فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

شهر تامین کننده
برند
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
دستگاه نگین چین چه تفاوتی با دستگاه نگین زن دارد؟دستگاه نگین چین چه تفاوتی با دستگاه نگین زن دارد؟

دستگاه نگین چین دستگاهی است که جهت چیدمان نگین های حرارتی (هاتفیکس) با استفاده از شابلون طراحی شده است.

ادامه مطلب  
نحوه کارکرد ماشین آلات و دستگاه فرش بافی چگونه است؟نحوه کارکرد ماشین آلات و دستگاه فرش بافی چگونه است؟

صنعت فرش بافی در دهه های اخیر مانند بسیاری دیگر از فنون از رشد چشمگیری برخوردار بوده است. در این صنعت، ماشین آلات و دستگاه های...

ادامه مطلب  
نرم افزار طراحی نقشه فرش

آیا با نحوه کارکرد و عملکرد نرم افزار طراحی فرش آشنایی دارید؟
با پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه نساجی و قالی بافی نرم افزارهای پیشرفته ای نیز طراحی شده و وارد عرصه بازار شده اند. استفاده از این نرم افزارها برای طراحی فرش باعث می شود کار شما با دقت بیشتر و راحت تر انجام گیرد. نرم افزار طراحی نقشه فرش نقش ساز، بوریا و طوبی از جمله نرم افزارهایی هستند که در سال ها اخیر در زمینه طراحی فرش طراحی شده اند و به صورت گسترده در بازار عرضه شده اند.
نرم افزار طراحی فرش 
استفاده از این نرم افزارها امکانات مهم و قابل توجهی را به کاربران ارائه می دهد که از جمله این امکانات می توان به امکان طراحی انواع فرش، ایجاد طرح های نیم گره دار، امکان نقطه چین نمودن موتیف ها و اشکال در زمان ترسیم به طور خودکار، امکان تبدیل طرح یک چهارم یا یک دوم به طرح چهار چهارم به صورت خودکار، امکان نمایش اطلاعات آماری در رابطه با تمامی رنگ های طرح، مجهز به کلکسیون غنی و قابل ارتقا از گل، لچک، ترنج و حاشیه اشاره کرد.همچنین با استفاده از این نرم افزار طراحی نقشه فرش قادر به طراحی تابلو فرش، فرش سنتی و ماشینی، بافت فرش، رنگرزی و آماده سازی خواهید بود. این نرم افزارها مجهز به برنامه های ویرایش عکس جهت خلق نقشه های زیبای فرش می باشد. بعضی از نرم افزار های طراحی نقشه فرش قادر به رفع تمامی نیازهای طراحان حرفه ای فرش ماشینی و دستباف به طور همزمان می باشد. 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .