× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
ویژگی های دستگاه پرکن مایعات روتاریویژگی های دستگاه پرکن مایعات روتاری

دستگاه پرکن مایعات روتاری! در مورد این دستگاه چه می‌دانید؟ در این مطلب با ما همراه باشید تا شما را با نحوه کار دستگاه پرکن مایعات...

ادامه مطلب  
دستگاه بطری پر کن یا دستگاه پرکن مایعات روتاریدستگاه بطری پر کن یا دستگاه پرکن مایعات روتاری

در دستگاه پرکن مایعات روتاری تمامی فرایندها حول یک محور و روی یک صفحه دوار انجام می‌پذیرد.

ادامه مطلب  
بررسی کامل دستگاه پرکن مایعات روتاریبررسی کامل دستگاه پرکن مایعات روتاری

دستگاه پرکن مایعات روتاری، دستگاه های پر کنی هستند که برای طیف گسترده ای از مایعات با ویسکوزیته یا روانی یا چسبناکی مختلف کاربرد...

ادامه مطلب  
تفاوت دستگاه پرکن مایعات غلیظ با رقیقتفاوت دستگاه پرکن مایعات غلیظ با رقیق

دستگاه های پرکن مایعات به چهار مدل کلی پرکن مایعات رقیق، پرکن مایعات غلیظ، دستگاه پرکن مایعات روتاری و دستگاه پرکن خطی...

ادامه مطلب  
نحوه کار ماشین آلات پرکننحوه کار ماشین آلات پرکن

ماشین های پرکن یکی از مهمترین تجهیزات هستند که در اکثر صنعت های تولیدی کارایی فراوانی دارند. با ما همراه باشید تا با آن ها بیشتر...

ادامه مطلب  
دستگاه پرکن مایعات روتاری

بررسی دستگاه پرکن مایعات روتاری

دستگاه پرکن مایعات روتاری نوعی از ماشین آلات پرکن و پر کن مایعات است که برای پر کردن انواع مایعات با غلظت و ویسکوزیته های مختلف درون ظروف شیشه ای، پلاستیکی و یا فلزی، در کارخانه ها و تولیدی های صنعتی استفاده می‌شود.
در صنایع بسته بندی استفاده از دستگاه پرکن مایعات روتاری نسبت به دستگاه پرکن مایعات خطی رایج تر است چرا که به دلیل شکل ظاهری این پرکن مایعات (دوار و گِرد بودن)، بر خلاف پرکن خطی مایعات که محصولات در یک مسیر طولی حرکت می‌کنند، فضای کمتری از کارخانه می‌گیرد.

کاربرد پرکن مایعات روتاری

بیشترین کاربرد پرکن مایعات روتاری در صنایع غذایی و دارویی و برای پر کردن انواع مایعات خوراکی است. دستگاه پرکن آب معدنی، دستگاه پرکن دوغ، دستگاه پرکن عطر و ... چند مورد از انواع پرکن مایعات روتاری است.همچنین این پرکن مایعات می‌تواند به عنوان پرکن مایعات غلیظ و پرکن مایعات رقیق نیز کاربرد داشته باشد.

نحوه کار پرکن مایعات روتاری

نحوه کار دستگاه پرکن مایعات روتاری یا دستگاه بطری پر کن به این صورت است که ابتدا ظروفی که قرار است پر شوند توسط اپراتورها روی نوار نقاله قرار داده می‌شود و سپس ظروف به سمت جایگاه دواری که زیر نازل‌ها قرار دارد هدایت می‌شوند، در هر چرخش این جایگاه دوار ظروف یکی پس از دیگری پر می‌شوند و عملیات دربندی نیز انجام می‌شود.

دستگاه پرکن مایعات کوچک

دستگاه پرکن مایعات کوچک در کارخانه ها و تولیدی های کوچک برای پر کردن انواع ظروف از شیشه های دارو گرفته تا بطری های دوغ یا آب معدنی کاربرد دارد.

دستگاه بطری پر کن

دستگاه بطری پر کن به عنوان یک پرکن مایعات روتاری برای پر کردن انواع بطری های کوچک و بزرگ از هر مایعی کاربرد دارد. دستگاه پرکن آب معدنی، دستگاه پرکن دوغ، پرکن های انواع مواد شوینده و ... نمونه هایی از این دستگاه بسته بندی هستند.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان