× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
رطوبت سنج دیجیتالی جوجه کشی و پرورش قارچ  , سنسور دما و رطوبت مرغداری
۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از رطوبت سنج دیجیتالی جوجه کشی و پرورش قارچ ، برای اندازه گیری و کنترل رطوبت محیط های مختلف نظیر آزمایشگاه ها,جوجه کشی ها,سالن پرورش قارچ و ... استفاده میگردد. دقت دستگاه  ±3% و محدوده دمای کارکرد -40°C - +80° ، C می باشد. قابلیت اضافه نمودن رله دوم و امکان نمایش حرارت جاری وجود دارد .  رطوبت سنج دیجیتالی جوجه کشی و پرورش قارچ دارای قابلیت افزودن کابل تا 50 متر است. ابعاد استاندارد 33 * 77 mm می باشد.

سنسور بی سیم دما و رطوبت و دی اکسید کربن  , سنسور دما و رطوبت مرغداری
۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سنسور بی سیم دما و رطوبت و دی اکسید کربن  به صورت آنلاین دما و رطوبت و دی اکسید کربن را نمایش می دهد و کاربر می تواند درهر جا که نیاز به استخراج اطلاعات دما و رطوبت داشته باشد نصب نماید. کنترل و مشاهده پارامترهای محیطی مثل دما ،رطوبت نسبی ، گاز دی اکسید کربن و... سالن بسیار مهم است که این مشاهده و کنترل بایستی در 24 ساعت شبانه روز به صورت لحظه ای و دقیق انجام پذیرد ؛ مشاهده 24 ساعت مانیتور و حضور فیزیکی فرد در جلوی سیستم امری غیرممکن است بطوری که اگر هم این امر امکان پذیر باشد دقت لازم در تحلیل پارامتریک مشاهده شده امکان پذیر نخواهد بود. سنسور SHT15  یک سنسور دیجیتال رطوبت و حرارت است. این سنسور کاملاً کالیبره بوده و از دقت فوق العاده بالایی برخوردار است. پایداری این سنسور در طولانی مدت بالاست و با توجه به مشخصات دقت و پایداری، قیمت مناسبی دارد. تکنولوژی دیجیتال  CMOSense توانسته تا دو سنسور را در یک چیپ مجتمع سازد.    

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
سنسور دما و رطوبت و گاز آمونیاک NH3  , سنسور دما و رطوبت مرغداری
۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دو عدد یا بیشتراز سنسور دما و رطوبت و گاز آمونیاک NH3  نصب می گردد و اطلاعات محیطی را استخراج و به کنترلر تابلو برق ارسال می کند. کنترلر با توجه به این اطلاعات و تنظیماتی که کاربر بر روی آن منظور کرد است نسبت به فرمان به فن و هیتر اقدام می کند. در ادامه اطلاعات کنترل هر بخش به سیستم مانیتورینگ اتاق مدیریت ارسال می شود. کنترل و مشاهده پارامترهای محیطی مثل دما ،رطوبت نسبی ، گاز آمونیاک و...  بسیار مهم است که این مشاهده و کنترل بایستی در 24 ساعت شبانه روزبه صورت لحظه ای و دقیق انجام پذیرد ؛ مشاهده 24 ساعت مانیتور و حضور فیزیکی فرد در جلوی سیستم امری غیرممکن است بطوری که اگر هم این امر امکان پذیر باشد دقت لازم در تحلیل پارامتریک مشاهده شده امکان پذیر نخواهد. سنسور SHT15  یک سنسور دیجیتال رطوبت و حرارت است. این سنسور کاملاً کالیبره بوده و از دقت فوق العاده بالایی برخوردار است. پایداری این سنسور در طولانی مدت بالاست و با توجه به مشخصات دقت و پایداری، قیمت مناسبی دارد. تکنولوژی دیجیتال  CMOSense توانسته تا دو سنسور را در یک چیپ مجتمع سازد.

سنسور رطوبت دیجیتال , سنسور دما و رطوبت مرغداری
۷۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

HumNess یک سنسور رطوبت دیجیتال است که رطوبت هوای داخل و بیرون سالن های مرغداری را با دقت 1 درصد اندازه گیری می کند . این سنسور کاملا صنعتی و ضد آب می باشد و از طول عمر بسیار بالایی برخوردار است و با بهره گیری از تکنولوژی شبکه های صنعتی محدودیتی در افزایش تعداد آن در سالن وجود ندارد.

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل