× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
آیا محصولی در این دسته جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 اولین تامین کننده این محصول باشید
میز مکش مستطیلی

کاربرد و کارآیی میز مکش مستطیلی چیست؟
اتو و میز مکش از جمله لوازم مهم موجود در تولیدی ها و مزون ها محسوب می شوند. میز مکش نیز به خودی خود دارای انواع مختلف می باشد که یکی از آن ها میز مکش مستطیلی می باشد. میز مکش خریداری شده برای مزون و تولیدی شما باید دارای قدرت بالا و دوام زیاد باشد که با توجه به این موضوع که کم مصرف و با دوام می باشد باید روی انواع پارچه اثرگذاری خوب داشته باشد و به پارچه آسیب جدی وارد نکند. امروزه میز مکش مستطیلی در انواع مدل ها و برندها تولید شده و وارد عرصه بازار می شود و بیشتر کاربردهای صنعتی دارند.


طراحی و ساخت میز مکش مستطیلی
در طراحی میز مکش مستطیلی تمامی اصول زیبایی و کاربر پسند بودن از جمله استحکام و کارآیی حداکثری مورد توجه قرار گرفته و تمامی آن ها رعایت شده اند. از آنجا که میز مکش مستطیلی در انواع قدرت های مختلف و کیفیت های متنوع تولید شده اند فرد می تواند آزادانه میز مکش خود را انتخاب نماید. یکی از ویژگی های عالی این نوع میز مکش قدرت بالا و بخار دهی آن می باشد و همچنین از آنجا که از آسیب دیدن پارچه و برق افتادن روی انواع پارچه جلوگیری می کند خیال کاربر را در هنگام استفاده از میز مکش مستطیلی در زمان اتوکشی راحت می کند.


کارآیی و کاربرد میز مکش مستطیلی
میز مکش مستطیلی برای انواع پارچه های ابریشمی، پارچه کتان و پارچه پنبه ای مورد استفاده قرار می گیرند. این مدل میز مکش دارای عملکرد مناسب، قوی و کم مصرف می باشد. این نوع میز مکش دارای کیفیت عالی و بدون برق انداختن روی پارچه ها می باشند و به پارچه ها آسیبی وارد نمی کنند. بخار فشرده تولید شده توسط این نوع میز مکش و سرعت عمل بالای آن باعث شده است تا در کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار بگیرند. از آنجا که قیمت این مدل میز مکش مناسب است و دوام خوبی دارند از آن ها در تولیدی های پوشاک زنانه و مردانه کاربردهای قابل توجهی دارند.

شهر تامین کننده
    02144158569

    جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

    ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل