× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
بررسی اتو پرس تخصصیبررسی اتو پرس تخصصی

اتو پرس تخصصی از زمانی که تولید شده است کاربران ویژه ای پیدا کرده که برای راحتی کار خود و افزایش کیفیت تولیداتشان از آن ها...

ادامه مطلب  
اتو پرس تخصصی

اتو پرس تخصصی چه ویژگی هایی دارد؟
با آمدن اتوهای پرس به بازار در مدت زمان اندک توانسته اند طرفداران خاص خود را پیدا کنند. امروزه اتو پرس در انواع مدل ها و برندها به صورت گسترده در بازار عرضه شده اند و یکی از این مدل ها، اتو پرس تخصصی می باشد این اتو بیشتر در تولیدی ها و مزون ها کاربرد دارند. اتو پرس تخصصی نیز همانند دیگ اتوپرس ها از دو صفحه تشکیل شده است که لباس جهت اتوکشی باید بین دو صفحه قرار بگیرد.
آشنایی با اتو پرس تخصصی
اتو پرس تخصصی از دو صفحه بزرگ تشکیل شده است که کار اتوکشی لباس ها با استفاده از آن بسیار ساده و راحت می باشد و همچنین مدت زمان مورد نیاز جهت اتوکشی لباس ها را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد. این نوع اتوها جهت اتوکشی لباس ها و باز کردن چین و چروک لباس ها از بخار با دمای بالا استفاده می کنند. انواع اتو پرس تخصصی دارای صفحه نمایش دیجیتالی می باشند و کنترل درج حرارت اتو را با استفاده از دکمه های فیزیکی و یا صفحه نمایش انجام می دهند.


ویژگی های مهم اتو پرس تخصصی
سنسورهای ضروری
از آنجا که در اتو پرس تخصصی سنسورهای حساس تعبیه شده است با توقف دستگاه برای مدت زمان طولانی، دستگاه به طور خودکار خاموش خواهد شد.
قابلیت ضد رسوب
این دستگاه دارای قابلیت ضد رسوب می باشد به همین دلیل قادر به تصفیه 99% مواد معدنی موجود در آب می باشد و سطح مواد معدنی موجود در آب را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد، این امر باعث افزایش عمر دستگاه خواهد شد.
کنترل بخار از روش های مختلف
برای کنترل بخار در اتو پرس تخصصی روش های مختلفی وجود دارد و یکی از آن ها استفاده از پیچ یا ریل تعبیه شده روی دستگاه می باشد، همچنین می توانید از کنترل های دیجیتالی که در برخی از اتوها وجود دارد برای این منظور استفاده نمایید.

 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .