× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
آیا محصولی در این دسته جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 اولین تامین کننده این محصول باشید
دستگاه دیجیتایزر

معرفی دستگاه دیجیتایزر (فوتو دیجیتایزر)
دستگاه دیجیتایزر که نام دیگر آن فوتو دیجیتایزر است، دستگاهی می باشد که خط های تصاویر پیوسته را به کد هایی تبدیل می کند که دیجیتال هستند. از دستگاه های دیجیتایزر برای اسکن کردن و تصویر برداری از الگو های مختص طراحی دوخت و منتقل کردن آن ها به کامپیوتر استفاده می شود.
امروزه تقریباً در تمام حرفه ها و صنعت ها از صنعت آی تی و تکنولوژی های کامپیوتری و نرم افزار ها برای پیشبرد کار و همچنین سرعت و کیفیت بخشیدن به آن ها استفاده می شود. همان طور که می دانید صنعت پوشاک و لباس در تمام دنیا و طبیعتاً در ایران نیز جزو صنایع بزرگ و گسترده است که روز به روز پیشرفت بیشتری می کند. یکی از گام های مهم، بزرگ و مؤثری که در راستای این پیشرفت ها برداشته شده است، طراحی و ساخت دستگاه هایی با نام دیجیتایزر است.
همان طور که کم و بیش از نام دستگاه هم پیداست، این وسیله برای دیجیتالی کردن به کار می رود. یعنی با استفاده از این دستگاه شما الگو های کاغذی، اسناد مکتوب، نقشه ها، طرح ها و... را که قبلاً طراحی و آماده شده اند به نرم افزار مخصوص منتقل می کنید.


نحوۀ کار دستگاه دیجیتایزر
روی این دستگاه سطحی مستطیل شکل وجود دارد که تمام آن با اجزای الکترونیکی گرفته و پوشانده شده است. بعد از قرار دادن الگو ها، نقشه ها یا ... روی این سطح، دستگاه نقطه های مختلف سند را نشانه گذاری می کند و به شکل کد هایی آن را وارد نرم افزاری می کند که روی کامپیوتر نصب شده است.
در واقع دستگاه دیجیتایزر یک دستگاه ورودی برای کامپیوتر به شمار می آید. دیجیتایزر ها یک قلم نوری و یک صفحۀ گرافیکی دارند که با کشیدن قلم روی صفحۀ گرافیکی، یک تصویر دیجیتالی بر روی نمایشگر ایجاد می شود. کاربر می تواند الگو هایی را که از طریق این دستگاه به کامپیوتر ارسال می شود سایزبندی کند و هر تغییری که لازم باشد را بر روی آنها اِعمال نماید.
دستگاه های دیجیتایزر همچنین می توانند خط ها، منحنی ها، جا دگمه ها، چرت ها، ساسون ها، دگمه ها و... را نیز دیجیتایز کرده و به نرم افزار منتقل کنند.
لازم به ذکر است که اگر الگو ها سایز بندی داشته باشند، این دستگاه ها می توانند همۀ اندازه ها را به طور مستقیم و به وسیلۀ دستگاه به نرم افزار منتقل کنند. نتیجۀ این کار صرفه جویی در زمان و انرژی و همچنین افزایش دقت و سرعت کارهاست.


دستگاه های دیجیتایزر چه مزیت هایی دارند؟
این دستگاه ها می توانند الگو های قدیمی و اصلی را در کامپیوتر ذخیره کنند و همچنین پس از ارسال الگو ها به کامپیوتر امکان ویرایش، تصحیح و تغییر الگو ها وجود خواهد داشت.
ریسک طراحی الگو های جدید با استفاده از این دستگاه ها کاهش پیدا می کند.

شهر تامین کننده
    جهت مشاوره و خرید دستگاه شیرینگ تماس بگیرید. 44158569-021

    جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

    ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل