× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
بذر خانگی هویج
۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

بذر خانگی هویج در داخل پاکت، بذری استاندارد با خلوص 95 % و قوه نامیه 85 % است. بذر هویج در مناطق سرد در فروردین تا خرداد ماه و در مناطق گرم در اسفند تا فروردین ماه و در عمق یک سانتیمتری خاک کشت میشود. بذر خانگی هویج، 60  تا 80 روز پس از کاشت قابل برداشت می باشد.  

بذر خانگی گوجه فرنگی
۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

بذر خانگی گوجه فرنگی در داخل پاکت بذری است استاندارد با خلوص 98 درصد و قوه نامیه 90 درصد است. نشاء گوجه فرنگی را بعد از خطر سرمای بهاره در زمین اصلی کشت میکنند. طول دوره نشاء کاری 1/5 تا 2 ماه است و طول دوره رشد در ارقام مختلف از 80 تا 130 روز متغیر است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
بذر فلفل تند مجارستانی
۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بسته

فلفل مانند رنگ های غروب آفتاب از زرد به نارنجی تا قرمز تغییر می کنند، به طور قابل توجه‏ ای سازگار به هوای سرد آخر فصل  است. چرخه زندگی بذر فلفل تند مجارستانی یکساله و فصل رشد آن بهار و تابستان است.      

بذر گوجه گیلاسی طلایی
۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بسته

بذر گوجه گیلاسی طلایی بسیار مقاوم به بیماری و با باردهی زیاد  است. فصل رشد بذر گوجه گیلاسی طلایی بهار و تابستان و در نور کامل آفتاب است.

بذر لوبیا سبز سان رای
۱۸۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

بذر لوبیا سبز سان رای ، پر محصول و زودرس دارای پوشش گیاهی بسایر خوب که محصول را در برابر نور آفتاب محافظت میکند، است. محصول این واریته بسیار خوش طعم بوده ،غلاف به رنگ سبز تیره و طول متوسط آن 12 تا 15 سانتیمتر است. بذرها قهوه ای رنگ و محصول یکناخت ، کشیده و بدون هیچگونه الیاف زائد می باشد. این محصول دارای مجوز از مرکز تحقیقات و نهال بذر استان می باشد.

بذر بادمجان قلمی کشیده هیبرید
۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بسته

بادمجان گیاهیست یک ساله با ساقه های قوی ، خشن و شاخه شاخه . این گیاه دارای برگ های پهن و کشیده و رنگ متمایل به خاکستری می باشد و برگها گاهی دارای خار هستند بادمجان حساس به سرما می‌باشد بنابراین برای حداکثر برداشت باید این گیاه را در نواحی گرمسیری و یا مناطقی که دارای تابستان طولانی می‌باشند کاشت ولی با کاشتن بذر بادمجان در نواحی سرد معتدل نیز می‌توان به کشت این گیاه اقدام کرد. بادمجان انواع مختلفی دارد بادمجان کشیده, بادمجان سفید و غیره. بادمجان کشیده بنفش دارای پوستی بسیار نازک بوده و معمولاً پوست آن به دلیل لطافتی که دارد گرفته نمیشود و با پوست مصرف می شود. بذر بادمجان کشیده را در هر خاکی می‌توان کاشت ولی بهترین زمین برای کاشت این گیاه زمینهای دارای شن و رس که PH آن کمتر از ۵/۶ نباشد می‌باشد. تنها دو عامل در انتخاب زمین در زراعت بادمجان مهم است یکی نمدار بودن خاک یا قدرت نگاهداری رطوبت است و دیگری حاصلخیزی زیاد آن. بادمجان هیبرید معمولا به صورت نشا در زمین اصلی کشت می شود. نشاها از تولید کنندگان تجاری خریداری شده و باید حداقل ۱۰ هفته قبل از کاشت نسبت به سفارش آن اقدام کرد. نشا ها در زمان کاشت باید ۶ تا ۷ برگ و ۱۰ تا ۱۲ سانتی متر ارتفاع داشته باشند.

بذر گوجه فرنگی سوپر استار
۴۶۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

وارتیه بذر گوجه فرنگی سوپر استار دارای بوته ای بزرگ و مقاوم به گل پرانی در اوج گرما بوده است. میوه ها درشت و گرد و گوشتی با لوپ های برجسته با ورن متوسط 180 تا 200 گرم می باشد. این واریته گوجه فرنگی همراه با کاسبرگ از بوته ها جدا میشوند و قابلیت بازار پسندی خوبی دارند.

بذر گوجه فرنگی سبز راه راه
۳,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بسته

بذر گوجه فرنگی سبز راه راه  دارای دوره رشد 72 روزه و نامحدود است. یکی از ارقام بسیار خاص و زیبای گوجه فرنگی رقم green zebra می باشد و با توضیحاتی که براتون اورده میشه امیدواریم بتوانید به راحتی اقدام به کشت بذر گوجه فرنگی سبز راه راه در منزل یا مزرعه خود نمایید. این رقم دارای طعم خوشمزه ای می باشد که وقتی رسیده می شود رنگ زرد در آن دیده می شود. گوجه فرنگی green zebra دارای راه راه سبز برجسته روی میوه می باشد و با طعم خارق العاده خود برای سالاد بسیار مناسب است. دارای طعمی فوق العاده و ظاهری خاص مناسب برای سالاد دارای راه راه های زیبای سبز برجسته رشد ممتد در طول فصل رشد و باردهی بالا

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل