد و عمل سلفون‌کشی را انجام می‌دهد. توجه کنید که استرچ پالت دروازه‌ای بیشتر برای سلفون‌کشی محصولاتی با ارتفاع بالای ۲ متر یا دارای وزن بالا کاربردی است.

  • دستگاه استرچ پالت فرودگاهی

  استرچ پالت فرودگاهی همانطور که از نامش نیز مشخص است، معمولا در فرودگاه‌ها برای سلفون‌کشی انواع ساک، کیف، چمدان و دیگر بسته‌هایی از این قبیل بکار برده می‌شود. طرز کار استرچ پالت فرودگاهی نیز تقریبا مشابه مدل صفحه گردان است اما فقط برای محصولاتی با ابعاد کوچک‌تر مناسب می‌باشد و به همین خاطر زیاد در صنعت کاربردی نیست.

  مزایا دستگاه استرچ پالت

  • کاهش زمان عمل سلفون‌کشی: به طور کلی سلفون‌کشی محصولات بدون وجود استرچ پالت‌ها به سختی امکان‌پذیر است. به خصوص که استرچ پالت‌ها قابلیت بسته‌بندی هر محصولی را دارند و شما می‌توانید حجمی بالایی را در مدت زمان کم سلفون‌کشی کنید. البته در نوع دستی، سلفون‌کشی توسط اپراتور صورت می‌پذیرد و نسبت به نوع اتوماتیک زمان بیشتر و انرژی بالاتری می‌طلبد.
  • افزایش راندمان و کارایی: همانطور که اشاره کردیم، استرچ‌ پالت‌ها سرعت بسته‌بندی را بالاتر برده و به این ترتیب راندمان و کارایی را بهبود می‌بخشند.
  • کاربرد بالا: استرچ پالت‌ها برای کاربردهای مختلف در بازار موجود هستند و این پتانسیل را دارند که انواع جعبه‌های کارتونی، بشکه، رول‌های پارچه‌ای و فلزی، بسته‌های گچ و سیمان، قوطی و باکس‌های نوشابه و هر محصول دیگری را را سلفون‌کشی کنند. حتی استراچ پالت‌های دروازه‌ای قابلیت سلفون‌کشی پک محصولاتی تا با ارتفاع بالای ۲ متر یا دارای وزن بالا را نیز دارند.
  • کاهش نیروی انسانی: استفاده از دستگاه استرچ پالت به جای روش‌های قدیمی باعث می‌شود که نیاز به نیروی انسانی کاهش یابد.
  • کاربری راحت: استرچ پالت‌ها مخصوصا نوع اتوماتیک آن‌ها عملکرد ساده‌ای دارند و شما با کمترین زحمت می‌توانید هر پک محصولی را در هر سایز و وزنی بسته‌بندی کنید.

  قیمت انواع دستگاه استرچ پالت

  قیمت انواع استرچ پالت در بازار با توجه به مشخصات دستگاه از جمله مکانیزم عملکرد، ظرفیت و حداکثر عرض سلفون تعیین می‌شود. اما به طور کلی می‌توان گفت که استرچ پالت دستی قیمت پایین‌تری نسبت به انواع دیگر دارد. در طرف دیگر استرچ پالت اتوماتیک به دلیل تجهیزاتش گران‌تر هستند.

  با توجه به نوسانات قیمت پیشنهاد می‌کنیم که قیمت انواع استرچ پالت در بازار را از طریق همین صفحه مشاهده کنید. توجه کنید که این امکان برای شما عزیزان فراهم شده است که به صورت حضوری یا تلفنی راهنمایی‌ کامل در مورد انواع استرچ پالت را از کارشناسان مجرب ما دریافت نمایید.

  به هنگام خرید دستگاه استرچ پالت به این نکات توجه کنید.

  همانطور که در بالا اشاره کردیم، استرچ پالت‌ها دارای انواع دستی، صفحه گردان، دروازه‌ای و فرودگاهی هستند که هر کدام از آن‌ها کاربرد خود را دارند. به هنگام خرید استرچ پالت اولین موردی که باید به آن توجه کنید، نوع آن است. شما باید با توجه به برخی فاکتورها بهترین مدل دستگاه را برای خود انتخاب کنید. در زیر به دو مورد از مهم‌ترین فاکتورها اشاره کرده‌ایم:

  اندازه صفحه پالت: منظور از صفحه پالت سطحی است که پک محصول شما برای بسته‌بندی بر روی آن قرار می‌گیرد. اندازه صفحه پالت فاکتور مهمی است که باید با توجه به اندازه محصولات آن را سفارش دهید.

  وزن و ارتفاع پک محصول: شما باید به حداقل وزن و ارتفاع محصولاتی که روی صفحه پالت قرار خواهند گرفت، نیز توجه کنید. چرا که صفحه پالت شما فقط تا وزن مشخصی می‌تواند تحمل کند و وزن بیشتر از آن می‌تواند کارایی دستگاه را تحت تاثیر قرار دهد. ارتفاع محصول نیز بر روی کارایی دستگاه تاثیرگزار است و در صورتی که ارتفاع بسته‌ها بالاتر از حدنصاب دستگاه باشد، عمل سلفون‌کشی با مشکل برخورد خواهد کرد. برای سلفون‌کشی محصولاتی با ارتفاع بالای ۲ متر یا دارای وزن بالا، دستگاه استرچ پالت دروازه‌ای کاربردی‌تر است.

  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان