× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه تاریخ زن دستی , صنعت چاپ
۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگیهای دستگاه تاریخ زن دستی: دستگاه تاریخ زن دستی برای چاپ تاریخ تولید، تاریخ انقضا و قیمت بر روی انواع لیبل مانند نایلون،سلفون،کاغذ،چرم و مقوا استفاده میشود. این دستگاه چاپ را با استفاده نوار ریبون انجام میدهد و هر نوار ریبون در حدود 4000 لیبل را چاپ میزند. قیمت مناسب و کیفیت عالی دارد این تاریخ زن ۱ سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات دارد. از سرعت چاپ مناسب برخوردار است. قابلیت خشک شدن سریع چاپ روی کیسه را دارد. قابلیت استفاده از رنگ های متفاوت جهت چاپ را دارد. دارای قدرت چسبندگی بالای نوار ریبون بر روی کیسه می باشد. قابلیت حک و چاپ همزمان با هم دارد. قابلیت تنظیم درجه حرارت دستگاه جهت چاپ بر روی مواد مختلف دارد.  

دستگاه تاریخ زن اتوماتیک , صنعت چاپ
۸,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه تاریخ زن اتوماتیک : دستگاه تاریخ زن تمام اتوماتیک قابلیت چاپ تاریخ تولید، تاریخ انقضا و قیمت بر روی انواع لیبل (نایلون،سلفون،کاغذ،چرم و مقوا) را دارد. عملکرد این دستگاه تاریخ زن به صورت تمام اتوماتیک می باشد. چاپ این دستگاه با استفاده از جوهر جامد انجام میشود. همچنین  قابلیت تنظیم تایمر جهت چاپ اتوماتیک را دارد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه تاریخ زن نیمه اتوماتیک , صنعت چاپ
۳,۳۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دستگاه تاریخ زن نیمه اتوماتیک : دستگاه تاریخ زن نیمه اتوماتیک قابلیت چاپ تاریخ تولید، تاریخ انقضا و قیمت بر روی انواع لیبل مانند نایلون،سلفون،کاغذ،چرم و مقوا را دارد. چاپ با استفاده نوار ریبون انجام میشود و هر نوار ریبون در حدود 4000 لیبل را چاپ میزند. دستگاه تاریخ زن نیمه اتوماتیک قابلیت تنظیم تایمر جهت چاپ اتوماتیک را دارا می باشد. عملکرد سریعتر نسبت به مدل دستی دارد امکان چاپ و حک کردن همزمان تاریخ و… دارد. ۱ سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات دارد. این دستگاه باعث سهولت کارکرد می شود.  

دستگاه چاپ پارچه , صنعت چاپ
۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۱,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چاپ مستقیم روی پارچه، یک پرینتر دیجیتـال برای چاپ مستقیم روی پارچه با استانداردهای جهانی است که قابلیت چاپ مستقیم روی رنج وسیـعی از انواع پارچـه های طبیعـی و مصنوعی را دارد.این دستگاه، قابلیت چاپ مسقیم دیجیتـال روی پارچـه های طبیعـی و مصنوعی شامل نخ، پنبه، پشم، کتان، ابریشم، متقال، چلوار، مخمل، کریشه همچنین ریون، اکریلیک، پلی استر، نایلون، فاستونی و الیاف ترکیبی مانند ویسکوز را دارد. کاربرد دستگاه چاپ مستقیم روی پارچه : برای تولید انواع پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه و همچنین لباس های ورزشی، چاپ ملحفه و روتختی و رومبلی و کوسن، چاپ فرش و چاپ موکت، چاپ روسری ، چاپ حوله، چاپ اسپان باند، چاپ تی شرت وچاپ جوراب، چاپ گونی پشمی و... می توان از این دستگاه چاپ مستقیم روی پارچه استفاده کرد . ویژگی های دستگاه چاپ مستقیم روی پارچه : توانایـی بالا و تاثیـر گذاری برای حجم و سرعت بالای چاپ را داشته و برای جنبه های بازرگانـی و صنعتـی بسیـار مناسـب است. این محصـول توانایـی پرینـت با کیفیـت و تراکم رنگ بسیـار بالا بر روی نخ، پنبه، کتان و ابریشم را دارد.  

 پرینتر مدل دیکای DO5 ریبون , صنعت چاپ
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کاربرد جت پرینتر مدل دیکای DO5 ریبون : این دستگاه در چاپ بر روی سطوح سلفون، نایلون، کاغذ و ... با کیفیت بالا، بدون نیاز به جوهر و حلال و نگهداری کاربرد دارد . ویژگی های پرینتر دیکای مدل D05 : این دستگاه دارای صفحه نمایش لمسی رنگی می باشد. انتقال اطلاعات از طریق USB انجام می گیرد. این دستگاه دارای کیفیت چاپ 300dpi می باشد. چاپ بر روی انواع سلفون ، نایلون ، کاغذ و ... با ریبون های به رنگ سفید و مشکی انجام می گیرد. فضای چاپ به ابعاد 150*53 میلیمتر در حالت پیوسته و 80*53 میلیمتر در حالت گسسته است. سرعت چاپ در حالت پیوسته برابر 36 متر بر دقیقه ( 300 چاپ در دقیقه ) و در حالت گسسته برابر 36 متر بر دقیقه ( 450 چاپ در دقیقه ) می باشد.    

پرینتر مدل دیکای DO1 ریبون , صنعت چاپ
۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کاربرد پرینتر دیکای DO1 ریبونی: این دستگاه پرینتر ریبونی چاپ بر روی سطوح سلفون، نایلون، کاغذ و ... با کیفیت بالا، بدون نیاز به جوهر و حلال و نگهداری انجام می دهد. ویژگی های پرینتر دیکای مدل D01 : این دستگاه دارای صفحه نمایش لمسی رنگی می باشد. انتقال اطلاعات را از طریق USB انجام می دهد. کیفیت چاپ آن 300dpi می باشد. چاپ بر روی انواع سلفون ، نایلون ، کاغذ و ... با ریبون های به رنگ سفید و مشکی انجام می دهد. فضای چاپ به ابعاد 100*32 میلیمتر در حالت پیوسته و 60*32 میلیمتر در حالت گسسته می باشد. سرعت چاپ در حالت پیوسته برابر 40 متر بر دقیقه و در حالت گسسته برابر 30 متر بر دقیقه ( 200 چاپ در دقیقه ) می باشد.  

پرینتر مدل دیکای DO2 ریبون , صنعت چاپ
۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

این دستگاه چاپ بر روی سطوح سلفون، نایلون، کاغذ و ... با کیفیت بالا، بدون نیاز به جوهر و حلال و نگهداری انجام می دهد. ویژگی های پرینتر دیکای مدل D02 : صفحه نمایش لمسی رنگی دارد. انتقال اطلاعات از طریق USB انجام می گیرد . کیفیت چاپ 200dpi دارد. دارای قابلیت چاپ بر روی انواع سلفون ، نایلون ، کاغذ و ... با ریبون های به رنگ سفید و مشکی می باشد. فضای چاپ به ابعاد 40*25 میلیمتر می باشد. سرعت چاپ برابر 20 متر بر دقیقه ( 120 چاپ در دقیقه ) است.

یونیت فارما - دستگاه چاپ بارکد اصالت دارو , صنعت چاپ
۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جت پرینتر و یونیت کامل بارکد دو بعدی اصالت جهت جعبه های دارویی پر شده مورد استفاده قرار میگیرد.دستگاه دارای سیستم کانوایر طبقه دوم و آسانسور مربوطه جهت جلوگیری از لرزش کارتن در حین حرکت می باشد. قابلیت اتصال به خطوط کارتنینگ خط تولید و چاپ صحیح بارکد دوبعدی و درنتیجه به حداقل رسیدن ریجکت خط تولید ( بار کد دو بعدی جایگزین قیمت دارو ) را دارد.تنظیم جهت انواع جعبه های دارویی به راحتی انجام میشود. از ویژگی های دیگر جت پرینتر و یونیت کامل بارکد دو بعدی می توان به موارد زیر اشاره کرد : - مجهز به جت پرینتر HSA دانمارک با تکنولوژی HP و حداقل تعمیرات و نگهداری - دارای نرم افزار تحت ویندوز بسیار قوی و پیشرفته ( نرم افزار کنترل اصالت غذا و دارو ) - دارای دوربین مخصوص با سرعت ۷۰۰ بارکد در دقیقه - سرعت تسمه نقاله ۲۵ متر بر دقیقه - دارای سیستم ریجکت و محفظه مربوط به آن ( جهت بارکدهای مخدوش شده ) - دارای راهنمای قابل تنظیم برای انواع جعبه -  دارای آسانسوری یک جهت جهت تنظیم موقعیت هد چاپگر (راحتی تنظیم ) - دارای اینورتر به منظور تنظیم سرعت دستگاه و چاپگر با سرعت خط تولید -  دارای شفت انکدر به منظور تنظیم ابعاد چاپ در سرعتهای متفاوت - مجهز به کامپیوتر و تجهیزات مربوطه - داری تابلو برق مخصوص سیستم - دارای ابعاد مناسب : - راحتی دسترسی به اطراف دستگاه و قسمتهای مختلف ان -  دارای ترافیک لایت مخصوص سیستم ، جهت گزارش نوری خطاها - دارای خروجی جهت لیبل تجمیع کارتن یا پالت ( شناسه تجمیعی برای محصولات دارویی )

