× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
ربات فرش باف ، روبوتافت , ربات فرش باف
۱,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ربات فرش باف ، روبوتافت ماشینی ایده‌آل براى تولید انواع فرش‌هاى مدرن و مبتنى بر مد روز به روش تافتینگ است. این روبات پیشرفته با بهره‌گیرى از دانش روز، قادر به تولید نیمه‌انبوه و یا تولید بر اساس سفارش انواع فرش‌هاى تافتینگ، از ارتفاع خاب ۱۳ الی ۷۵ میلی‌متر به‌صورت پایل (U-Tuft و J-Tuft) و لوپ به‌صورت همزمان است. این روبات منحصربه‌فرد، توانایی تولید انواع فرش‌هاى مبتنى بر مُد و فانتزی را - که داراى حاشیه سود بسیار بالایی در مقایسه با فرش‌های ماشینی هستند – دارا می‌باشد. حاشیه سود بالای محصولات تولیدی توسط این روبات، بازگشت سریع سرمایه (کمتر از یک سال و نیم) را امکان‌پذیر می‌سازد. این روبات فرش‌باف قادر به تولید انواع فرش‌های مدرن ‌با تنوع رنگ بالا و انواع نخ‌های فانتزی است، درحالی‌که تولید این دسته از محصولات با استفاده از ماشین‌هاى فرش‌بافى موجود مقرون به صرفه و حتى گاهى امکان‌پذیر نمی‌باشد. خصوصیات منحصربه‌فرد روبات فرش‌باف، علاوه بر تولید نیمه‌انبوه، تولید بر اساس سفارش حتى یک تخته فرش را میسر کرده و از نظر اقتصادی توجیه‌پذیر نموده‌ است. با استفاده از مجموعه هماهنگ و یکپارچه روبات فرش‌باف و نرم‌افزار پیشرفته طراحى فرش بوریا، ایجاد تنوع در طرح، رنگ‌بندی، ترکیب نخ‌ها و نوع بافت فرش، دیگر زمان‌بر، هزینه‌بر و داراى ریسک بالا نبوده و به راحتی و در زمانی بسیار کوتاه امکان‌پذیر خواهد بود. با استفاده از این مجموعه سخت‌افزارى و نرم‌‌افزارى، فاصله میان ایده تا فرش تولید‌شده به‌صورت قابل ملاحظه‌اى کوتاه خواهد شد. به‌عبارت دیگر، از مفهوم طرح اولیه تا فرش تافتینگ آماده‌شده توسط روبات فرش‌باف، تنها چند ساعت فاصله خواهد ماند. این دستاورد مهم سبب افزایش سرعت پاسخگویى به تغییرات بازار و انعطاف‌پذیرى تولیدکنندگان فرش، همراه با کاهش و یا حذف هزینه‌هاى متداول تولید فرش‌هاى مدرن و مُد روز خواهد بود. یکی از نیازهای اصلی تولیدکنندگان فرش‌های تافتینگ مدرن و مُد روز، توانایی تشکیل پایل و لوپ با ارتفاع متفاوت در فرش می‌باشد. سیستم خودکار تغییر وضعیت بین حالت پایل و لوپ، بدون هرگونه نیاز به تنظیمات مکانیکی یا توقف ماشین این امکان را به‌سادگی برای تولیدکنندگان فراهم می‌نماید. در این سیستم، نوع خاب در نرم‌افزار تعریف شده و روبات به‌صورت اتوماتیک آن را می‌بافد. همچنین سیستم ارتفاع خاب متغییر، براحتى امکان ایجاد افکت‌هاى سه بعدى در فرش را فراهم مى‌سازد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
ربات فرش باف

از امکانات و ویژگی های ربات فرش بافی چه می دانید؟
ربات فرش بافی دستگاهی ایده آل برای تولید انواع فرش های مدرن و مد روز می باشد. در تولید این ربات پیشرفته از تکنولوژی و دانش روز بهره گرفته شده است و از این رو قادر به تولید انبوه انواع فرش ها می باشد. یکی دیگر از ویژگی های ربات فرش بافی این است که قادر به تولید فرش ها مختلف با خاب پایل و لوپ می باشد. برای تولید فرش های فانتزی و مد روز نیز می توان از این دستگاه استفاده نمود.


قابلیت های مهم ربات فرش بافی
با استفاده از ربات فرش بافی می توان انواع فرش های مدرن با تنوع رنگ بالا و با استفاده از نخ های فانتزی را تولید نمود. گاهی اوقات تولید فرش های فانتزی امکان پذیر نمی باشد. تولید فرش های مختلف با استفاده از ربات فرش بافی در مقایسه با دیگر دستگاه های فرش بافی مقرون به صرفه می باشد. در کارخانه های فرش بافی که از این ربات استفاده می کنند امکان تولید فرش بر اساس سفارش امکان پذیر می باشد و استفاده از این ربات ها از لحاظ اقتصادی بسیار توجیه پذیر است.


ویژگی های قابل توجه ربات فرش بافی
o این ربات ها قادر به طراحی سازه مکانیکی به صورت پیشرفته و با کیفیت بالا می باشد.
o سیستم ارتفاع خاب در این ربات متغیر می باشد و به منظور تولید افکت های سه بعدی در انواع فرش ها مورد استفاده قرار می گیرند.
o امکان تغییر وضعیت بین پایل و لوپ بدون نیاز به تنظیمات مکانیکی یا توقف ماشین و به صورت اتوماتیک امکان پذیر می باشد.
o از آنجا که سازه مستحکم و پیشرفته در ساخت این ربات مورد استفاده قرار گرفته است سرعت تولید آن به 2000 دوخت در دقیقه می رسد.
o امکان بافت حدود 6.5 متر مربع فرش در یک ساعت با استفاده از ربات فرش بافی وجود دارد.
o ارتفاع خاب در تولید فرش با استفاده از این ربات بین 13 تا 75 میلی متر به صورت پایل و لوپ متغیر می باشد.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل