ثبت نام تامین کنندگان ورود
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
تونل پاستوریزاتور دوشی
۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه تونل پاستوریزه جهت انجام فرایند پاستوریزه کردن کنسرو جات ، مرباجات و کمپوت مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه پاستوریزاتور دارای سه قسمت است که جهت پاستوریزه شدن ، محصولات از این سه قسمت باید عبور کنند. سه منطقه جوش میانی ، ملایم ومرحله آخر منطقه سرد مناطق جوش این دستگاه پاستوریزاتور است.

تونل پاستوریزاتور
۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰-۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

تونل پاستوریزاتور برای استریل کردن محتویات ظروف بسته بندی رب ، پس از عمل دربندی استفاده میشود . در تونل پاستوریزاتور بعد از عمل دربندی ، درب قوطی بر روی بدنه آن نیاز است تا محتویات داخل ظروف استریل شود . این عمل با عبور دادن ظروف بسته بندی از زیر دوش بخار و دوش آب سرد این دستگاه ، صورت میگیرد. این دستگاه ها به چند صورت تونلی ، غرق آبی و خشابی مورد استفاده قرار می گیرند تونل پاستوریزاتور در دو مدل دوشی ، غرق آبی ساخته میشود . کانوایر از نوع  ناودانی ، خشابی می باشد . تعداد طبقات، یک طبقه ، دو طبقه است .    

دستگاه تونل پاستوریزاتوردوشی یا اتوکلاو عبوری مدل  KPT 3000
۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰-۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه تونل پاستوریزاتور دوشی – اتوکلاو عبوری متناسب برای پخت نهایی کنسروجات است. به منظور افزایش عمر محصولات داخل بطری ، محصولات بعد از بسته بندی و درپوش گذاری داخل تونلهای پاستوریزاتور برده شده و پس از طی فرایند دمایی خاص دوباره در داخل بطری فرایند پاستوریزاسیون را می گذرانند. این کار باعث افزایش عمر محصول میگردد. تجهیزات جانبی دستگاه تونل پاستوریزاتور شامل کنترل دمای اتومات با سیستم اینورتر و تابلو برق میشود.

صنعت سازان نام آور