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه حکاکی سوزنی،مارکزن سوزنی , صنعت چاپ
۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سیستم حکاکی سوزنی جهت مارک زنی بر روی کلیه قطعات فلزی یا پلاستیکی استفاده میگردد . این سیستم تحت ویندوز بوده و قابلیت حک نمودن شماره سریال ، آرم یا لوگو و … را به راحتی بر روی قطعه تولیدی خواهد داشت. دستگاه حکاکی سوزنی یا مارکزن سوزنی قابل استفاده در کلیه صنایع خودرو ، موتورسیکلت ، هوایی ، نظامی ، صنعتی ، لوازم خانگی ، انواع پلاک فنی می باشد. دستگاه دارای قابلیت مارک زنی بر روی سطوح فلزی و غیر فلزی بصورت تخت یا گرد ( توسط یک سوزن مخصوص و با فشار باد ) است.قابلیت حک : تاریخ ، شماره سریال ، تاریخ ، لوگو ، کد ردیابی ، بارکد مخصوص و … را دارد. دستگاه حکاکی سوزنی،مارکزن سوزنی تحت ویندوز و با قابلیت گرافیک بالا می باشد.سرعت حرکت قلم مخصوص ۳۰ الی ۴۰ میلیمتر در ثانیه ودقت ۰٫۰۲ میلیمتر می باشد.عمق مارک زنی قابل تنظیم از ۰٫۰۱ تا ۱ میلیمتر بسته به نوع محصول می باشد.

تاریخ زن حرارتی یا چاپگر حرارتی اتوماتیک مدل ۴۵۰ , صنعت چاپ
۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

تاریخ زن حرارتی یا چاپگر حرارتی مدل ۴۵۰ قابل ارائه در دو مدل دستی و اتوماتیک ( مدل اتوماتیک قابل نصب روی انواع دستگاه بسته بندی عمودی و … ) می باشد. دستگاه دارای 1-صفحه لمسی و میکروکنترولر قوی، 2-دارای منوهای فارسی 3-دارای راهنمای فارسی در ال سی دی مربوطه4-دارای سیستم هوشمند خطای هیتر و سنسور حرارتی دستگاه5-دارای کشویی حروف تا چهار خط6-دارای کشویی المنت ( راحتی تعویض هیتر )7-دارای حروف فولادی8-دارای کفه بالانس مناسب 9-دارای ضامن کشویی حروف ( راحتی تعویض حروف )10-دارای سیستم هوشمند ذخیره سازی مقدار مصرف ریبون 11-دارای رگولاتور و گیج مربوطه ( تنظیم فشار باد )12-دارای صفحه تنظیمات : نمایشگردرجه حرارت ،کنترل دما،مقدار حرکت ریبون،تاحیر چشم الکترونیکی13- زمان مکث جک و سرعت حرکت ریبون می باشد. اکر سیستم دستی درخواست شود 400000 تومان اضافه میگردد.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
صنعت چاپ

انواع دستگاه ها و ماشین آلات چاپ را میتوانید به همراه کاربرد و لیست قیمت و مشخصات فنی دستگاه های چاپ در این دسته بندی مشاهده کنید. 

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل