× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه میکسر یا مخلوط کن مواد پلاستیک , دستگاه میکسر مواد پلاستیک
۶,۰۰۰,۰۰۰-۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه میکسر پلاستیک یا مخلوط کن مواد پلاستیکی دستگاههای میکسر پلاستیک تولیدی این شرکت در ظرفیت های ۱۰۰ کیلو تا ۲۰۰۰ کیلو تولید و عرضه یشند این دستگاه میکسر و مخلوط کن مواد اولیه پلاستیکی مناسب برای میکس و مخلوط کردن گرانول با مواد پرک آسیابی و رنگ مستربچ یا تیتان میباشد . دستگاه میکسر بصورت عمودی بوده که سیستم میکس آن بصورت مارپیچ مرکزی از پایین به بالا میباشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
دستگاه میکسر مواد پلاستیک

دستگاه میکسر مواد پلاستیک

دستگاه های میکسر مواد پلاستیکی دستگاه هایی هستند که مواد اولیه ی پلاستیک را با رنگ های مختلف و متفاوت مخلوط می کنند. از این دستگاه ها برای رنگ کردن مواد پلاستیکی به شکل گرانول و به صورت پودر (پینگمنت) استفاده می شود و محصولات حاصل از آن در صنایعی مانند پزشکی، مواد غذایی و ... استفاده می شود.
دستگاه های میکسر مواد پلاستیک چه مدل ها و انواع مختلفی دارند؟
دستگاه های میکسر پلاستیک معمولاً با علامت اختصاری RM شناخته می شوند و در انواع 25 RM تا 200 RM به معنی 25 تا 200 کیلو گرمی طراحی و تولید می شوند. این دستگاه ها که موتور آن ها در قسمت زیری شان قرار دارد و معمولاً بدنه ی استیل محکم و مرغوبی دارند، به صورت های پره ای و حلزونی و در سریع ترین و کمترین زمان ممکن، می توانند رنگ ها را با مواد پلاستیکی به صورت یک دست و یکنواخت ترکیب کنند. این دستگاه ها مدل های گوناگونی دارند که معروف ترین آن ها عبارت است از:
میکسر حجمی سری Ecm :
این دستگاه های میکسر مواد پلاستیک انتخاب مناسبی برای ترکیب کردن رنگ ها و افزودنی ها با مواد اولیه هستند. در این نوع موتور های DC و Stepper که در دستگاه تعبیه شده اند، طبق دستوری که به ماکرو پروسسورهای دستگاه داده می شود، سرعت و میزان چرخش مارپیچ دستگاه را معیّن می کنند. دقت عمل این دستگاه در طول تمام فرایند مخلوط کردن رنگ ها با مواد اولیه ۱% + می باشد که در نوع خود کم نظیر است.
ویژگی ها و مشخصات فنی دستگاه های میکسر مواد پلاستیک:
1. در این میکسر ها دو گونه موتور وجود دارد که درصد تقلیل یکی از آن ها 30 به 1 و درصد تقلیل دیگری 50 به 1 است. هنگام فعالیت دستگاه میکسر این درصد ها با هم ترکیب می شوند و می توان با آن ها مارپیچ های 12 میلی متری، 15 میلی متری و 18 میلی متری را در 6 گونه ی مختلف به حرکت در آورد و به خروجی های یک دهم الی 30 کیلوگرم در هر ساعت رسید.
2. این مخلوط کن ها معمولاً یک هم زن جانبی نیز دارند که مخلوط ها را یکنواخت و یک دست می سازد.
3. دستوراتی که به دستگاه های میکسر مواد پلاستیک برای کار داده می شود معمولاً در حافظه ی کنترلی آن ها باقی می ماند و در بلند مدت اپراتور نیازی به تمدید و برنامه ریزی مجدد دستگاه و فرمان ها نخواهد داشت.
4. در این دستگاه ها با کمک کابل های مخصوص، سیگنال های ورودی از ماشین تزریق قابل دریافت هستند.
5. اگر سیستم های مارپیچ و سطح آن ها به صورت مرتب کروم کاری شوند، دستگاه میکسر مواد پلاستیک ماندگاری و عمر بیشتری خواهد داشت.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل