× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
بذر تریتیکاله
۳,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

بذر تریتیکاله امکان استفاده در نانوایی به صورت مخلوط با آرد گندم با نسبت یک چهارم و سه چهارم را دارد. حداقل دما برای شروع جوانه زنی بذر تریتیکاله ۵ درجه سانتیگراد، دمای مطلوب ۲۰ درجه سانتیگراد و حداکثر دما برای شروع جوانه زنی بذر ۳۰ درجه سانتیگراد می باشد و مقاومت آن نسبت به سرما در بعضی از واریته‌ها مشابه گندم و چاودار زمستانه است و همچنین مشخص شده تحمل تریتیکاله نسبت به دماهای کم در اوایل دوره رشد رویشی بیشتر از گندم است. تحمل گیاه تریتیکاله به خشکی در نواحی نیمه خشک از قبیل مناطق جنوبی با بارندگی سالانه حداکثر ۴۰۰ تا ۷۰۰ میلیمتر قابل توجه بوده و تحت این شرایط عملکرد نسبتاً مطلوبی به دست آمده است و بعضی از ارقام آن تحمل به خشکی بیشتری نسبت به گندم دارند.

بذر دارویی خار مریم
۱۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

گیاه دارویی خار مریم در درمان بيماريهاي كبد، مثانه (زخم مثانه، ورم مثانه)، يرقان، سيروز، هپاتيت و مسموم شدگي مورد استفاده قرار می گیرد و همچنين تمام بخش های اين گياه قابض، تلخ، پاك كننده زرداب، معرق، مدر، قي آور، قاعده آور، محرك، اشتهاآور، هضم كننده و مقوي معده است. خواص بذر دارویی خار مریم : بهبود سلامت پوست کاهش کلسترول کاهش وزن کاهش مقاومت به انسولین بهبود علائم آسم آلرژیک محدود کردن پیشرفت سرطان حفظ سلامت استخوان‌ها بهبود قدرت شناختی تقویت سیستم ایمنی

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
پودر گل بابونه کامومیل
۲۳,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

گل بابونه کامومیل یکی ار انواع گیاه گل بابونه است.  گل بابونه کامومیل همه جا معمول و معروف است، به زبان فرانسه و انگلیسی کامومیل، به زبان آلمانی کامیل، به زبان عربی آن را بابونج گویند و در ایران به نام بابونه شیرازی معروف می باشد. گل بابونه کامومیل گیاهی است طبّی که در تمام خاک اروپا، مخصوصاً فرانسه، انگلستان، آلمان، مجارستان، ایتالیا، اسپانیا و هم چنین در سایر قاره ها به طور خودرو می روید. گل بابونه کامومیل به علت خواص شفابخش و آثار شگرفی که در درمان بیماری ها از آن گرفته اند، فوق العاده، مورد توجه اروپاییان قرار گرفته است و همه ساله باغ ها و مزارع وسیعی را برای کشت آن اختصاص می دهند.

بذر یونجه همدانی سورت شده و درجه یک
۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 25 کیلوگرم

بذر یونجه استاندارد و سورت شده وسس گیری شده با دستگاه الکترومغناطیسی با قوه نامیه و درجه خلوص بالا است. رقم یونجه همدانی در برابر سرما مقاوم بوده و ارتفاع آن بیش از سایر ارقام سردسیری و نیمه گرمسیری است. به طوری که ارتفاع ساقه به 90 تا 100 سانتی متر می رسد. برگ های آن کوچک تر و نازک تر و باریک تر از سایر ارقام است. این رقم در ارتفاعات زیاد بخوبی رشد می کند. رنگ گل یونجه همدانی به رنگ بنفش می باشد. و برای کشت در مناطق سرد و مرتفع مناسب است. یکی از مراکز اصلی تولید و فراوری بذر یونجه همدانی در کشور شرکت پاکان بذر اصفهان میباشد.    

بذر خار مریم
۴,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

گیاه خارمریم یا مارتیغال از خانواده‌ی کاسنی یا آفتابگردان محسوب می‌شود و به‌صورت خودرو در شمال، مغرب و جنوب ایران می‌روید. خارمریم جزو گیاهان یک‌ساله یا دوساله به شمار می‌رود. این گیاه می‌تواند تا ارتفاع 150 سانتی‌متری نیز رشد کند و دارای ریشه و ساقه‌ای ضخیم است. برگ‌های این گیاه بزرگ و حالتی خاردار داشته و گل‌های آن صورتی یا ارغوانی رنگ هستند. رنگ میوه‌ی خارمریم قهوه‌ای تا قهوه‌ای تیره متمایل به سیاه و براق بوده و دارای نقطه‌هایی زردرنگ است. عموما این گیاه در ماه‌های اردیبهشت و خرداد به گل می‌نشیند. تمام قسمت‌های این گیاه خاصیت دارویی دارد و مورداستفاده قرار می‌گیرد. خارمریم در درمان بیماری‌های کبد، مثانه، یرقان، سیروز، هپاتیت و مسموم شدگی مفید است. این گیاه را در هر خاکی می‌توان کاشت به شرطی که خاک کاملا شنی و تهی از عناصر غذایی نباشد. این گیاه شدیدا به نور کامل آفتاب نیاز دارد و دمای مطلوب برای رشد آن بین 18 تا 20 درجه‌ی سانتی‌گراد است. این گیاه نسبت به بسیاری از علف‌کش‌ها حساس بوده، ازاین‌رو بهتر است برای مبارزه با علف‌های هرز، از این مواد استفاده نشود. 

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل