× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
سینى نشاء مدل B414 , بستر کشت
۸,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 100 عدد

سینى نشاء مدل B414 داراى سطح پرداخت شده دیواره درونى سلول ها جهت رشد بهتر ریشه ها و سهولت در تخلیه سلول ها در هنگام وارونه کردن سینى (خاك محبوس در ریشه ها به همراه نشاء به راحتى از سینى جدا مى شود) است. این بستر کشت از پلیمر کامپاند شده ساخته شده است و در برابر شگستگی مقاومت بالا و عمر مفید 8 ساله دارد. مزایای استفاده از سینى نشاء : کاهش نیروى کار در زمان تکثیر و حمل کاهش هزینه هاى پرسنلى توجیه اقتصادى بالا افزایش راندمان و سود دهى قابلیت استفاده مجدد طراحى منحصر به فرد سینى هاى تکثیر نشاء براى داشتن فضاى بیشتر و تبادل بهتر هوا داراى ریب هاى هدایت کننده ریشه براى جلوگیرى از بافته شدن ریشه ها به همدیگر

سینى نشاء مدل B412 , بستر کشت
۷,۸۰۰ تومان
حداقل سفارش: 100 عدد

سینى نشاء مدل B412 از پلیمر کامپاند شده ساخته شده است. این سینی کاشت نشا در برابر شگستگی مقاومت بالا و عمر مفید 8 ساله دارد. مزایای استفاده از سینى نشاء : کاهش نیروى کار در زمان تکثیر و حمل کاهش هزینه هاى پرسنلى توجیه اقتصادى بالا افزایش راندمان و سود دهى قابلیت استفاده مجدد طراحى منحصر به فرد سینى هاى تکثیر نشاء براى داشتن فضاى بیشتر و تبادل بهتر هوا داراى ریب هاى هدایت کننده ریشه براى جلوگیرى از بافته شدن ریشه ها به همدیگر

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
سینى نشاء مدل B411 , بستر کشت
۷,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 100 عدد

سینى نشاء مدل B410  از پلیمر کامپاند شده ساخته شده است. این سینی کاشت نشا در برابر شگستگی مقاومت بالا و عمر مفید 8 ساله دارد. مزایای استفاده از سینى نشاء : استفاده بهینه از زمان کشت و عملا عرضه به موقع محصول به بازار مصرف بهره ورى بهینه از فضاى گلخانه و افزایش ظرفیت به میزان حداقل 5 الى 12 برابر در واحد سطح جلوگیرى از اتلاف خاك و کود جهت تکثیر هر گیاه کاهش آب مصرفى کاهش چشمگیر خطاى رشد کاهش انرژى مصرفى (گرمایش و برودت)  

سینى نشاء مدل B410 , بستر کشت
۷,۲۰۰ تومان
حداقل سفارش: 100 عدد

سینى نشاء مدل B410 جهت تکثیر نشاء مرحله اول در گلخانه کاربرد دارد. این بستر کشت از پلیمر سخت ساخته شده است. این سینی کاشت نشا در برابر شگستگی مقاومت بالا و عمر مفید 8 ساله دارد. مزایای استفاده از سینى نشاء : استفاده بهینه از زمان کشت و عملا عرضه به موقع محصول به بازار مصرف بهره ورى بهینه از فضاى گلخانه و افزایش ظرفیت به میزان حداقل 5 الى 12 برابر در واحد سطح جلوگیرى از اتلاف خاك و کود جهت تکثیر هر گیاه کاهش آب مصرفى کاهش چشمگیر خطاى رشد کاهش انرژى مصرفى (گرمایش و برودت)

سینى نشاء مدل B413 , بستر کشت
۷,۶۰۰ تومان
حداقل سفارش: 100 عدد

سینی نشاء مدل B413 ار پلیمر کامپانده شده ساخته شده است. این سینی کاشت نشا در برابر شگستگی مقاومت بالا و عمر مفید 8 ساله دارد. مزایای استفاده از سینى نشاء : استفاده بهینه از زمان کشت و عملا عرضه به موقع محصول به بازار مصرف بهره ورى بهینه از فضاى گلخانه و افزایش ظرفیت به میزان حداقل 5 الى 12 برابر در واحد سطح جلوگیرى از اتلاف خاك و کود جهت تکثیر هر گیاه کاهش آب مصرفى کاهش چشمگیر خطاى رشد کاهش انرژى مصرفى (گرمایش و برودت)

کوکوپیت فاین  , بستر کشت
۳۷,۰۰۰-۴۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 200 قالب

کوکوپیت نوعی بستر کشت است که با استفاده از الیاف پوست و پوشش میوه نارگیل تهیه می‌شود. کوکوپیت معمولاً به صورت فشرده به بازار عرضه می‌شود و مصرف‌کننده نهایی با افزودن آب به این الیاف فشرده آن‌ها را برای استفاده آماده می‌کند. بعد از افزودن آب، هر ۱ کیلوگرم کوکوپیت فشرده می‌تواند به ۱۵ لیتر کوکوپیت مرطوب تبدیل شود ارسال محصولات برای سفارش های عمده در تبریز و سراسر کشور به صورت رایگان انجام می گیرد. همچنین ارسال در شهر تبریز با پیک موتوری بوده و در بقیه نقاط کشور ارسال با اتوبوس و باربری انجام می پذیرد.  

خاک گلدان مخصوص گل , بستر کشت
۳۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

خاک گلدان universal محصول شرکت pindstrup بهترین بستر برای گیاهان آپارتمانی می باشد. خاک گلدان برند universal یکی از بهترین بسترهای موجود برای گل ها وگیاهان زینتی می باشد. برند محصول PINDSTRUP می باشد.  فرمول خاک گلدان مخصوص گل، فرمولپیت سیاه - قهوه ای است.    

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
بستر کشت

آشنایی با بستر کشت:

به محیطی که در آن گیاهان کاشته و یا کشت می شوند و ریشه گیاه در آن قرار می گیرد، بستر کشت گفته می شود.
با گذشت زمان و با پیشرفت صنایع مختلف، صنعت کشاورزی و باغبانی نیز توسعه می یابد و روشهای جدیدی با هدف کم کردن هزینه ها و تولید بیشتر و بهتر و در این حوزه پیدا می شود. در این راستا بسترهای کشت با ویژگی‌های جدید در کنترل تولید و کنترل هزینه های به کشاورزان کمک های زیادی می کند.
در کشاورزی مدرن در روش‌های نوین کشت مانند هیدروپونیک (کشت بدون خاک یا آب کشت) از بستر های جدیدی استفاده می کند که ویژگی های مناسبی داشته باشند.

ویژگی های بستر کشت:

بستر کشت بايد ظرفيت نگهداري آب و مواد غذايي بالایی داشته باشد.
بستر کشت بايد تهويه مناسبي را براي محيط ريشه فراهم اورد.
بهتر است که بستر کشت (برای حمل ونقل راحتتر) سبك وزن باشد.
بسترهاي كاشت خوب بايد عاري از مواد سمي خطرناک و مضر و عوامل بيماري‌زا باشند.

انواع بستر کشت:

چند نمونه از مرسوم ترین بسترهای کشت در صنعت کشاورزی و باغبانی عبارتند از:
کوکوپیت
ورمیکولیت
کمپوست
پرلایت
پیت ماس
هوموس
ورمی کمپوست
پالم پیت
پوسته برنج
گلوله های معدنی لیکا یا پوکه
مکعب واحه
پشم سنگ یا پشم معدنی

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل