مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
نحوه کارکرد ماشین آلات و دستگاه فرش بافی چگونه است؟نحوه کارکرد ماشین آلات و دستگاه فرش بافی چگونه است؟

صنعت فرش بافی در دهه های اخیر مانند بسیاری دیگر از فنون از رشد چشمگیری برخوردار بوده است. در این صنعت، ماشین آلات و دستگاه های...

ادامه مطلب  
دستگاه نگین چین چه تفاوتی با دستگاه نگین زن دارد؟دستگاه نگین چین چه تفاوتی با دستگاه نگین زن دارد؟

دستگاه نگین چین دستگاهی است که جهت چیدمان نگین های حرارتی (هاتفیکس) با استفاده از شابلون طراحی شده است.

ادامه مطلب  
ماشین آلات و دستگاه فرش بافی

آشنایی با انواع ماشین آلات و دستگاه فرش بافی
در زمینه فرش بافی تنها دو کمپانی شونهر و وندویل در سراسر دنیا وجود دارند که این دو کمپانی در کشورهای بلژیک و آلمان واقع شده اند. در سال های اخیر در زمینه قطعه سازی و ژاکاردهای الکترونیکی شاهد پیشرفت های قابل توجهی بوده ایم. یکی از ماشین آلات و دستگاه فرش بافی شرکت شونهر ماشین ALPHA360 است که دستگاهی versatile و چند کاره می باشد. دستگاه تولید شده توسط کمپانی شونهر برای فرش بافی قادر به بافت فرش های پرز بریده و کات لوپ می باشد.


آشنایی با ماشین آلات و دستگاه فرش بافی CRP92
این دستگاه فرش بافی دارای قابلیت تولید و انعطاف پذیری بالا، کیفیت جدید در فرش بافی می باشد. از آنجا که هزینه نگهداری و تعمیر آن نسبتاً کم است استفاده از افزایش قابل توجهی داشته است. این دستگاه فرش بافی از لحاظ تولید با حجم بالا به عنوان یکی از بهترین دستگاه های فرش بافی شناخته شده است و تولید آن نسبت به دیگر ماشین آلات و دستگاه فرش بافی 20% بیشتر است.

این دستگاه بافت فرش  قادر به بافت فرش هایی با کیفیت بالا با سرعتی زیاد و ارتعاش کم می باشد. امکان تنظیم ارتفاع پرزها متقارن با ریل های راهنما در بافت زیر و رو فرش ها وجود دارد. از آنجا که برش در این دستگاه بدون لرزش انجام می گیرد پرزها جلوه زیباتری خواهند داشت. این دستگاه فرش بافی قادر به بافت فرش با کیفیت های مختلف در سبک های شرقی و طرح های مدرن با استفاده از موادی همچون پشم، پلی پروپیلن، اکریلیک، ویسکوز، ابریشم، نایلون، پلی استر و غیره می باشد.


ماشین آلات و دستگاه فرش بافی HCPX2
این دستگاه فرش بافی قادر به بافت فرش هایی با کیفیت بالا و یافتی شبیه به فرش دستبافت ایرانی می باشد. در این دستگاه فرش بافی از ژاکارد با ظرفیت بالا و دارای قابلیت برنامه ریزی برای بافت فرش های 700 شانه و 500 شانه در 10 رنگ استفاده شده است. این دستگاه فرش بافی مجهز به انتخابگر پور می باشد و قادر به انتخاب پودهای مختلف با ضخامت و جنس متنوع را برای ما امکان پذیر می سازد. این دستگاه به سیستم های الکترونیکی پیشرفته مجهز می باشد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .